Skocz do zawartości

[WYCENIONY] Szmaragdowy Pancerz


Ave
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , Prosiłbym o wycenę Szmaragdowego Pancerzu 10.50 mob wartość

jest to ten pancerz w którym można wbić jeszcze 2xM .

Dam Plusy (Prosiłbym o 3 wycenki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że 60-70 max za to dostaniesz jak lodowy pancerz 100-120 chodzi chociaż nie wiem jak tam z cenami tych 10,50 chodzi za bardzo może nawet mniej, ale szmaragd nie będzie zbyt drogi.

Edytowane przez ReQs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle że 60-70 max za to dostaniesz jak lodowy pancerz 100-120 chodzi chociaż nie wiem jak tam z cenami tych 10,50 chodzi za bardzo może nawet mniej, ale szmaragd nie będzie zbyt drogi.

 

Z tego co czytam tu na forum to juz zakończyłeś grę. To i niby skąd możesz wiedzieć, że taki właśnie szmaragd będzie droższy od lodo?:P Jest spore zapotrzebowanie na hw 10.50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca skończyłem, została mi ostatnia postać do sprzedania, którą stoję i patrze ceny różnego ekwipunku żeby mieć kasę na ostatnią postać którą może również sprzedam, poza tym sam niedawno próbowałem złożyć jakieś eq 10,50, ale mi się odechciało bo drop jest nieopłacalny, więcej da się zarobić handlując właśnie ekwipunkiem i w taki, właśnie sposób dorobiłem się swojego ekwipunku, więc wiem co nieco o cenach. Jak chcesz dyskutować to od tego masz pw a nie forum, więc tam Cie zapraszam :)

Edytowane przez ReQs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...