Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cm/Gm Tenior/Coke

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 11 październik 2017 - 20:26

Jeśli zapytam o bardzo istotną rzecz dotyczącą serwera, przez co gracze mogli/mogą wiele stracić, czy dostane odrazu bana? Ta informacja nie wyszła na swiatło dzienne od was. 

Czekam na odpowiedź., 

• 0

#2 Redzik

Redzik

★Król★

• Użytkownik
  • PipPip
  • 515 postów

Napisano 11 październik 2017 - 20:47

Nie powinienes, ale dostaniesz. Tak bylo z postacia GrubaPaula - dzialanie na szkode serwera, byla amnestia a postac dalej wisi xDDDD

• 1

You mirin brah? :lol:

#3 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 11 październik 2017 - 21:21

Nie powinienes, ale dostaniesz. Tak bylo z postacia GrubaPaula - dzialanie na szkode serwera, byla amnestia a postac dalej wisi xDDDD

Czekam na odpowiedź, okaże się :D

• 0

#4 Coke

Coke

Seat♥

• Administrator
  • 1513 postów

Napisano 12 październik 2017 - 08:59

Zależy czego to dotyczy. :)

• 0

1_imetin_logo.png

Dołącz do nas na facebook'u, a nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#5 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 12 październik 2017 - 13:26

Dotyczy to Czegoś co nie powinno wgl się wydażyć, ale stało się i nie zostaliśmy o tym poinformowani a powinnismy. Jezeli bede mogł to napisać wtedy napisze dokladnie o co mi biega...

• 0

#6 xSpeedsterx

xSpeedsterx

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 243 postów

Napisano 12 październik 2017 - 19:59

Dobra nacpany dawaj to xd jak się bawic to się bawic xd
  • 0

#7 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 12 październik 2017 - 20:16

W sumie chyba większość osób to wie, ale na pewno nie każdy, więc bez zbędnych komentarzy typu "O kur.wa ale nowość". Nie chodzi mi o to aby zj.ebać wam reputację czy coś w tym stylu, tylko czy jest sens tutaj grać, jeżeli ludzie mogli w każdej chwili utracic wszystko co zdobyli na grze?? A co lepsze nawet nie zostaliśmy o tym poinformowani, gdzie powinniście od razu poinformować, nas graczy o tak ważnej rzeczy. Ludzie wkładają tu pieniądze, w chu.j swojego czasu aby coś zdobyć itd. A mogło to pie.rdolnąć szybcie.j niż start s2 ( :lol:  :lol:  :lol: ). Więc o co mi biega...

W 2016 roku był wyciek bazy danych na Imetin'ie s1 prawie 500tyś kont, loginów i haseł itd. Przez takie coś ludzie mogli stracic wszystko, i to praktycznie kazdy gracz bo na imetin'ie jest

513439 założonych kont.

ludzie wje.bali po tysiace w tą gre lub kilka lat swego czasu. A wy nawet kur.wa nie potraficie nas o tym poinformować, tylko wszystko zamiatać pod dywan??/

Żeby nie było, że bezpodstawnie was oskarżam oto tutaj jest dowód.

Myślę, że w takiej kwestii nie powinienem dostać bana :D (Chyba że wasze widzi mi się zrobi co chce)

• 0

#8 Doomen

Doomen

Pisarz początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 12 październik 2017 - 20:26

essa

• 0

#9 tenior

tenior

Administrator

• Główny Administrator
  • 5366 postów

Napisano 12 październik 2017 - 20:53

Dowiedzielismy sie o tym niedawno, podejrzewamy ze gosc ktory pisal reworka ukradl baze, jednak to sa podejrzenia i nie mozna mu postawic oficjalnych zarzutow z powodu braku dowodow, hasla sa zabezpieczone md5 wiec nikt nie mogl by sie zalogowac na twoje konto. Dlaczego tak twierdze, dziwnym trafem na numery osob zaczely przychodzic smsy ofertowe.

• 4

Dołącz do nas na facebook'u, a nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#10 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:20

Dowiedzielismy sie o tym niedawno, podejrzewamy ze gosc ktory pisal reworka ukradl baze, jednak to sa podejrzenia i nie mozna mu postawic oficjalnych zarzutow z powodu braku dowodow, hasla sa zabezpieczone md5 wiec nikt nie mogl by sie zalogowac na twoje konto. Dlaczego tak twierdze, dziwnym trafem na numery osob zaczely przychodzic smsy ofertowe.

Dzięki za odpowiedź na którą czekałem :D Ale w takim razie z jakiej racji dostał bana na forum Danonek za Napisanie tego samego co ja? (Może bardziej wulgarnie albo z obraza) ale to wtedy ostrzeżenie a nie Ban..

• 0

#11 Szczepan

Szczepan

wiki.imetin.pl zapraszam

• Zwycięzca PvP 2017
  • 919 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:24

jednak Des jest niezastąpiony xd

• 0

WIKI%20iMetin.png

14141.png825632.png

Nie przegrywasz gdy walczysz,

Przegrywasz gdy przestajesz walczyć!

#12 Coke

Coke

Seat♥

• Administrator
  • 1513 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:26

Dzięki za odpowiedź na którą czekałem :D Ale w takim razie z jakiej racji dostał bana na forum Danonek za Napisanie tego samego co ja? (Może bardziej wulgarnie albo z obraza) ale to wtedy ostrzeżenie a nie Ban..

Dalej nie wiem o jakiego "Danonka" wam chodzi.

• 0

1_imetin_logo.png

Dołącz do nas na facebook'u, a nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#13 Redzik

Redzik

★Król★

• Użytkownik
  • PipPip
  • 515 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:33

Tego psa powinni za jaja powiesic. Podpinam sie do Coke, kto to jest? XDDD

• 0

You mirin brah? :lol:

#14 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:52

Dalej nie wiem o jakiego "Danonka" wam chodzi.

Danoonek.png

Ten danonek xDD

Tego psa powinni za jaja powiesic. Podpinam sie do Coke, kto to jest? XDDD

Pies czy nie pies ale  on za to co ja napisałem dostał bana.  A tak to w porządku jest.

Użytkownik xNACP4NY edytował ten post 12 październik 2017 - 21:53

• 0

#15 Konrad

Konrad

iMetin Team

• Game Operator
  • 1259 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:53

Danoonek dostał bana za kolejne już z rzędu multikonto.

• 1

Dołącz do nas na facebook'ua nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#16 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Mentor
  • PipPip
  • 1997 postów

Napisano 12 październik 2017 - 21:56

A tenior nie uważasz że taka informacja powinna znaleźć się na stronie jak i na fb aby nas o tym poinformowac?

Kumam że teraz start s3 i nie chcecie odstraszyć graczy ale chyba powinniśmy zostać poinformowani :D

• 0

#17 Vekar

Vekar

Pisarz

• Tutor
  • Pip
  • 227 postów

Napisano 13 październik 2017 - 08:02

Z Tym Danonkiem gadalem pare razy i opowiedział mi co nie co to się troche zdziwiłem on miał też inne nicki takie jak ExtRemE coś w tym stylu
  • 1

Dołączona grafika

#18 Gość_GeorgeCloney_*

Gość_GeorgeCloney_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2017 - 22:57

No to ładnie sie porobiło
  • 0

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych