Skocz do zawartości

[GM]Coke


Sturm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego dwie moje propozycje zostały odrzucone, skoro w obu była przewazająca ilość głosów na tak???

 

http://forum.imetin.pl/index.php?/topic/232993-szarfy/

 

http://forum.imetin.pl/index.php?/topic/233467-bs/&do=findComment&comment=1801183

 

Czyżby jakaś dyktatura?

 

''To się nam nie podoba / nie chce się nam tego robić'' i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nieważne kto głosuje ważne kto liczy głosy"

 

Niestety ten Pan ma racje.

 

Idąc dalej tym tropem. Administracja sobie jaja robi z graczy i taka jest prawda :(

Edytowane przez xMartines
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodadza szarf - nie bedzie nowych bugow, ja tam bym sie cieszyl :D

 

Przy wprowadzaniu nemere i innych poprawek wiecej wyszlo bugow (w tym na yp - kto wie ten wie :) ) niz nowosci takze pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodadza szarf - nie bedzie nowych bugow, ja tam bym sie cieszyl :D

 

Przy wprowadzaniu nemere i innych poprawek wiecej wyszlo bugow (w tym na yp - kto wie ten wie :) ) niz nowosci takze pozdrawiam ;)

 

ale csiii..... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie dodadza szarf - nie bedzie nowych bugow, ja tam bym sie cieszyl :D

 

Przy wprowadzaniu nemere i innych poprawek wiecej wyszlo bugow (w tym na yp - kto wie ten wie :) ) niz nowosci takze pozdrawiam ;)

Serio ... Bug Yang premium ? :D jeżeli to prawda to Gz, lepiej niech już nic nie wnoszą , chociaż z drugiej strony serwer teraz potrzebuje zmian bo licznik chudnie :D ale trudno.. jak tak się ma sprawa  xD :D 

Edytowane przez Retractor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dodadza szarf - nie bedzie nowych bugow, ja tam bym sie cieszyl :D

 

Przy wprowadzaniu nemere i innych poprawek wiecej wyszlo bugow (w tym na yp - kto wie ten wie :) ) niz nowosci takze pozdrawiam ;)

I dobrze xD :D co za dużo to nie zdrowo dla serwera, co do rzekomych nowych bugów to nie potwierdzę tego bo w zasadzie tu już prawie nie gram :D

 

 

Co do tego rzekomego buga na Yp to polecił bym adm to sprawdzić samemu bo ludzie raczej tego nie zgłoszą jeżeli owy bug występuje :D szczególnie teraz po legalizacji Handlu za PLN, gdy można by było sobie narobić Yp  i sprzedawać perły za PLN :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...