Skocz do zawartości

Zdjęcie

[S3] Zmiany ew. bugi jak znajdę

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: ZMIANY? (3 użytkowników oddało głos)

Czy zaproponowane zmiany według Ciebie są na + czy na -- ?

1. Uważam, że wszystkie zmiany powinny zostać wprowadzone. (2 głosów [66.67%])

Procent z głosów: 66.67%

2. Uważam, że nie wszystkie zmiany powinny zostać wprowadzone. (1 głosów [33.33%])

Procent z głosów: 33.33%

3. Uważam, że większość zmian, ale nie wszystkie powinny zostać wprowadzone. (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

4. Uważam, że tylko niektóre zmiany powinny zostać wprowadzone. (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Patrick69x

Patrick69x

Witam Cie w Polsce :D

• Użytkownik
  • PipPip
  • 375 postów

Napisano 06 październik 2017 - 15:12

Witam, jako że w sumie mało wierzę w powodzenie projektu, ale pomimo to dam tu kilka wskazówek jako stary gracz z sentymentu i zamiłowania do S1 iMetina ;] (Sam chętnie bym pograł o ile będzie z kim)

Zaczynajmy:

- Dodanie na start pelerynki i wywalenie questa z przywołaniem

- Usunięcie śmieciowego dropu ( na 1 spocie leciały mi szpony, boję się co dalej)

- Miltarny koń na start (nie oszukujmy się wiele na tym nie zarobicie mamy 2017 rok, a wasz system szkolenia konia jest nawet trudniejszy od dzisiejszych hardów), przy okazji questy ze szkoleniem można wywalić wtedy.

- Usuńcie możliwość sprzedawania w sklepach, nie oszukujmy się nikt tego na iM nigdy nie robił, chyba że były bugi yang (start s2 miecz, który dostawaliśmy na start), na większości serwerów nie można sprzedawać rzeczy u npc i myślę, że jak na priva to dobra opcja + dodajcie skrzynkę do usuwania itemów zamiast tego.

- Na MPC było kilka bugów dość poważnych wrzucanych przez pewnego użytkownika, postaram się je sprawdzić o ile wbije lvl, ale jeżeli ich nie łataliście to już wiecie o czym zapomnieliście. 

- Stackowanie się przedmiotów (na każdym poprzednim reworku/s2 czy czym innym przedmioty po prostu się nie stackowało co skutkowało całym eq w śmieciach po wyjściu z lochów pająków, to były chyba księgi)

- Szybkie rozdawanie statystyk / wybieranie skilli questem to bardziej zmiany na rzecz wygody gracza, ale myślę że przydatne.

- Movement speed i attackspeed, myślę że dobrym posunięciem byłoby zwiększenie MS na start (np. buty wiatru wbudowane) i odblokowanie obu statystyk po stronie source (na iM s1 działały do jakiegoś progu), bieganie to masakra aż się odechciewa :D

Ogólnie to będę w jakiś sposób dopisywał to co wyłapię podczas dalszych testów i najważniejsza rzecz to inwestycja w reklamę, jeżeli serwer ma wam się zwrócić, zarobić na siebie i jasna rzecz przyciągnąć graczy w dzisiejszych czasach bez reklamy się nie wybijecie na powierzchnię nawet na marce, która i tak mocno oberwała reworkami i wcześniejszymi próbami.

Zaraz znajdą się obrońcy, którzy stwierdzą, że te zmiany zabiją klimat iMetina, jak mam być szczery to są one niezbędne, jeżeli administracja chce dzisiejszą społeczność metin2 zachęcić do gry na własnie ich serwerze, po za tym stary klimat iMetina jest totalnie niegrywalny dzisiaj.

EDIT:

Dodałem ankietę i gorąco zachęcam do uczestnictwa w niej oraz wypowiadania się .

EDIT2:

- Łucznicy przynajmniej na podstawowych mapach powinni podchodzić pod miecz i w przypadku lochów pająków nie atakować z daleka.

-Sztabki / bryły etc. przedmioty związane z yang powinno dać się klikać zamiast sprzedaży. 

- Jakieś milsze gui by się przydało ten pierścień tp jest męczący i quest, popularne są mapki lub gui graficzne, jeżeli chcecie, żeby coś wypaliło musicie inwestować.

-QUESTY z PL'a daleej występują, po co? jaki jest ich cel?

MYŚLĘ, ŻE KLUCZEM DO SUKCESU JEST WŁĄCZENIE REKLAMY SERWERA JUŻ TERAZ NA BECIE, IM WIĘCEJ GRACZY NA BECIE TYM WIĘCEJ BŁĘDÓW/ POPRAWEK ZOSTAJE WYŁAPANYCH PRZED STARTEM + WIELE PROPOZYCJI, KTÓRYCH WPROWADZENIE MOŻE SPOWODOWAĆ ZAINTERESOWANIE GRACZY.

Użytkownik Patrick69x edytował ten post 06 październik 2017 - 15:37

• 1

#2 xGerrard

xGerrard

♥ xGerrard ♥

• Specjalista PvP 2016
  • PipPip
  • 8352 postów

Napisano 06 październik 2017 - 15:50

Mogłeś zostać testerem ;v

• 0
Zgłoszenie poszło i odpoczniecie sobie, 5! :D
Ps: Zły dział

CHCESZ ZDJĄĆ WARNA? ZAPRASZAM DO TEMATU.

http://forum.imetin....226951-reklamy/

57
1020
1811
0000
0702
0275
0123

#3 xSpeedsterx

xSpeedsterx

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 06 październik 2017 - 17:09

No kolego polecam sprawdzic jeszcze dt oraz zombie land tam sie zaczyna robic śmiesznie :P
  • 0

#4 EveroN

EveroN

Pisarz początkujący

• Mentor
  • PipPipPip
  • 130 postów

Napisano 06 październik 2017 - 18:23

Nie chce mi się czytać tego, za duuużo napisałeś

I po co to pisałeś do czego to miało być? ;p

Mogłeś zostać testerem ;v

Podpinam się ;D