Skocz do zawartości

Zdjęcie

Propozycja/Dodanie coś nowego ? ? ? Imetin s3

iMetin S3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 KochamDajane

KochamDajane

Użytkownik

• Nowy użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 22:55

Witam mam propozycje by była ciekawsza rozgrywka :

Dodanie 3 Szarf :

-Smoka 

-Nieumarłego Rozpruwacza

-Azraela

Chyba nie muszę tłumaczyć z czego miały by dropić i każda szarfa miała by bonus :

-15śr / 5um

-25sr / 10um

-35sr / 15um

Co wy na takie rozwiązanie na S3 piszczcie dodajcie swoje propozycje jak wy to widzicie

2.Usuniete SM :

-Mają być usunięte SM ale mam nadzieje że YP zostaną wieć może by zrobić cięzko do zdobycia perełek i z wymiany usunąc czarne albo zrobić 10 / 1 czyli wymiana 10 pereł b/n/k na 1 czarną by jakaś waluta była na serverze bo moim zdaniem i obawiam się że usunięte Sm z S3 zniszczą gospodarkę .

3.Może jakaś reklama u yt i nie prezentacja tylko seria myśle że to będzie lepsza reklama servera niż reklamowanie go na metin2mod a wiadomo że osoby bywające tam to gracze co nie lubią czysto grać ;) . 

• 1

#2 NasienieBoga

NasienieBoga

Pisarz

• Zagrożony
  • Pip
  • 233 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:26

1:Tak
2:Tak
3:Tak
  • 0

#3 Maffashion

Maffashion

[TUT]Masti

• Zbanowany
  • PipPip
  • 1426 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:43

Fajny pomysł z tymi szarfami ;)
  • 0

#4 PiotrMajster

PiotrMajster

Platynowy Pisarz

• Zagrożony
  • PipPip
  • 2590 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:58

Zostało mi eq na s3 więc można coś nagrać;)
  • 0

#5 hachi123

hachi123

Pisarz początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 01:04

Jeśli chodzi o nowości byle nie zmieniali map broni i tym podobne jak dla mnie mogą dodać nowe pety

Lub zrobić jako nieliczni lub piersi dodatkowe bronie z broni na 65poziom nimfy i tym podobnych by ludzie mieli w czym wybierać staty niech będa zbliżone do nypów itp ale po prostu nowe sety by były

Można wprowadzić coś dla mniejszych lv by mogli tez w pvp coś znaczyć np zrobić sety z broni np z 40 lv na 65 troche lepsze niz np boje i tm podobne ale jednak gorsze od nypków (ktoś powie ale po co ale ja napszykład lubiałem kiedyś na s1 jak było śmiercio od 1 poziomu włożyć hw na 50 i śmiercio zrobić se podstawowe eq na 55 i zaskakiwać takich 99 czy nawet 110 jak mieli słabe eq).

No i co przede wszystkim ten handel za sm wyjebac to w ujjj nie wiem co za pacan z pacanowa to wymyślił ale odstrasz to cholernie 

Jesli nie wiecie jaka walute zrobić to proponuje zmniejszyć drop yang do minimum mniejszy niz na pl i oczywiscie tez zmiejszyc potrzebne yangi na ulepszanie ale tak by ludzie musieli handlować za yangi a jak nie to zostawić yp i juz i tez bedzie hit 

Co do pierwszej propozycji jak najbardziej za coś nowego a nie zwyczajna szarfa 

Reklama musi być i to u kogoś znanego (Może napisać do starych wyjadaczy może ktoś się zgodzi Lovisa super pomysł zawsze lubiałem na jej filmiki patrzeć no a najlepiej Kozake no ale to wiadomo oni już dorośli tak jak większość starych wyjadaczy wiec team by musiał dosyć troszkę sypnąć by się zgodzili ale sądze że w tedy ilość osób na s3 by wzrosła przynajmniej jeszcze raz o tyle ile jest jak nie o trzy a może i wiecej)

(przepraszam za błedy jestem dyslektykiem)

Użytkownik hachi123 edytował ten post 02 styczeń 2018 - 01:10

• 0

#6 tenior

tenior

Administrator

• Główny Administrator
  • 5469 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:03

Nie bardzo rozumiem po co chcecie tam dodawać szarfy?

• 0

#7 Ave355

Ave355

Platynowy Pisarz

• Administrator
  • 775 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:12

W reszcie propozycji też się wypowiesz ?
  • 0

#8 kurus123

kurus123

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 157 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:33

Szarfy wielkie NIEEEEEE

SM mi to lotto. Jak już dacie YP to usuńcie drop pereł ze wszystkich eventów, bo wrócimy do ilości z S1. Z perłami jest taki problem, że dropią. Skoro dropią to każdy może sobie zebrać jakąś ilość. Nwm czy ktoś w was wie jak działa pieniądz, ale jeżeli nikt tego nie będzie kontrolował to będą ceny jak na S1.

Sm jest o tyle lepsze, że nie każdy chce inwestować w SM i przez to musi coś sprzedać. Oczywiście nwm jak zachowa się rynek S3 po tym jak dojdą gracze i zaczną wpłacać PLN żeby dostać SM, ale raczej wątpliwe że wzrosną ceny do takich jak na S3. Poza tym sm można wymieć bez zwrotu w IS. Jak  Administracja zobaczy, że jest za dużo SM to zmniejszy ceny na IS. Jak za mało SM to zrobi promocję na SM lub ludzie sami od tego odejdą.

W skrócie. SM jest mniej podatna na inflację niż perła. Chyba, że ktoś ogarnie drop pereł z eventów, mobów i boss'ów. Nie mam tu na myśli usuwania dropu całkowicie, ale ustabilizowanie dropu. Perły też można usuwać z rynku poprzez ulepszanie jakiś epików lub wejście na specjalne mapki, ale jest to trudniejsze niż w przypadku SM. Oczywiście mogę być w błędzie, ale wiem jak to wyglądało na S1 :P

Co do reklamy to może najpierw zróbmy podstawy do reklamy :P

Co chcesz reklamować i w jaki sposób? Jakich argumentów chcesz użyć?? Może takich, że Tenior obiecał, że po nowym roku będzie aktualizacja na S3 i dodadzą coś w końcu. Wiem, że jest dopiero 4 stycznia, a okres "po nowym roku" to bardzo długi okres, bo może być to dodane nawet w grudniu :P

Chodzi mi tu o to, że jak chcesz coś reklamować to niech to jakoś wygląda, niech będą jakieś podwaliny. Reklamę można zrobić nawet gówna, ale czy ktoś je kupi tylko dlatego, że jest reklamowane? :/

• 0

#9 Spotes

Spotes

Spotes

• Użytkownik
  • PipPip
  • 2114 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 17:24

Każdy ma prawo głosu lecz lepiej by je uzasadnił :D 

• 0

#10 tenior

tenior

Administrator

• Główny Administrator
  • 5469 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 13:03

s3 zostanie najprawdopodobniej połączony z s1.

• 1

#11 Coke

Coke

Seat♥

• Administrator
  • 1724 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 14:26

Z s3 zostaną prawdopodobnie przeniesione postacie i eQ (tylko)

Więc zbędne.

• 2

46356500_2208857672736329_33902085980291

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iMetin S3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych