Skocz do zawartości

[ODRZUCONY]Dział pożyczki


lihuana
 Udostępnij

  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem za...

    • Tak
      15
    • Nie, dlaczego
      9
    • Obojętnie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako że jest dużo graczy którzy dość często "pożyczają eq / perły itp" proponuję aby utworzyć dział na forum o nazwie pożyczki. 

W dziale będą dwie pod kategorie kredytodawca i kredytobiorca (można to nazwać dowolnie ja daję tylko przykładowe nazwy).

 

Podstawowy formularz informacyjny:

 

Kto: 

Komu: 

Co:

Na jaki okres czasu:

 

(opcjonalne)

Zastaw:

W przypadku pereł na jaki % w skali (24h/7dni/31dni opcjonalnie):

Gwarant (osoba która poniesie konsekwencje gdy pożyczkobiorca będzie nie wypłacalny, ale tylko wtedy gdy podczas brania pożyczki sam się pod tym podpisze):

 

Każda pożyczka byłaby zatwierdzana przez GM'a lub osoby do tego uprawnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że potem byłyby przekręty z tym + zawracanie głowy gmowi + tracenie czasu na szukanie pomocy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Kto rozsądny pożyczy eq obcej osobie? Pożyczasz w gronie znajomych, a to że taki dział na forum będzie nic nie zmieni. Kradzieże będą dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że potem byłyby przekręty z tym + zawracanie głowy gmowi + tracenie czasu na szukanie pomocy 

 

Dlatego też dodałam opcje opcjonalną: Zastaw, a zastaw może przecież przekroczyć rzeczywista wartość eq pożyczonego, dodatkowo jeśli osoba ta nie odda to dostanie bana na tą postać

 

Jestem na nie. Kto rozsądny pożyczy eq obcej osobie? Pożyczasz w gronie znajomych, a to że taki dział na forum będzie nic nie zmieni. Kradzieże będą dalej.

 

Tak kradzieże będą dalej, nic to zbytnio nie uchroni, jednakże będzie łatwiej wyłapywać takie osoby. Poza tym tak jak powyżej odpowiedziałam będzie można brać zastaw za dane eq, przez co osoba poszkodowana nie będzie stratna. Dodatkowo można się uchronić przed takimi przypadkami biorąc dodatkowe dane nie wiem na przykład opinie o danym graczu, ale wtedy by trzeba utworzyć dodatkowy dział z opiniami na temat osób pożyczających, te dane musiały być dodatkowo aktualizowane itp, zawsze znajdzie się sposób jak ułatwić bezpieczeństwo wymian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej by było jakby złodziej wylatywał na permie, a nastepnie administracja zwracała skradzione przedmioty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na wielu serwerach to wprowadzono lecz rzadko na którym kto kolwiek tam piszę. To pożycz komuś 55 czy 10.50 a on skończy grę i rozrzuci eq na handlowej jestem ciekawy kto wtedy godzinami będzie szukać twojego eq.??????????????????

 

dlatego jestem na nie.

  • Lubię To 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Tak jak napisał Szczepan.


Wybacz.
Twoja propozycja została odrzucona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...