Skocz do zawartości

Zdjęcie

Turniej pvp dla wszystkich nowe grupy nowa zasada nowe nagrody.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
40 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Turniej pvp dla wszystkich nowe grupy nowa zasada nowe nagrody. (22 użytkowników oddało głos)

Chcemy?

1. Tak (9 głosów [40.91%])

Procent z głosów: 40.91%

2. Głosowano Nie (13 głosów [59.09%])

Procent z głosów: 59.09%

Głosuj

#1 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 17:06

Turniej pvp dla wszystkich nowe grupy nowa zasada nowe nagrody.

Elo chciałbym zaproponować parę zmian dotyczących turnieju pvp.
Propozycja wygląda następująco. Robimy podział lvli na 4 grupy. Pierwsza to gracze od 200 do 260 druga to gracze od 110 do 199. Tak jak kiedyś tyle że są połączone 2 niższe grupy. Dla pierwszej grupy unikatowe bronie i kostiumy pvp. Dla drugiej zwycięzca pvp.

Grupa trzecia.
Dotyczy graczy do 120lvl. Ci zawodnicy nie mogą posiadać zycięzcy pvp ognistych broni ani petów. Dla tej kategori nie będzie przegranych. Każdy otrzyma jakis drobny upominek w postaci kodu na sm czy itemka 5.5. Dla pierwszej trójki nagrodą byly by postacie 200 lvl z eq 40 40 15 all misjami fenkiem 115 i eq 10m. Dla następnej czwórki 4 itemki 5.5. Dla reszty nagrody pocieszenia.

Grupa czwarta.
To gracze od 120 lvla do 175. Ci zawodnicy równierz nie mogą korzystać z ze zwycięzców pvp i ognistych broni ale będą mogli mieć pety. Dla zwycięskiej trójki 3 postacie 250 z all misjami fenkiem 115 z setem 40 40 15 i eq 1p mob. Oraz nagrody pocieszenia dla kolejnej piątki.

Zasady

Takie same jak w poprzednich turniejach +
-jeden gracz nie może zgłaszać kilku postaci do różnych grup lvl-owych. Można zgłosić kilka postaci. Ale tylko do jednej grupy lvlowej.

Turniej między klasowy.

Mogą wystąpić wszyscy można zgłosić kilka postaci. Zasady Takie jak na poprzednich turniejach. A nagrodą za pierwsze miejsce będzie złoty pas Mistrza PvPolski, drugie srebrny Pas mistrza PvP 3 brązowy pas Mistrza PvP. Paski będą miały lepsze wbudowane bony(proponuje 3 bonusy 4.5 khp 20% na kryt 20% do hp) oraz wymaxowane bonusy takie o jakie gracz poprosi.

Ten kto przeciw niech uzasadnia.

Użytkownik BRR edytował ten post 01 luty 2018 - 17:22

• 0
Sura LaczeGKogz,Ninja MrLaczeQ ponownie są w moich rękach

#2 Ave355

Ave355

Platynowy Pisarz

• Game Operator
  • 692 postów

Napisano 01 luty 2018 - 17:21

Ty na prawdę chcesz dać propozycję konkursu gdzie rozdaje się postacie w full eq pvp i mob w dodatku po all ?

"-jeden gracz nie może zgłaszać kilku postaci do różnych grup lvl-owych. Można zgłosić kilka postaci. Ale tylko do jednej grupy lvlowej. " = jest to totalny bez sens  , po co mam stawiać 5 postaci na 1 turniej , jak mogę  postawić po 1 postaci na każdy turniej i w każdym spróbować sił ? 

-Grupa  do 120 lv , powiedz mi dlaczego niektórzy mieli nie używać ognistych broni lub petów , które wydropili na świątecznym evencie rok temu czy na halloween ? czy też zainwestowali w is'a ? (Zwycki jeszcze poniekąd rozumiem )

-Grupa 120-175  - Znów to samo , dlaczego Owy gracze mieliby nie używać broni na 100 lv (ogniste) ? 

Turniej między klasowy , i tu zaczyna się bajka

Ty sobie zdajesz co by dawał taki pasek ? przykład ? no i to ile by kosztował . w szczególności ,że tych pasków by było 3 sztuki .

Bierzesz Sobie pasek 5/5/5/20/15 + 4,5khp 20% kryt 20% obrażeń do pż ... 

Więc dla taki turniej byłby bez sensu , ale chętnie zobaczę inne opinie .

• 0

giphy.gif

#3 irek97

irek97

Złoty Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 488 postów

Napisano 01 luty 2018 - 17:29

Popieram ave choć pomysł z przedziałami lvlowymi jest ok moim zdaniem faktycznie szkoda by było nie moc używać broni od 100 i petów ale gdyby to było zabronione inni mniejsi gracze mogliby iść tak samo jak my wszyscy na podobnych zasadach ;p
  • 0

1735233.png

#4 xGerrard

xGerrard

♥ xGerrard ♥

• Tutor
  • PipPip
  • 8956 postów

Napisano 01 luty 2018 - 17:31

20 % do pż Bodziak wraca na salony :lol:

Jestem neutralny na ten czas.

• 1
Dołączona grafika
Zgłoszenie poszło i odpoczniecie sobie, 5! :D
Ps: Zły dział

CHCESZ ZDJĄĆ WARNA? ZAPRASZAM DO TEMATU.

http://forum.imetin....226951-reklamy/

57
1020
1811
0000
0702
0275
0123

#5 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 17:33

Ty na prawdę chcesz dać propozycję konkursu gdzie rozdaje się postacie w full eq pvp i mob w dodatku po all ?

"-jeden gracz nie może zgłaszać kilku postaci do różnych grup lvl-owych. Można zgłosić kilka postaci. Ale tylko do jednej grupy lvlowej. " = jest to totalny bez sens  , po co mam stawiać 5 postaci na 1 turniej , jak mogę  postawić po 1 postaci na każdy turniej i w każdym spróbować sił ? 

-Grupa  do 120 lv , powiedz mi dlaczego niektórzy mieli nie używać ognistych broni lub petów , które wydropili na świątecznym evencie rok temu czy na halloween ? czy też zainwestowali w is'a ? (Zwycki jeszcze poniekąd rozumiem )

-Grupa 120-175  - Znów to samo , dlaczego Owy gracze mieliby nie używać broni na 100 lv (ogniste) ? 

Turniej między klasowy , i tu zaczyna się bajka

Ty sobie zdajesz co by dawał taki pasek ? przykład ? no i to ile by kosztował . w szczególności ,że tych pasków by było 3 sztuki .

Bierzesz Sobie pasek 5/5/5/20/15 + 4,5khp 20% kryt 20% obrażeń do pż ... 

Więc dla taki turniej byłby bez sensu , ale chętnie zobaczę inne opinie .

Tak Dla 3 pierwszych miejsc trzeciej i czwartej grupy.

Możesz zgłosić 5 postaci o różnych klasach do jednej grupy lvl owej. Jeśli wystartujesz w grupach klas od 200 do 260 w nie możęsz startować w grupach od 110 do 199. Ma to zapobiec dominacji starych wyjadaczy w całym turnieju.

Jest to trzecia Grupa stworzona dla nowych graczy którzy przybyli na serwer aby też mieli szanse coś wygrać. CI gracze nie mają szans zdobyć ognistych, zwycięzców pvp, petów w tak krótkim czasie.  Ty możesz korzystać z tych dobrodziejstw startując w drugiej grupie od 110 do 200 :)

Jest to czwarta grupa stworzona  dla nowych graczy któży pograli już ze 2 miechy. Gracze ci raczej też nie mają ognistych broni. Bronie te możęsz używać w grupie 2 od 110 do 199

Zdaje sobie sprawę z ceny tego paska w końcu to ma być unikat! Może warto było by zmniejszyć wbudowane bony

Gerard bony pasków jeszcze do uzgodnienia

Użytkownik BRR edytował ten post 01 luty 2018 - 17:41

• 0

#6 Ave355

Ave355

Platynowy Pisarz

• Game Operator
  • 692 postów

Napisano 01 luty 2018 - 17:46

Dominacja starych wyjadaczy ? na serio ? Każdy gracz może wziąć kumpla i mu powiedzieć ze ma zgłosić jego postać i tyle w temacie .

Pasek  na serwerze był 1 perf pasek (którego już nie ma ) a ty chcesz go dać za turniej ... na to wgl praktycznie szansy nie ma , na dropnięcie owego perfa.

• 0

giphy.gif

#7 MeGustarek

MeGustarek

Wyjątkowy człowiek

• Użytkownik
  • PipPip
  • 850 postów

Napisano 01 luty 2018 - 18:11

Również * :D 

A ja bym tam zobaczył taki turniejek 

• 1

MeGustarek
MrKruchy
DzekSzpara
lGustarekl

#8 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 2215 postów

Napisano 01 luty 2018 - 18:21

Nie ma tyle osób żeby odbył się taki turniej. Kolejna sprawa bez sensu propozycja, po co dokładać kolejne unikaty jak i postacie w full full eq... Jakby teraz było ich mało...
  • 0

#9 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 18:27

Nie ma tyle osób żeby odbył się taki turniej. Kolejna sprawa bez sensu propozycja, po co dokładać kolejne unikaty jak i postacie w full full eq... Jakby teraz było ich mało...

Turniej ten ma przyciągnąć graczy którzy nie grają. Taki turniej może być dla nich szansą na zdobycie w szybki sposób eq.

No to może nie ma sensu w ogóle robić turniejów pvp? W końcu każdy turniej to kolejne 36 zwycięzców i 36 kostiumów...
  • 0

#10 xGerrard

xGerrard

♥ xGerrard ♥

• Tutor
  • PipPip
  • 8956 postów

Napisano 01 luty 2018 - 18:29

Arku nie grasz, a admin decyduje o końcowej nagrodzie.

Wez to pod uwagę.

• 0
Dołączona grafika
Zgłoszenie poszło i odpoczniecie sobie, 5! :D
Ps: Zły dział

CHCESZ ZDJĄĆ WARNA? ZAPRASZAM DO TEMATU.

http://forum.imetin....226951-reklamy/

57
1020
1811
0000
0702
0275
0123

#11 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:07

Nacpany chyba ma racje może być zamało osób. Proponuje usunąć drugą grupę.
  • 0

#12 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 2215 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:19

Wiem że decyduje o tym admin, ale kolejnych zw i unikatów nie potrzeba na serwie. Gdy zostanie wprowadzony Balans (udanie), to nie powinno być podziału na klasy.
  • 0

#13 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:22

Wiem że decyduje o tym admin, ale kolejnych zw i unikatów nie potrzeba na serwie.

Skoro nie potrzeba kolejnych zw i unikatów to nie ma sensu robić turniejów pvp. Po co kolejne unikaty,zw,itemki przecierz i tak jest tego zadużo... Przecież każdy turniej to nagrody.

Niech ktoś doda pytanie do ankiety.

"Czy jest sens robić turnieje pvp?"

Użytkownik BRR edytował ten post 01 luty 2018 - 19:26

• 0

#14 xNACP4NY

xNACP4NY

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 2215 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:27

Nagrody za wygrany turniej mogą być inne, np przedrostek przed nickiem TOP1 + jakieś rzeczy nie zawsze muszą być to itemy..
  • 0

#15 Haasz

Haasz

Platynowy Pisarz

• Zwycięzca PvP 2017
  • 1258 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:29

kogoś ponioslo xd 

• 4

LegnicaWP - OFF
MasloMaslane - OFF
BiczWschodu - OFF
LegnicaWPx - OFF

Irasciblem - Off
 SwiezyHaasz - nie nalezy do mnie nie odpowiadam za czyny nowego włąsciciela 
Reborn
,, ZOSTALI NAJWIERNIEJSI DOŁĄCZAJĄ NAJSILNIEJSI "

#16 xDistrict

xDistrict

★District★

• Edytor
  • PipPip
  • 4147 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:48

Moim zdaniem no lekka przesada...
Czemu niby nie mogą konkretne przedziały lvl korzystać z broni ognistych, które są przeznaczone od 100 poziomu?
Druga sprawa, nagroda jaką jest postać full ubrana oraz przygotowana według mnie jest, nie wiem jak to określić - przesadą?
Co do unikatów, to powinno się obejść bez nich podczas tego turnieju, ponieważ aktualnie gra za mało osób. Niedługo doszłoby do tego, że co druga osoba latała by w zwycięzcy.

To takie moje skromne zdanie.

• 0
K O N I E C ?

#17 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 19:58

Moim zdaniem no lekka przesada...
Czemu niby nie mogą konkretne przedziały lvl korzystać z broni ognistych, które są przeznaczone od 100 poziomu?
Druga sprawa, nagroda jaką jest postać full ubrana oraz przygotowana według mnie jest, nie wiem jak to określić - przesadą?
Co do unikatów, to powinno się obejść bez nich podczas tego turnieju, ponieważ aktualnie gra za mało osób. Niedługo doszłoby do tego, że co druga osoba latała by w zwycięzcy.
To takie moje skromne zdanie.

Jest to trzecia Grupa stworzona dla nowych graczy którzy przybyli na serwer aby też mieli szanse coś wygrać. CI gracze nie mają szans zdobyć ognistych, zwycięzców pvp, petów w tak krótkim czasie. Ty możesz korzystać z tych dobrodziejstw startując w drugiej grupie od 110 do 200 :)
Jest to czwarta grupa stworzona dla nowych graczy któży pograli już ze 2 miechy. Gracze ci raczej też nie mają ognistych broni. Bronie te możęsz używać w grupie 2 od 110 do 199

Dlaczego nie mogą korzystać z broni? Odpowoedź masz wyżej.

Druga sprawa. Postać ubrana jest przesadą? A zwycięzca pvp nie jest przesadą? Przecież jak sprzedasz zwycięzcę pvp spokojnie ubjerzesz 3 postki 200 lvl w set 40 40 15 albo 1 postke 250 w set 40.40 15

Użytkownik BRR edytował ten post 01 luty 2018 - 20:06

• 0

#18 DzikiDzik

DzikiDzik

Pisarz początkujący

• Zagrożony
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 01 luty 2018 - 20:05

Nie ma co się oszukiwać. NIE!

Użytkownik DzikiDzik edytował ten post 01 luty 2018 - 20:08

• 1

#19 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 953 postów

Napisano 01 luty 2018 - 20:29

Nie ma co się oszukiwać. NIE!

Ten kto przeciw niech uzasadnia.

...
  • 0

#20 PiotrMajster

PiotrMajster

Platynowy Pisarz

• Zagrożony
  • PipPip
  • 2589 postów

Napisano 01 luty 2018 - 20:56

Turniej powinniem się odbywać co miesiąc
  • 1
  • 2015-04-07 11200 yp na zmianki w lodowej
  • 2015-05-14 - 7000 yp + 6000 sm na mieszanie kryształowej bransy.
  • 2015-07-06 -10 000 yp na mroku
  • 2015-07-15 - 15 000 yp na mieszanie legendy. I jeszcze z 10 000 i dupa
  • znajdziesz mnie w grze pod nickiem demontower , , ,nicoleee,dawajkwiaty,piotrasklep, MajsterDoPvp
  • 5 Miesięczna przerwa od imetina,
  • 2015-12-04 Powrót do gry czyli zarabiamy na w.n i lecimy <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
  • 82 zmianki w jeb*** legende i nawet szaman 5 zreka nie weszlo :(
  • Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych