Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chęci są, ale czy warto?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 VensiK

VensiK

Koksu

• Edytor
  • PipPip
  • 682 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:18

Cześć.

W sumie nie wiem od czego zacząć, więc może od początku. Chciałbym wrócić na serwer po...jakichś 3 latach nieobecności. Mam trochę chęci by od czasu do czasu pograć, ale zastanawiam się czy warto? Ilu ludzi faktycznie gra? Jest jakaś zgrana ekipa, do której warto dołączyć? A może gra jeszcze ktoś ze starych znajomych, zobaczy ten temat i podbije na pw? :)

Nie ukrywam, że największym argumentem dla mnie by wrócić właśnie tutaj jest stabilność serwera. Zawsze był i stawiam, że nadal jest chyba najstabilniejszym serwerem w historii polskiego priv metina.

Która postać teraz, że tak powiem kosi na zadymkach, o ile takowe są? Posiadam wpka z praktycznie wymaksowanym eq wojennym na tamte czasy, w których kończyłem grę, więc nie wiem czy dużo muszę nadrobić, czy może sprzedać wszystko i zacząć sobie nową postacią? Same dylematy.

Co teraz jest w cenie? Na czym warto zarabiać? Bo, że dropi wszystkiego dużo to wiadomo, ale co realnie schodzi ze sklepików w miarę znośnym czasie?

W sumie na razie chyba tyle, czekam na odpowiedzi. Jak będę chciał, to jeszcze o coś zapytam.

Pozdrawiam

• 0

Dołączona grafika

#2 TuFux33x

TuFux33x

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:49

Nie warto, uwierz.

• 1

#3 POISON

POISON

Użytkownik

• Nowy użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 11:55

Też wróciłem po prawie 4 latach, gram od tygodnia.
Czy warto? Jeżeli nic by Ci nie zostało ze starego ekwipunku to bym się spierał czy warto, robić wszystko od nowa, misje etc. To zajmuje masę czasu, ale jeśli masz tego WPka z jakimś eq to już jest bardzo spoko ;)
Ja bym tych wojennych itemów nie sprzedawał, a jeśli bardzo chcesz to znajdź sobie kogoś kto ogarnia ceny. Bo mocno się pozmieniały, kiedyś pamiętam, że za branse 1forma 5.5 w/n dałem 40kp teraz to kosztowałoby pewnie 10x tyle ;)
Czy są jakieś ekipy - wydaje mi się, że tak. W Shinsoo dominują dwie - Brethern oraz DisneyLand. Dołączyłem do tej drugiej, fajna kulturalna gildia, wiele pomocnych mordek (wprowadzą Cię na nowo tak jak mnie), o tej pierwszej nie wiem zbyt wiele więc się nie wypowiem.
Są cały czas jakieś mniejsze eventy typu OXy,ZUO lub drop szkat,praktycznie cały czas dropią.
Jak chcesz wrócić to tak jak mówię; dołącz do jakieś ekipy, poznaj te wszystkie ceny itd, wiadomo, że to nie jest to co 3 lata temu ale serwer dalej grywalny.
O postaciach na zadymy za dużo Ci nie powiem bo mam full eq moba, a to co fajnie schodzi dopiero ogarniam;p
Co do ludzi to nie wiem 200-300 osób jest (?)

• 0

tumblr_mzyjzfOgW41sq6bj5o6_250.gif

#4 PiotrMajster

PiotrMajster

Platynowy Pisarz

• Let's Player
  • 2351 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 12:02

Grasz dla własnej przyjemności. Nie bądź echem oczekiwań innych ludzi. Szamanem graj i jazda
  • 1
  • 2015-04-07 11200 yp na zmianki w lodowej
  • 2015-05-14 - 7000 yp + 6000 sm na mieszanie kryształowej bransy.
  • 2015-07-06 -10 000 yp na mroku
  • 2015-07-15 - 15 000 yp na mieszanie legendy. I jeszcze z 10 000 i dupa
  • znajdziesz mnie w grze pod nickiem demontower , , ,nicoleee,dawajkwiaty,piotrasklep, MajsterDoPvp
  • 5 Miesięczna przerwa od imetina,
  • 2015-12-04 Powrót do gry czyli zarabiamy na w.n i lecimy <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  • 82 zmianki w jeb*** legende i nawet szaman 5 zreka nie weszlo :(
  • 3937276_wdowa_cisza_1.jpg

#5 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 1729 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 12:30

Moim zdaniem jest sens powrotu
  • 0

#6 Szczepan

Szczepan

wiki.imetin.pl zapraszam

• Zwycięzca PvP 2017
  • 856 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 15:52

warto a dziś na wszystkim zarobisz od m1 do grzybowego świata, o pierwsze miliony dziś łatwiej niż 4lata temu.

schodzi botanika setki ulepy do nowych broni, szkaty, artarosa, fryzurki, piorka, palce, rudy, zmianki, zawsze można też zarobić dropiąc marmurki, lodygi i liście enta, od poniedziałku do piątku dropią z mobów szkatułki z zagadką, hekso i blaski, w niedziele zwykle masz ox'a warto odświeżyć wiedzę o serwerze i coś zarobić na nim. 

• 3

wiki.png

14141.png825632.png

Nie przegrywasz gdy walczysz,

Przegrywasz gdy przestajesz walczyć!

#7 TuFux33x

TuFux33x

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 15:55

^Jak np?

• 0

#8 VensiK

VensiK

Koksu

• Autor tematu
  • Edytor
  • PipPip
  • 682 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 16:51

Z takiego rozeznania na szybko widzę, że wiele do nadrobienia nie mam, wbić 260, podciągnąć tarczę, buty i miecz /ew sprzedać to co mam i kupić gotowce. Ciekawe, w sumie pogram trochę, zobaczymy co będzie.

Jakaś DOBRA gildia szuka członków? Bo w sumie samemu to trochę nudnawo się gra :P

• 0

Dołączona grafika

#9 POISON

POISON

Użytkownik

• Nowy użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 17:20

Z takiego rozeznania na szybko widzę, że wiele do nadrobienia nie mam, wbić 260, podciągnąć tarczę, buty i miecz /ew sprzedać to co mam i kupić gotowce. Ciekawe, w sumie pogram trochę, zobaczymy co będzie.

Jakaś DOBRA gildia szuka członków? Bo w sumie samemu to trochę nudnawo się gra :P

Jakie królestwo?

• 0

tumblr_mzyjzfOgW41sq6bj5o6_250.gif

#10 VensiK

VensiK

Koksu

• Autor tematu
  • Edytor
  • PipPip
  • 682 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:37

bez różnicy, zawsze można zmienić

ps: kiedyś kojarzę było coś takiego jak mieszanie rosek. Gdzie to się robiło?

• 0

Dołączona grafika

#11 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 1729 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 18:45

Nie ma już opcji mieszania rosek
  • 0

#12 Spotes

Spotes

Propozytor iMetin.pl

• Propozytor
  • PipPip
  • 1909 postów

Napisano 15 czerwiec 2017 - 23:38

Wszystko ma wartość  :)  warto

• 0

iMetin.pl Moje Konta                 

[P]Spotes 252 Lvl

Morfeusz 260 Lv

Spotes     260 Lv 

ShamaniTM 260 Lv                                     

Samsung232 252 Lv 

Serwery na Których Bywam 

Virutalmt2 Spotes Sura 255 Lv 

Aion Barus Kantor 70 Lv 

TGd6wHo.gif

#13 MandFreaK

MandFreaK

Srebrny Pisarz

• Mentor
  • PipPip
  • 395 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 00:53

są 2 może 3 gildie godne polecenia - Brethern i Oblivious. Trzecia to może Reborn jeśli ktoś tam jeszcze gra

• 2

#14 ROSIEKxPOMPA

ROSIEKxPOMPA

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 164 postów

Napisano 16 czerwiec 2017 - 10:06

Zawsze jest warto wrócić, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz ja powiem ci tak: 
GRAJ I NIE PATRZ CO PISZĄ INNY ZE " NIE opłaca się" itp

Jak szukasz dobrej ekipy to polecam ci 2 gildie które grają, dropią i lubią robić dobre zadymki :wub2:  jest to: Oblivious i Brethren. 
i z tego co wiem co obydwie gildie rekrutują! Wybierz sobie którą chcesz i graj dalej!  :P  :P

• 0

1818930.png

#15 lukaszenkosssss

lukaszenkosssss

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 892 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 16:24

W imetina nie grałem jakoś ze 3lata. Miło wspominam tamte czase na imetinie, ponieważ ta gra miała jakiś sens. Postanowiłem powrócić do imetina, poczytałem na stronie co podochodziło nowego więc stwierdziłem że może być ciekawie, ale moje oczekiwania mnie przerosły. Jak kończyłem grę 2013-2014 ludzi w m1 było od zarąbania a teraz??? Co się niby stało?? Myśle że ekipa tego imetina chciała dobrze zrobić dla graczy wprowadzając tyle aktualizacji no ale coś im nie wyszło. Gdyby było tak jak w poprzednich latach bym z checią powrócił, ale teraz to nie ma zupełnie sensu. Dziękuje. Dowidzenia.

• 0

56fe5ab11663b34fda533cea92b7eed5_origina

#16 xGerrard

xGerrard

♥ xGerrard ♥

• Typer
  • PipPip
  • 8101 postów

Napisano 14 lipiec 2017 - 03:13

Włącznie z Tobą Mako? 101 xD

Wracaj, czemu nie?

• 0
Zgłoszenie poszło i odpoczniecie sobie, 5! :D
Ps: Zły dział

CHCESZ ZDJĄĆ WARNA? ZAPRASZAM DO TEMATU.

http://forum.imetin....226951-reklamy/

57
1020
1811
0000
0702
0275
0123

#17 Konrad

Konrad

Game Operator

• Game Operator
  • 1185 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 01:16

Pewnie, że warto. Jeśli masz chwilkę by pograć to serdecznie zapraszamy. :)

• 0

Dołącz do nas na facebook'ua nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#18 MeGustarek

MeGustarek

Pisarz początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 11:46

Zachęcam do powrotu ;)
  • 0

MeGustarek
xTrem3
DzekSzpara
xStrawberry

#19 Medyk12

Medyk12

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów

Napisano 15 lipiec 2017 - 21:09

Włącznie z Tobą Mako? 101 xD

Wracaj, czemu nie?

Jak ja tu nie gram  :D

• 0

#20 xLucky

xLucky

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 00:08

warto, sprzedaj dom, auto i co masz  i kup SM. warto jak nic.

• 0

##  MUMINKI PANY  ##

potem długo, dłuuugo nic...

a na końcu ty xd

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych