Skocz do zawartości

[ARCHIWUM]Zatrute ostrze + 9 śr59 HIT !


Michał/Wento
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ta bron kupiona z allegro razem z innymi itemami albo bron to jest twoja co na allegro ja wystawiasz niech admini cie sprawdza 


bo byla taka na allgro nawet na gg mi ja pokazywales no chyba ze jestes kupcem jej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko podpucha on powiedział, że nigdy go nie sprzeda a tak poza tym chce tylko wiedzieć ile jesteście w stanie dać :P Chodzi mu głównie o wycenę a to nie ten dział :P

Edytowane przez paqo7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta bron kupiona z allegro razem z innymi itemami albo bron to jest twoja co na allegro ja wystawiasz niech admini cie sprawdza 

bo byla taka na allgro nawet na gg mi ja pokazywales no chyba ze jestes kupcem jej

Człowieku nie wiesz to się nie udzielaj . Broń była kupiona bardzo dawno temu za perły . Nigdy nie była wystawiona na allegro ani na innych podobnych stronach . Żal Ci 4 litery ściska, że Cię na nią nie stać ? Na jakim gg ? Co Ty ćpasz człowieku, ide o zakład, że nawet mojego gg nie masz .

 

Oferta w grze 1500kp od BrodatY .

 

To tylko podpucha on powiedział, że nigdy go nie sprzeda a tak poza tym chce tylko wiedzieć ile jesteście w stanie dać :P Chodzi mu głównie o wycenę a to nie ten dział :P

Jeśli oferta będzie mnie satysfakcionowała sprzedam z wejścia . Nikt nikomu tu nie każe licytowac .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości sprawdzilem allegro i nic nie ma o tej broni a swoją drogą oferuje 1600kp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podaj KT w SM. jutro zrobie przelew :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem ,że nie sprzeda to się łudzicie jak małe dzieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ostrze zostało sprzedane to czemu temat jest cały czas otwarty...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...