Skocz do zawartości

Zdjęcie

Propozycja/Dodanie coś nowego ? ? ? Imetin s3

iMetin S3

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 KochamDajane

KochamDajane

Użytkownik

• Nowy użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 22:55

Witam mam propozycje by była ciekawsza rozgrywka :

Dodanie 3 Szarf :

-Smoka 

-Nieumarłego Rozpruwacza

-Azraela

Chyba nie muszę tłumaczyć z czego miały by dropić i każda szarfa miała by bonus :

-15śr / 5um

-25sr / 10um

-35sr / 15um

Co wy na takie rozwiązanie na S3 piszczcie dodajcie swoje propozycje jak wy to widzicie

2.Usuniete SM :

-Mają być usunięte SM ale mam nadzieje że YP zostaną wieć może by zrobić cięzko do zdobycia perełek i z wymiany usunąc czarne albo zrobić 10 / 1 czyli wymiana 10 pereł b/n/k na 1 czarną by jakaś waluta była na serverze bo moim zdaniem i obawiam się że usunięte Sm z S3 zniszczą gospodarkę .

3.Może jakaś reklama u yt i nie prezentacja tylko seria myśle że to będzie lepsza reklama servera niż reklamowanie go na metin2mod a wiadomo że osoby bywające tam to gracze co nie lubią czysto grać ;) . 

• 1

#2 NasienieBoga

NasienieBoga

Pisarz

• Zagrożony
  • Pip
  • 233 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:26

1:Tak
2:Tak
3:Tak
  • 0

#3 Maffashion

Maffashion

[TUT]Masti

• Zbanowany
  • PipPip
  • 1426 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:43

Fajny pomysł z tymi szarfami ;)
  • 0

#4 PiotrMajster

PiotrMajster

Platynowy Pisarz

• Zagrożony
  • PipPip
  • 2589 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 23:58

Zostało mi eq na s3 więc można coś nagrać;)
  • 0
  • 2015-04-07 11200 yp na zmianki w lodowej
  • 2015-05-14 - 7000 yp + 6000 sm na mieszanie kryształowej bransy.
  • 2015-07-06 -10 000 yp na mroku
  • 2015-07-15 - 15 000 yp na mieszanie legendy. I jeszcze z 10 000 i dupa
  • znajdziesz mnie w grze pod nickiem demontower , , ,nicoleee,dawajkwiaty,piotrasklep, MajsterDoPvp
  • 5 Miesięczna przerwa od imetina,
  • 2015-12-04 Powrót do gry czyli zarabiamy na w.n i lecimy <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  • 82 zmianki w jeb*** legende i nawet szaman 5 zreka nie weszlo :(
  • Dołączona grafika

#5 hachi123

hachi123

Pisarz początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 01:04

Jeśli chodzi o nowości byle nie zmieniali map broni i tym podobne jak dla mnie mogą dodać nowe pety

Lub zrobić jako nieliczni lub piersi dodatkowe bronie z broni na 65poziom nimfy i tym podobnych by ludzie mieli w czym wybierać staty niech będa zbliżone do nypów itp ale po prostu nowe sety by były

Można wprowadzić coś dla mniejszych lv by mogli tez w pvp coś znaczyć np zrobić sety z broni np z 40 lv na 65 troche lepsze niz np boje i tm podobne ale jednak gorsze od nypków (ktoś powie ale po co ale ja napszykład lubiałem kiedyś na s1 jak było śmiercio od 1 poziomu włożyć hw na 50 i śmiercio zrobić se podstawowe eq na 55 i zaskakiwać takich 99 czy nawet 110 jak mieli słabe eq).

No i co przede wszystkim ten handel za sm wyjebac to w ujjj nie wiem co za pacan z pacanowa to wymyślił ale odstrasz to cholernie 

Jesli nie wiecie jaka walute zrobić to proponuje zmniejszyć drop yang do minimum mniejszy niz na pl i oczywiscie tez zmiejszyc potrzebne yangi na ulepszanie ale tak by ludzie musieli handlować za yangi a jak nie to zostawić yp i juz i tez bedzie hit 

Co do pierwszej propozycji jak najbardziej za coś nowego a nie zwyczajna szarfa 

Reklama musi być i to u kogoś znanego (Może napisać do starych wyjadaczy może ktoś się zgodzi Lovisa super pomysł zawsze lubiałem na jej filmiki patrzeć no a najlepiej Kozake no ale to wiadomo oni już dorośli tak jak większość starych wyjadaczy wiec team by musiał dosyć troszkę sypnąć by się zgodzili ale sądze że w tedy ilość osób na s3 by wzrosła przynajmniej jeszcze raz o tyle ile jest jak nie o trzy a może i wiecej)

(przepraszam za błedy jestem dyslektykiem)

Użytkownik hachi123 edytował ten post 02 styczeń 2018 - 01:10

• 0

#6 tenior

tenior

Administrator

• Główny Administrator
  • 5455 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 13:03

Nie bardzo rozumiem po co chcecie tam dodawać szarfy?

• 0

Dołącz do nas na facebook'u, a nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#7 Ave355

Ave355

Platynowy Pisarz

• Game Operator
  • 687 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:12

W reszcie propozycji też się wypowiesz ?
  • 0

giphy.gif

#8 kurus123

kurus123

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 157 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 14:33

Szarfy wielkie NIEEEEEE

SM mi to lotto. Jak już dacie YP to usuńcie drop pereł ze wszystkich eventów, bo wrócimy do ilości z S1. Z perłami jest taki problem, że dropią. Skoro dropią to każdy może sobie zebrać jakąś ilość. Nwm czy ktoś w was wie jak działa pieniądz, ale jeżeli nikt tego nie będzie kontrolował to będą ceny jak na S1.

Sm jest o tyle lepsze, że nie każdy chce inwestować w SM i przez to musi coś sprzedać. Oczywiście nwm jak zachowa się rynek S3 po tym jak dojdą gracze i zaczną wpłacać PLN żeby dostać SM, ale raczej wątpliwe że wzrosną ceny do takich jak na S3. Poza tym sm można wymieć bez zwrotu w IS. Jak  Administracja zobaczy, że jest za dużo SM to zmniejszy ceny na IS. Jak za mało SM to zrobi promocję na SM lub ludzie sami od tego odejdą.

W skrócie. SM jest mniej podatna na inflację niż perła. Chyba, że ktoś ogarnie drop pereł z eventów, mobów i boss'ów. Nie mam tu na myśli usuwania dropu całkowicie, ale ustabilizowanie dropu. Perły też można usuwać z rynku poprzez ulepszanie jakiś epików lub wejście na specjalne mapki, ale jest to trudniejsze niż w przypadku SM. Oczywiście mogę być w błędzie, ale wiem jak to wyglądało na S1 :P

Co do reklamy to może najpierw zróbmy podstawy do reklamy :P

Co chcesz reklamować i w jaki sposób? Jakich argumentów chcesz użyć?? Może takich, że Tenior obiecał, że po nowym roku będzie aktualizacja na S3 i dodadzą coś w końcu. Wiem, że jest dopiero 4 stycznia, a okres "po nowym roku" to bardzo długi okres, bo może być to dodane nawet w grudniu :P

Chodzi mi tu o to, że jak chcesz coś reklamować to niech to jakoś wygląda, niech będą jakieś podwaliny. Reklamę można zrobić nawet gówna, ale czy ktoś je kupi tylko dlatego, że jest reklamowane? :/

• 0

#9 Spotes

Spotes

Spotes

• Użytkownik
  • PipPip
  • 2112 postów

Napisano 06 styczeń 2018 - 17:24

Każdy ma prawo głosu lecz lepiej by je uzasadnił :D 

• 0

iMetin.pl s1  Postacie na których grywam 

iMetin.pl s3 lSpotesl Sura obecnie 250 Lvl

Postać Skrybojca nie należy już do mnie
Serwery na Których Bywam
Virutalmt2 Sura 255 Lvl Spotes

Samia Wojownik 80 Lvl Spotesik
 Bard 69 Lvl Support Spotes

#10 tenior

tenior

Administrator

• Główny Administrator
  • 5455 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 13:03

s3 zostanie najprawdopodobniej połączony z s1.

• 1

Dołącz do nas na facebook'u, a nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

#11 Coke

Coke

Seat♥

• Administrator
  • 1690 postów

Napisano 05 marzec 2018 - 14:26

Z s3 zostaną prawdopodobnie przeniesione postacie i eQ (tylko)

Więc zbędne.

• 1

Dołącz do nas na facebook'ua nie ominą Cię konkursy i najświeższe informacje dotyczące serwera.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: iMetin S3

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych