Skocz do zawartości

xGerrard

Moderator Ts3
 • Liczba zawartości

  10117
 • Wpisy

  543
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  99
 • Czas Online

  1d 7h 39m 13s

Ostatnia wygrana xGerrard w dniu 5 Listopad

Użytkownicy przyznają xGerrard punkty reputacji!

Reputacja

230 Ktoś tam go lubi

O xGerrard

 • Tytuł
  ☆ xGerrard ☆
 • Urodziny 23.03.1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kalisz, a co?

Ostatnie wizyty

17775 wyświetleń profilu
 1. Zacznijcie se od zera i kupta se pierwsza zbrojke wojenną zwycke pvp. Na początek bym celował w stare rzeczy czyli tarcze klasowe "wojenne" 5.5 które są nwm po 50-150kp, zatrutej zbrojce ew. hwangu i pózniej o dodatkach. Wejdz na rynek zobacz, że nie ma takich ulepszaczy jak matowe lody, które idą od nwm. 9 lat? na bransolety 1-5 perf. broni i zapewne jeszcze innych rzeczy.. Podropisz z tydzień i elegancko zaczynasz, więc nie pisz, że nie da się tutaj zarobić, gdyż sam np. potrzebuje z 10k matowych, bo tylko płaczesz wszędzie gdzie się da. Nie po to są dodawane misje i inne rzeczy, aby taki 150 nie zabijał 260. W końcu to jest 110 lv różnicy i sporo misji do zrobienia. BRR pamiętaj jedno w grze większy zjada mniejszego, raczej nie odwrotnie chyba, że ktoś EQ nie posiada.
 2. xGerrard

  szybkie 3;0

  Niezły "Belza TOP1 Sury "
 3. xGerrard

  Wiersz o Cisku

  Przeczytaj nazwe zdjęcia to się domyślisz, ze wasz kochany belze poleciał ;(
 4. xGerrard

  Wiersz o Cisku

  No widać na zdjęciu dokładnie jak spamujesz i kogo okłamujesz?
 5. xGerrard

  Wiersz o Cisku

  Napisał odpowiedz rymowany wierszem. Widać nie każdy się rymuje zwrot, ale bardziej od twojego. Nie płacz, a dodatkowy komentarz masz w post scriptum.
 6. xGerrard

  Wiersz o Cisku

  99% osób liczyło, że będzie odpowiedz, a nie płacz :( Avernus 1:0 Essa
 7. xGerrard

  Wiersz o Cisku

  Bardziej rymowany, czekamy na odpowiedz przedszkolaka
 8. No tak 2/10 jak na metinowego spinacza.
 9. https://sonda.hanzo.pl/sondy,278100,pgsB.html

   

  Zapraszam do oddawania głosów i pisanie (jeżeli chcesz) co jest nie tak.

 10. xGerrard

  [WYCENIONY] Ninja 260

  Bez nowego biologa? Jeżeli tak to z 15kkp
 11. xGerrard

  wolność

  Temat na wiki usunięty w celu uniknięcia zmyłek dla graczy. Jeżeli masz podobne tematy podeślij na pw, a je usunę albo wiki / zgłoś błąd.
 12. Aukcja została zakończona, była nieregulaminowa, bądź przedmiot został wyceniony. Temat przeniesiony do archiwum.
 13. Witam wszystkich użytkowników forum ! Jak zapewne większość z Was wie istnieje wiele tzw. Multi-Kont na naszym forum. Zdarzają się niejednokrotnie również sytuacje, gdy jeden użytkownik posiada 10 pobocznych kont, na które się loguje, bądź też nie. Powodem ich zakładania są przeważnie bany na Shoutboxie, duża ilość warnów, konto zbanowane. W dniu dzisiejszym rusza akcja, gdzie wszystkie Multi-Konta zostaną usunięte. Dozwolone jest posiadanie jednego konta przypisanego do jednego użytkownika! Jak to będziemy robić ? - Otóż jest pewien sposób ! Jeżeli użytkownik ma zbanowany Shoutbox, dużą ilość warnów lub całkowicie zbanowane konto na forum z 'najlepszym' rozwojem, tzn. największa ilość postów, reputacji ze wszystkich pozostałych kont przypisanych do jednego użytkownika to po prostu to konto zostanie odblokowane zarówno na Shoutbox'ie jak i ogólnie, a poziom warnów zostanie zminimalizowany do 0. Kosztem tego jednak wszystkie z pozostałych kont na forum zostaną usunięte bezpowrotnie. Od dnia dzisiejszego będą również obowiązywały pewne reguły, a właściwie promocje dotyczące warnów, banów ! Jeżeli użytkownik forum został zbanowany całkowicie, nie będzie miał możliwości założenia konta na forum bez odczekania minimum 1 miesiąca w celu użycia tego systemu. Jak w razie zbanowanego konta na forum możemy starać się o unban ? - To proste ! Zostaje wprowadzony system, dzięki któremu nasze konto będzie mogło zostać odblokowane, warny z jego konta będą miały możliwości zminimalizowania do 0. Na czym to będzie polegało ? Osoba, która będzie miała zbanowane konto na forum będzie miała możliwość odblokowania go poprzez: Minimum 8 reklam naszego serwera na innych forach Reklamy są przygotowane gotowe, pozostaje je wkleić na fora, które są dosyć często użytkowane, popularne Zrzut całego ekranu z reklamami należy wgrać na hosting FastUp i wysłać do członka Teamu o nicku: Krzysiek za pomocą prywatnej wiadomości Zrzut ekranu jest ważny tydzień. Po sprawdzeniu poprawności wklejonych reklam oraz ich wymagających ilości (w tym wypadku 8) konto zostanie odblokowane. Osoba, która będzie miała dane ilości ostrzeżeń: Osoba, która będzie miała zbanowany Shoutbox: Osoba, która będzie miała zbanowaną możliwość aktualizacji statusu: Mamy nadzieję, że dzięki temu systemowi na naszym forum oraz w grze będzie o wiele większa liczba osób, co za tym idzie serwer będzie bardziej popularny, a gra na nim ciekawsza i weselsza Skorzystać z tego systemu użytkownik może maksymalnie 3 razy. Wzór wysłania podania o odblokowanie konta / wyzerowanie % warnów: Przypominamy, że podania o odbanowanie oraz wyzerowanie ilości warnów należy wysyłać wyłącznie do członka Teamu: Krzysiek Mamy nadzieję, że nowy system możliwości odbanowania konta na forum lub wyzerowanie warnów przypadnie Wam do gustu ! Pozdrawiamy, ekipa iMetin.pl ! Adres zdjęcia kopiujecie i wstawiacie w "Grafika" na innym forum. Żeby było zdjęcie, to trzeba usunąć spacje.
 14. Zodiak sura 10-50 +1 z 2-3kkp Zodiak woj 10-50 +0 z 2-3kkp również Chwała +9 w.n / w.s / n.s z 10kkp Legenda +10 w.n / w.s / n.s z 4-6kkp biżu 1f 10-50 600-850
×
×
 • Dodaj nową pozycję...