Skocz do zawartości

[MO]xPiotroo a rozdawanie warnów wybranym


Svaggernaut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, dzisiaj poleciało parę zgłoszeń na Paulyn, która spamuje non stop tymi samymi statusami, lecz bez odzewu, ale jeśli chodzi o zablokowanie mi SB to się pojawił jak na zawołanie swojej koleżanki, tak sprawa z statusem nadal nie rozwiązana.
Tutaj zamieszczam dodatkowo ss jak jego koleżanka przyznaje się, że warna żadnego nie dostała za łamanie regulaminu:
piotro.png

piotrov2.png


Dodatkowo dostałem bloka na sb bez podania jakiegokolwiek powodu na PW.
Jeszcze była inna sytuacja jakieś parę dni wcześniej, gdy sobie nie życzyłem aby moderator się wypowiadał pod moimi statusami, bo nic sensownego dla mnie nie postuje, to gdy usuwałem jego posty to zaczął usuwać moje statusy(?), tak się zachowuje moderator?
I jeśli możesz to nie pisz że masz dom, szkołę, pracę, kochankę(lewą), dziewczynę(prawą), 'życie' prywatne, bo nie po to podjąłeś się tej pracy aby zgarniać wynagrodzenie za friko i warnowanie tych z którymi twoi koledzy sobie nie radzą.
Zresztą widzę ile tej pracy masz, skoro na forum jest 20 osób dziennie, bardzo dużo zgłoszeń do sprawdzenia. xD

Więc pytania są następujące, tak zachowuje się moderator z prawdziwego zdarzenia?
Dlaczego twoi koledzy i koleżanki mogą łamać regulamin i czuć się bezkarnie(w gwoli ścisłości nie pytam cię o sposób w jaki mam się wazelinować tak jak oni to robią)?

PS. Nie życzę sobie aby Vacuum i osoba zawierające frazę w nicku: Waclaw93 wypowiadały się w temacie na temat mojej osoby, wszelkie posty niezwiązane z tematem będą zgłaszane jako spam, temat dotyczy kolesiostwa. 

Edytowane przez Svaggernaut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mam praw do usuwania statusów. Brawo ty ! ;)

2. Dlaczego nie pokażesz tego co ty pisałeś na SB.

3.Ustaliliśmy, ze jeżeli będziemy widzieć próbę obrażania i wywoływania spin, momentalnie blokujemy SB. Od 3 dni przychodzisz tu około godzin wieczornych i obrażasz innych na SB, zaczynasz kłótnie i nie potrzebnie komentujesz .

4. W ss widać ironię [ polecam w gogle wpisać co to znaczy ].

5.Warn jest dany drogi użytkowniku.

 

SB.jpg

 

 

Załącznik tego co piszesz na SB. Tak właśnie za to dostałeś blokadę ;)

 

PS.Tak zachowuje się  członek Wiki iMetin ?

 

PS.2 Nie życzę sb komentarzy w moim kierunku typu  dziewczyna '' Lewa ręka , prawa ręka '', Bo ja nie wnikam jak się bawisz po pracy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. A skąd ja mam wiedzieć jakie masz uprawnienia?
2. Dobra napisałem na sb coś takiego "dobra nie będę pisał, (tu się kończy pierwsza część zdania) bo zostałem wychowany żeby gówna nie tykać bo śmierdzi" <- gdzie tu obraza? To że ktoś wziął to do siebie to nei moja sprawa, nie kierowałem tego do nikogo, tylko napisałem jako anegdotkę. 
3. Niczego nie ustalaliśmy i zacznijmy od tego, że z jakiej racji masz karać za coś, co się nie wydarzyło? Za próby obrażania? Ty jesteś w stanie odróżnić co jest obrazą, a co nie jest?

4. I co w związku z tym? Ironia jest karalna?
5. Dlaczego łamiesz regulamin moda i informujesz mnie o warnach innych użytkowników?

PS. Członek czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dlaczego zarzucasz komuś coś, a nie masz na to dowodów ?

2.Możesz zachować dla siebie tego typu komentarze i nie pisać ich na SB,

3.Jestem w stanie odróżnić. 

4.Nie jest karalne. Ale może trzeba nauczyć się rozróżniać ironie  ;).

5. Teraz to mnie rozwaliłeś  :lol:. Ty to tak na trzeźwo wymyśliłeś ? Fajnie masz  :awesome:

 

PS. Na Wiki prawa masz, ponieważ założycielem jest twój dobry kolega i raczej wiadome , że nie odbierze Ci praw  ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Dlaczego zarzucasz komuś coś, a nie masz na to dowodów ?

2.Możesz zachować dla siebie tego typu komentarze i nie pisać ich na SB,

3.Jestem w stanie odróżnić. 

4.Nie jest karalne. Ale może trzeba nauczyć się rozróżniać ironie  ;).

5. Teraz to mnie rozwaliłeś  :lol:. Ty to tak na trzeźwo wymyśliłeś ? Fajnie masz  :awesome:

 

PS. Na Wiki prawa masz, ponieważ założycielem jest twój dobry kolega i raczej wiadome , że nie odbierze Ci praw  ;). 

1. Jak mam mieć dowody, skoro zostało to usunięte? Przeszukaj sobie logi z ipb to zobaczysz o ile są zapisywane.

2. Równie dobrze ty możesz zachować swoje zdanie dla siebie i nic nie mówić przez całe życie.

3. To dlaczego banujesz na sb za anegdotki, które nie są obrazą?

4. Rozróżniać ironię? Jak to się ma do sprawy, że będę odróżniać jedną od drugiej? Jeśli nie jest karalne, to za co dostałem bloka na sb?

5. Wiesz co to jest klauzula tajności? Zapytaj vinylza, ogólnie nie masz prawa ujawniać ukrytych danych o użytkownikach, to tak jakbyś podał jego maila czy coś innego, tak nie możesz pisać o jego warnach, ale łatwo dałeś się podpuścić.

 

PS. Mam prawa? Gdzie takie coś wyczytałeś? Założycielem domeny jest tenior, a projekt rozwijały dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. To nie jest odpowiedź na moje pytanie  ;).

2.Trzeba znać granice. Ale ty chyba takich nie masz, skoro oceniasz ludzi po tym,  jaką prace mają. Typowe cwaniaki nowobogackie. 

3. Sam Siebie oszukujesz. Anegdota - krótkie, zabawne opowiadanie o wydarzeniu z czyjegoś życia.

Zaznasz mi na ss ANEGDOTĘ ,za którą rzekomo zostałeś ukarany. 

Zostałeś ukarany za bezczelne obrażanie użytkowniczki forum. Skoro Cie kultury nie nauczono, to nie mój problem. Tutaj za brak tej kultury będziesz karany. 

4. Nie potrafisz rozróżnić ironii , którą napisała Vacuum [ SS WYŻEJ ].

5.Czyli powiadasz, że skoro napisałem '' Warn jest dany '' ujawniłem ukryte dane użytkownika xD  ? Stary nw co bierzesz , ale bierz tego połowę  :awesome:.

PS. Na forum iMetin nie masz i nie będziesz miał już. 

 

Źródło - http://sjp.pl/anegdota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem. To nie jest odpowiedź na moje pytanie  ;).

2.Trzeba znać granice. Ale ty chyba takich nie masz, skoro oceniasz ludzi po tym,  jaką prace mają. Typowe cwaniaki nowobogackie. 

3. Sam Siebie oszukujesz. Anegdota - krótkie, zabawne opowiadanie o wydarzeniu z czyjegoś życia.

Zaznasz mi na ss ANEGDOTĘ ,za którą rzekomo zostałeś ukarany. 

Zostałeś ukarany za bezczelne obrażanie użytkowniczki forum. Skoro Cie kultury nie nauczono, to nie mój problem. Tutaj za brak tej kultury będziesz karany. 

4. Nie potrafisz rozróżnić ironii , którą napisała Vacuum [ SS WYŻEJ ].

5.Czyli powiadasz, że skoro napisałem '' Warn jest dany '' ujawniłem ukryte dane użytkownika xD  ? Stary nw co bierzesz , ale bierz tego połowę  :awesome:.

PS. Na forum iMetin nie masz i nie będziesz miał już. 

 

Źródło - http://sjp.pl/anegdota

1. To ja tu ci przyszedłem zadawać pytania, w logach masz moje statusy, które zostały przez kogoś usunięty, tylko ty byłeś wtedy dostępny.

2. Oceniam? Od kiedy trolowanie kogoś to ocenianie? Chyba jestem dobry skoro nie odróżniacie tego. xD Co zazdro, że się uczyłem i swoją ciężką pracą poświęconą na naukę, mogę sobie spokojnie pracować w wygodnym biurze na wygodnych maczkach? :D

3. Anegdota, już ci piszę gdzie, aby nie było: "bo wychowano mnie aby gówna nie tykać bo śmierdzi" - z życia i zabawne. Więc nie widzę tu obrazy, a anegdotkę, której nie jesteś w stanie ogarnąć nawet po przeczytaniu jej na wiki. Vacuum dostała bloka na sb za brak kultury? I obrażanie mnie, że jestem wybrykiem natury? Czy znowu swoich bronisz? Lub czy CzarnoMi dostał, gdy go zgłosiłem za obrazę na sb?

4. Ale mnie nie obchodzi czy ironia czy nie, przyznała się, że nie dostała warna i tyle.

5. Ilość warnów danego użytkownika nie jest ukryta przed innymi? Zapytaj vinylza czy możesz tak pisać o tym kto dostał i czy dostał.

 

PS. Od kiedy moderator ma prawo decydować o rangach innych osób? Pamiętaj, pionki się zmieniają. :D

Edytowane przez Svaggernaut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma sensu dalej dyskutować. Bo do rana będziemy tak pisać. 

Słowo przeciwko słowu. Jeszcze co do statusu jedynie się wypowiem.

NIE MAM PRAW USUWANIA STATUSÓW . 

Nie pozdrawiam  ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ucieka od dyskusji.
Innych pilnuje, a na kolegów przymyka oko. :D
Chociaż spróbował byś na pytanie odpowiedzieć, wiele nie wymagam.
I opanuj tą zazdrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle ucieka od dyskusji.

Innych pilnuje, a na kolegów przymyka oko. :D

Chociaż spróbował byś na pytanie odpowiedzieć, wiele nie wymagam.

I opanuj tą zazdrość.

Chłopie ... Jakie unikam. Gdybym unikał ukryłbym ten płacz. Zastanów się co ty piszesz wg. Odpowiedziałem Ci wystarczająco. Nic więcej nie mam do dodania. 

 

PS.Takiego ciężkiego charakteru nie ma co zazdrościć . Trudno Ci będzie w życiu z takim charakterem ;). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ... Jakie unikam. Gdybym unikał ukryłbym ten płacz. Zastanów się co ty piszesz wg. Odpowiedziałem Ci wystarczająco. Nic więcej nie mam do dodania. 

 

PS.Takiego ciężkiego charakteru nie ma co zazdrościć . Trudno Ci będzie w życiu z takim charakterem ;). 

Nie odpowiedziałeś mi, czy tak zachowuje się moderator i dlaczego jedni są traktowani lepiej a drudzy gorzej?

 

PS. W firmie nikt nie narzeka na mój charakter, może dlatego że im się pokazuje od dobrej stron na którą zasłużyli swoim nienagannym zachowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpowiedziałeś mi, czy tak zachowuje się moderator i dlaczego jedni są traktowani lepiej a drudzy gorzej?

 

PS. W firmie nikt nie narzeka na mój charakter, może dlatego że im się pokazuje od dobrej stron na którą zasłużyli swoim nienagannym zachowaniem?

Wnioski wyciągnij sam , duży chłopak już jesteś. Dużo gadasz mało wiesz. Narazie to znajdź jakiś dowód , taka mała rada. Bo piszesz podobnie jak ze statusem '' Który niby ja usunąłem bo byłem zalogowany '' a nawet praw nie mam do usunięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci podałem dowody, chociażby ss z sb, gdzie osoba napisała, że żadnego warna nie dostała.
To czy ktoś dostał warna to nie zobaczę, bo ten system tak został zaprojektowany, aby kolesiostwo funkcjonowało i tak długo jak nie będzie można sprawdzić samemu czy ktoś został ukarany, tak długo takie przekręty będą funkcjonować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyżej ss ? Aha okey. Z miłą chęcią pokazałbym Ci dowód że dostała za ten spam warna, ale wiesz,że nie mogę  ;).

A po 2 nie muszę Ci się tłumaczyć Drogi użytkowniku. 


PS.Skończ już tę dyskusję. Wszystko wyżej napisałem co miałem do dodania w tej sprawie. 

Nie pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Svaggernaut czas otrzeć łzy i przestać płakać za głupią blokadę która Ci się należała. Jakoś nie zakładam głupich tematów że dostałem blokadę. A dostałem takową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wyżej ss ? Aha okey. Z miłą chęcią pokazałbym Ci dowód że dostała za ten spam warna, ale wiesz,że nie mogę  ;).

A po 2 nie muszę Ci się tłumaczyć Drogi użytkowniku. 

PS.Skończ już tę dyskusję. Wszystko wyżej napisałem co miałem do dodania w tej sprawie. 

Nie pozdrawiam. 

Czekaj, ss nie możesz zrobić, ale pisać, że dostała to możesz? Gdzie tu sens? Tak przy okazji, można łatwo edytować treść strony www, więc mnie to nie urządza. 

 

Panie Svaggernaut czas otrzeć łzy i przestać płakać za głupią blokadę która Ci się należała. Jakoś nie zakładam głupich tematów że dostałem blokadę. A dostałem takową :)

Napisałbym ci coś gdybym cię znał, ale może wkrótce ludzie się ogarną i zrozumieją. XD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłeś się do chłopaka o byle co. Piotrek po prostu wykonuje swoje obowiązki a ty robisz nie potrzebnie gównoburzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ten temat tutaj jeszcze robi, takie "zgłoszenia" winno kierować się do Fifolski'ego na PW a nie tutaj, celem tematu pierwotnie było pytanie, które później przez autora zostało przeinaczone na oskarżenia/ocenę pracy moderatora, a to już kwalifikuje się jako SPAM w tej postaci jakiej jest obecnie. 

 

I przypominam ci użytkowniku że to ty nie jesteś od oceniania czyjejś pracy, lecz odwrotnie to już tak, KTOŚ jest od oceniania twojej "pracy" tudzież postowania na forum (a w twoim przypadku jest nieregulaminowe) stąd też te warny o których wspomniałeś.

 

Podsumowując szczekasz dużo, mało wiesz i zachowujesz sie jak rozwydrzona 13 latka, nie pozdrawiam i żegnam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałeś stwierdzam jedno jesteś tak samo spierdolony jak Mercu kozak w necie pizda świecie. Chciałeś dymu to wejdź na tsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beka z was, dajecie się tak robić bez mydła i bierzecie wszystko na poważnie XDDD
wyjmijcie kołki z dup i się zastanówcie nad swoim życiem

ps pisanie przez internet = gadanie przez internet, więc te swoje tsy wsadźcie sobie głęboko, jeśli rozmowa na ts, o ile można nazwać rozmowę z taką patologią jaka przewinęła się tutaj w komentarzach, jest dla was wyznacznikiem koksa, to nie jestem wstanie opisać waszego stanu autyzmu, zawsze myślałem że rozmowa przy kawie jest wyznacznikiem tego czy ktoś się boi czy nie, w jakich ja czasach żyję, że nadal jest banda debili, która żyje tylko wirtualnym życiem i spotkanie na tsie jest dla nich odpowiednikiem spotkania w 4 oczy. XDD
pozdro biedaki, nawet mi was nie żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator nie posiada takich praw.

Takie publiczne sprawy według mnie są jak publiczne wyzwania kto Cię "dymał"

Dziękuję pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beka z was, dajecie się tak robić bez mydła i bierzecie wszystko na poważnie XDDD

wyjmijcie kołki z dup i się zastanówcie nad swoim życiem

ps pisanie przez internet = gadanie przez internet, więc te swoje tsy wsadźcie sobie głęboko, jeśli rozmowa na ts, o ile można nazwać rozmowę z taką patologią jaka przewinęła się tutaj w komentarzach, jest dla was wyznacznikiem koksa, to nie jestem wstanie opisać waszego stanu autyzmu, zawsze myślałem że rozmowa przy kawie jest wyznacznikiem tego czy ktoś się boi czy nie, w jakich ja czasach żyję, że nadal jest banda debili, która żyje tylko wirtualnym życiem i spotkanie na tsie jest dla nich odpowiednikiem spotkania w 4 oczy. XDD

pozdro biedaki, nawet mi was nie żal

no możesz wypierdalac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...