Skocz do zawartości

[MOD]Piotroo


Gerrard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj pytanie kieruje do Ciebie, a dokładnie chodzi o punkt ostrzeżenia.

 

 

http://forum.imetin.pl/index.php?/topic/226732-kupię-smoczy-dzwon-diabła-55/#entry1745411

Temat, który powinien być zamknięty od samego początku za brak wzoru, a zgłoszenie na ten temat poszło.

Edytować możesz sobie temat, ale zdjęcie już zrobiłem sobie na zapas.

 

 

Ostrzeżenie dodane przez xPiotroo za Spam w Profil.

Dano 1 punktów.

http://forum.imetin....5/?do=findComment&comment=1745411

Nabijanie Sobie postów

 

To, że podalem swoją cene, która mi odpowiada, a nie Tobie to nie powód, aby wlepiac ostrzeżenie.

Co do ceny zawsze można było się dogadać.

 

Jeżeli mamy za takie rzeczy warnowac, to proszę.

Zaczynamy!

Proszę sobie zobaczyć ten profil i przejrzeć posty, a następnie proszę za każdy post dać ostrzeżenie, co w konsekwencji usunie użytkownika z forum.

Dziękuje za przeczytanie i żeby to było ostatni raz!

 

 

http://forum.imetin.pl/index.php?/user/50408-xmako/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerard nic nie skomentuję . Brak mi słów do CB. I ty byłeś GO na iMetinie ?

Uważasz że pisanie w temacie, że chcesz za smoczka  w/n 1500kp      w/s 1.300kp     n/s 1000kp  nie jest spamem i nabijaniem sobie  postów ? 

PS.Nie mamy co wyjaśniać, na ts powiedziałem Ci jasno . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pytanie kieruje do Ciebie, a dokładnie chodzi o punkt ostrzeżenia.

 

 

http://forum.imetin.pl/index.php?/topic/226732-kupię-smoczy-dzwon-diabła-55/#entry1745411

Temat, który powinien być zamknięty od samego początku za brak wzoru, a zgłoszenie na ten temat poszło.

Edytować możesz sobie temat, ale zdjęcie już zrobiłem sobie na zapas.

 

 

Ostrzeżenie dodane przez xPiotroo za Spam w Profil.

Dano 1 punktów.

http://forum.imetin....5/?do=findComment&comment=1745411

Nabijanie Sobie postów

 

To, że podalem swoją cene, która mi odpowiada, a nie Tobie to nie powód, aby wlepiac ostrzeżenie.

Co do ceny zawsze można było się dogadać.

 

Jeżeli mamy za takie rzeczy warnowac, to proszę.

Zaczynamy!

Proszę sobie zobaczyć ten profil i przejrzeć posty, a następnie proszę za każdy post dać ostrzeżenie, co w konsekwencji usunie użytkownika z forum.

Dziękuje za przeczytanie i żeby to było ostatni raz!

 

 

http://forum.imetin.pl/index.php?/user/50408-xmako/

generalnie to powinieneś zostać usunięty z tego forum/ts i nie zawracać dupy innym :) grać sobie możesz, powodzonka.

Kazdy po tb jezdzi, boisz się porozmawiać na ts. Robiąc event karaoke na ts poketowałeś moderatorow bo baleś się powiedzieć publicznie jaka jest twoja ocena. 

Warnowales mnie za jakies glupie posty, a bales się przyznać, że to wlasnie ty popełniłeś błąd. :) najlepsze było jak poprosilem zebys mi podal email'a do konta :)

wyslales mi ile na koncie mam yang, jakie krolestwo itd..., ale mniejsza o to. Jedyne co ci wychodzi to kliknięcie "ban" na ts:) a no i ss'y są jak przedłużałeś bana. Więc ogarnij się trochę, daj spokój innym wyloguj się i ..!.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni we dwóch nie nadają się jako moderatorzy.

Temat chyba do zamknięcia?

 

Bo moderator nie potrafii wyjaśnić żadnego warna.

Niech mi da kolejnego za nic to tylko potrafii majstro od kluczy.

Już niedługo a z tego serwera zostaną tylko filmiki na yt.

Jak się zrobiło bagno to trzeba się w nim topić   :P 

 

Moderator powinnien być dla każdego użytkownika,a z nie którymi musi rozmawiać przy 10 osobach,żeby na błazna nie wyjść,ba i tak wychodzi.

I tak nie ma nic ciekawego nigdy do powiedzenia,lub udaję rapera,bo w co drugim zdaniu mówi słowo "proste"

Hehe Pozdrawiam wszystkich tutaj  :awesome: 

Jeden nie umiejętny człowiek nie ma już rangi,ja czekam na drugiego,lub ten serwer sam się przez niego rozpadnie  :ph34r: 

Edytowane przez Herus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie interesuje co sądzi pan HerusKOX. Każdy na jego temat zdanie ma , więc co tu będę się wypowiadał .Wyjaśniać Ci Herusie nic nie będę, ponieważ masz problem ze sobą. Jak mutacje głosową przejdziesz i skończysz to swoje gimnazjum, może wtedy zrozumiesz znaczenie słów. 

PS. Nie pozdrawiam ucznia gimnazjum HerusKOX . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało mnie interesuje co sądzi pan HerusKOX. Każdy na jego temat zdanie ma , więc co tu będę się wypowiadał .Wyjaśniać Ci Herusie nic nie będę, ponieważ masz problem ze sobą. Jak mutacje głosową przejdziesz i skończysz to swoje gimnazjum, może wtedy zrozumiesz znaczenie słów. 

PS. Nie pozdrawiam ucznia gimnazjum HerusKOX . 

Powiem Ci mądre słowa aż dam Ci + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po PS majstro się kropki nie stawia.

Ucznia Liceum do tego dam ci bonus,ale powiem ci nie ważne kim ty jesteś,będziesz dla mnie nie istniejesz,bo jesteś ograniczony  :wub2: 

 

A moderatora na tym serwerze nie ma.Jest osoba,która nic nie potrafii,nawet w pisowni się pomyli,co tu mówić w rozmowie,jak jej arugumentów brakuje,kontrargumentów nie,bo nie wiesz co to znaczy.

Skoro już odpowiedziałeś to zamknij temat? chyba,że tego nie potrafisz, Pozdrawiam  :P

 

A więc obiecany bonus

Co osoba,która podaje klucze i będzie podawała może mówić o znaczeniu słów?

Na tym warszatacie macie poczucie humoru,Piona  :D 

Edytowane przez Herus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po PS majstro się kropki nie stawia.

Ucznia Liceum do tego dam ci bonus,ale powiem ci nie ważne kim ty jesteś,będziesz dla mnie nie istniejesz,bo jesteś ograniczony  :wub2: 

 

A moderatora na tym serwerze nie ma.Jest osoba,która nic nie potrafii,nawet w pisowni się pomyli,co tu mówić w rozmowie,jak jej arugumentów brakuje,kontrargumentów nie,bo nie wiesz co to znaczy.

Skoro już odpowiedziałeś to zamknij temat? chyba,że tego nie potrafisz, Pozdrawiam  :P

 

A więc obiecany bonus

Co osoba,która podaje klucze i będzie podawała może mówić o znaczeniu słów?

Na tym warszatacie macie poczucie humoru,Piona  :D 

Nie dyskutuje z Tb dalej , ponieważ jesteś niższej miary '' Licealisto '' <<<<  :awesome:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuje z Tb dalej , ponieważ jesteś niższej miary '' Licealisto '' <<<< :awesome:

Takie coś napisał moderator, który powinien być przykładem dla innych użytkowników forum?

 

Jakie to ma znaczenie w jakim wieku jest Herus?

Wiem, że on nie zwraca się do Ciebie bądź innych użytkowników forum z szacunkiem, lecz Ty jako moderator nie powinieneś zniżać się do jego poziomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś napisał moderator, który powinien być przykładem dla innych użytkowników forum?

Jakie to ma znaczenie w jakim wieku jest Herus?

Wiem, że on nie zwraca się do Ciebie bądź innych użytkowników forum z szacunkiem, lecz Ty jako moderator nie powinieneś zniżać się do jego poziomu.

Jakbym się zniżył do jego poziomu to napisałbym kilka epitetów. Przykro mi Konradzie ale dążyć go szacunkiem nie będę. A co do dawania przykładu proszę Cię. Z takim człowiekiem trzeba jasno stawiać sprawę. Obraza mnie na ts forum i uważasz może, że mam sie do takiej osoby zwracać z szacunkiem. Dla twojej wiadomości nie napisałem nic takiego :D . Pan HerusKox sam wspomniał ze jest licealistą xd.

Chociaż po glosie,zachowaniu i wyzwiskach,które są codziennością w gimnazjum 1-2 klasie,to troszkę mnie zaskoczyło to liceum xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie obraza administracji powinna być karana tymczasową blokadą konta, oczywiście poprzedzając upomnieniem. Bez wdawania się w niepotrzebną dyskusję.

Takie jest moje zdanie.

Pozdro :)

Edytowane przez Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie obraza administracji powinna być karana tymczasową blokadą konta, oczywiście poprzedzając upomnieniem. Bez wdawania się w niepotrzebną dyskusję.

Takie jest moje zdanie.

Pozdro :)

To jak gerard mnie obrażał z postaci MOD w grze to było okej? :D Nic za to nie dostał, żadnej reprymendy ;)

 

Zgadzam się z Tobą w pełni Piotroo, z takimi błaznami się nie dyskutuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To że ktoś jest idiotą nie znaczy że ty również masz nim być" pełen nieprofesjonalizm panie xPiotro nieprawdaż?

Od tego są warny a nie zniżanie się do czyjegoś poziomu i dyskutowanie z nim na tym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"To że ktoś jest idiotą nie znaczy że ty również masz nim być" pełen nieprofesjonalizm panie xPiotro nieprawdaż?

Od tego są warny a nie zniżanie się do czyjegoś poziomu i dyskutowanie z nim na tym poziomie.

Ja wiem o co Wam chodzi , ale sie z Wami nie zgadzam. Nic takiego Mu nie powiedziałem. Napisałem Mu swoje zdanie i fakty.  ;)

W dalszą dyskusję z Nim  nie wdaję się, ponieważ do takiego osobnika, nic nie dotrze.Napisałem Mu, że dla mnie jest niższej miary i z taką osobą nie będę dyskutować . Czy słowo ''niższej miary'' jest  obrazą ? Podobnie '' Majstro od podawania kluczy '' NIE JEST obrazą panie Konradzie i nie będę go za to warnować. Ale skoro w taki bezczelny sposób mnie nazywa, to ja Jego nie będę, darzył szacunkiem. Ja wiem ''Moderator napisał do innego użytkownika  jesteś mniejszej miary ''. Hohohoh afera na połowę forum.

Tylko, że ja też jestem człowiekiem pełniącym daną funkcję i nie pozwolę sobie, aby jakiś HerusKOX wypowiadał się na mój temat. 

Jak już wyżej napisałem ja Jego nie obraziłem  ;) i nawet nie wdaje się z Nim dalej w dyskusję. Gdybym użył innych epitetów wulgarnych, wcale nie zdziwiłbym się Wam. To jest dział ''Pytania do MO'' i dlatego odpowiadam na każdy post. Czy Wy widzicie, że ja wchodzę w głębszą dyskusję z Herusem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem o co Wam chodzi , ale sie z Wami nie zgadzam. Nic takiego Mu nie powiedziałem. Napisałem Mu swoje zdanie i fakty.  ;)

W dalszą dyskusję z Nim  nie wdaję się, ponieważ do takiego osobnika, nic nie dotrze.Napisałem Mu, że dla mnie jest niższej miary i z taką osobą nie będę dyskutować . Czy słowo ''niższej miary'' jest  obrazą ? Podobnie '' Majstro od podawania kluczy '' NIE JEST obrazą panie Konradzie i nie będę go za to warnować. Ale skoro w taki bezczelny sposób mnie nazywa, to ja Jego nie będę, darzył szacunkiem. Ja wiem ''Moderator napisał do innego użytkownika  jesteś mniejszej miary ''. Hohohoh afera na połowę forum.

Tylko, że ja też jestem człowiekiem pełniącym daną funkcję i nie pozwolę sobie, aby jakiś HerusKOX wypowiadał się na mój temat. 

Jak już wyżej napisałem ja Jego nie obraziłem  ;) i nawet nie wdaje się z Nim dalej w dyskusję. Gdybym użył innych epitetów wulgarnych, wcale nie zdziwiłbym się Wam. To jest dział ''Pytania do MO'' i dlatego odpowiadam na każdy post. Czy Wy widzicie, że ja wchodzę w głębszą dyskusję z Herusem ?

Ja z tobą nie wchodzę w dyskusje,bo jesteś człowiekem ograniczonym,na niczym się nie znasz tylko na ilości ulepszaczy w grze.

Więc o czym mam rozmawiać z osobami,które są zacofane?

Majstro od podawania kluczy,jeszcze nie jesteś dopiero chcesz nim być wysoka samoocena i wysokie ambicje.  :D 

 

Nie życzę sobie,pisania o użytkowniku grającym sobie na serwerze przez administrację,która jest dla wszystkich użytkowników.

Jest tylko i wyłącznie dla osób,które się im podlizują.

Ja mam inne zdanie na każdy temat,mam wszystkich graczy w czterech literach,bo nie będę osobą,której ktoś będzie mówił co ma robić i jak ma to robić

A ty majstro nie zwracaj się w ogóle do osób,które są 2 razy mądrzejsze od Ciebie i obeznane w istniejącym świecie,bo ty tylko jesteś taki na tej grze.

 

Ty nie wiesz co to znaczy słowo obraza

Jeżeli bym cię wyzywał od "debili idiotów szmat"

To by była obraza ja tego nie robię,wytłumaczam Ci cały czas,że dla mnie nie istniejesz,bo takich osób jak Ty i były GO nigdzie nie można spotkać  :D 

Jedyne co mi możesz zrobić to dać kolejnego bezpodstawnego warna.

Jeżeli coś robisz zle to Ci to muszę wyjaśniać.

Ty wszystko robisz zle,dlatego tych wyjaśnien jest tak dużo!

 

Zniżyć się do mojego poziomu?

Ja cały czas chcę być na tym poziomie,nie będę w życiu przecież podawał kluczy jak wasza dwójka,a teraz idz na warsztat,a nie kolejny dzień grasz i udajesz moderatora.

Ten serwer był wspaniały 2 lata temu jak takich nie ogarniętych moderatorów na nim nie było.

Widać po spadku ilości osób na forum i ts3 jacy to są moderatorzy.

 

Na ts3 możesz wyjaśniać resztę,ale nie przy 10 osobach,żeby one mówiły za Ciebie,bo sam masz ubogie słownictwo.

Nie pozdrawiam osób,które nie mają swojego zdania,Piona  :P 

Edytowane przez Herus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herus proszę dyskutować na temat. Jezeli masz cos do mojej osoby na ts masz " Czekam na MO " i mi to powiedz. Chyba ze znowu będziesz milczał:(

Ps. Ja się staram o uzyskanie tytułu technika pojazdów samochodów. I będę miał lepsze wyksztalcenie i zwód niż ty po tym Swoim LO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xPiotroo Powiem Ci coś jesteś bardzo fajnym miłym i ogarniętą osobą na TS3 Miło się z tobą gada..

Edytowane przez JointeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xPiotroo Powiem Ci coś jesteś bardzo fajnym miłym i ogarniętą osobą na TS3 Miło się z tobą gada..

Bardzo dziękuję  :). Również miło sie z Tb rozmawia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...