Skocz do zawartości

[ARCHIWUM]Zamówienie na ulepki.


®xDIABLODAN™
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dropie ulepszacze na zamówienia.

  • Nick z gry
  • Ilość zamówienia (max 200szt na dzień każdego ulepszacza)
  • Najbliższy czas realizacji (np do 17:10 dnia xxx)

W grze proszę pisać do:

  • CastingBlade <-- Główna postać
  • Drop4Mlody <-- Drop
  • Jeszcze nie ma
  • Jeszcze nie ma

a oto lista ulepszaczy jakie mogę wydropić i ich ceny za 1szt :

Futro Yeti 1p Futro Yeti + 1p Igła Skorpiona 1p Język Żaby 1p Kawałek Klejnotu 1p Kawałek Lodu 1p Kawałek Lodu + 1p Kawałek Zepsutej Zbroi 1p Klejnot Demona 1pKlejnot Demona + 1p Księga Klątw 1p Księga Klątw + 1p Liść 1p Lodowy Róg Wieloryba 1p Matowy Lód 1p Matowy Lód + 1p Nieznane Lekarstwo 1pNieznane Lekarstwo + 1p Nieznany Talizman 1p Nieznany Talizman + 1p Nogi Pająka 1p Oczy Pająka 1p Ogon Skorpiona 1p Ogon Skorpiona + 1p Ogon Węża 1p Ogon Węża + 1p Pajęcza Sieć 1p Pamiątka Po Demonie 1p Pamiątka Po Demonie + 1p Pazur Walczącego Tygrysa 1p Płonąca Grzywa 1p Skóra Węża 1p Symbol Wojownika 1p Szpon Skorpiona 1p Szpon Tygrysa 1p Worek Z Pajęczą Trucizną 1p Worek Z Pajęczymi Jajami 1p Zardzewiałe Ostrze 1p Ząb Orka 1p Ząb Orka + 1p Żabie Udka Demoniczne Prochy 2p

Gdy będe mial eq mob moge wydropić

Czerwone pióro Serce Smoka Kieł Smoka łuska Smoka(Posiadam 3) Ślad Smoka (Posiadam 90+) Oko Smoka Pazur Smoka Magiczne Metale Broszurki Szermierki <-------------- Ceny do Uzgodnienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś marną kopią oryginału bocie! Chcesz sobie otworzyć swój biznes ok ale chociaż nie kopiuj mojego tematu noobie ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , prosze o kontkt pisz gg 6810882 , ja ci napisze co i jak , napewno zarobisz sobie bo przerabiam cale eq i szukam takiej osoby jak ty do dropu , jak nie masz gg to pisz prywatna tutaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak wzoru.

 

Aukcja została zakończona, była nieregulaminowa, bądź przedmiot został wyceniony. Temat przeniesiony do archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...