Skocz do zawartości

Zmiana nazwy sklepu


EnigmaticMan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chciałbym się zapytać czy jest szansa na wprowadzenie czegoś takiego jak zmiana sklepu w trakcie jego trwania .

Skoro jest zmiana czasu czy zmiana ceny w trakcie trwania shopa to czemu nie zmiana sklepu ?

 

Czasami jest tak że zejdzie nam przedmiot który podaliśmy w nazwie i chcielibyśmy tą nazwę zmienić , ale nie chcemy przy tym zamykać sklepu bo sporo itemów czasami zalega . 

 

Wg mnie ułatwiłoby by to znacznie poszukiwania przedmiotów bo można byłoby zmieniać nazwę wielorazowo , wiem że sporo osób szuka przedmiotów przez szkło do szukania , ale niektóre przedmioty takie jak 5/5 czy 10/5 wydaję mi się że najprościej po nazwie shopów szukać . 

Z góry dziękuje za wszelakie odpowiedzi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze jednak zdecydowana wiekszosc szuka przez szklo, by miec porownanie i kupic jak najtaniej.

W dodatku czesc osob ma powylaczane nazwy sklepow, zeby plynniej gra chodzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, sam miałem to pisać, Lubak nie zdajesz sb ile osób nie potrafi uzywać szkła w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, sam miałem to pisać, Lubak nie zdajesz sb ile osób nie potrafi uzywać szkła w grze.

Co do szkła to się zgodzę, już się spotkałem, że gracze nie wiedzieli nawet że coś takiego w ogóle istnieje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...