Skocz do zawartości

Zdjęcie

GO co z tym BALANSEM POSTACI

Postaci

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ProBuFF12

ProBuFF12

Złoty Pisarz

• VIP
  • PipPip
  • 596 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 10:59

Witam wiele graczy chciało by się dowiedzieć co to porobiło się z tym balansem na ser ?
Miało to być doprowadzone do porządku a to wygląda jak przed zamknięciem serv mój dziadek tydzień przed śmiercią się podobnie zachowywał przecież to jest jeden wielki śmiech
już to co teraz się porobiło to nawet nie można nazwać TRAGEDIA bo to za słabe słowo.

Już to kiedyś było przechodzone na ser i mało co nie upadł nie będę się rozpisywał bo to niepotrzebne.

Czekamy na jakieś wyjaśnienie.

Pozdrawiam i proszę tu nie wymienić graczy i gildi żadnej .

ProBuFF12
  • 1

fwcrad.jpg

#2 BratNasienia

BratNasienia

Złoty Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 443 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 12:26

Balans jest dobry.
  • 0

#3 ProBuFF12

ProBuFF12

Złoty Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 596 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 12:31

Nie chcę cię obrazić

Balans jest

dobry.

NIE CHCĘ CIĘ OBRAŻAĆ ale nie wypowiadaj się bynajmniej w tym TEMACIE..
  • 2

fwcrad.jpg

#4 lublin

lublin

Początkujący

• Nowy użytkownik
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 13:13

Postacie sa w miare dobrze zbalansowane. No moze poza sura wp, ktora przy starym 40/40/15, bedzie duzo bila.

ALE kto kaze w takim secie latac?

Zrob takiego, zeby wszystkie postacie bily po rowno (z aktualnym uwzglednieniem liczebnosci klas postaci). Bedziesz od wszystkich dosc sporo obrywal, ale czy tego nie chcieliscie wraz z nowym balansem?

Jedyny powod, dla ktorego mozna by ja znerfic, to wyrownanie klas w pvp, bo sura wp nadal jest pewnym faworytem co do otwartej kat. pvp.

• 0

#5 ProBuFF12

ProBuFF12

Złoty Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 596 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 13:19

To jak dla was jest OK to faktycznie może ze mną jest coś nie tak ,nie ma ser takiego seta którego nie mam ale w dalszymi ciągu uważam ze bilans jest Zjeb...
  • 1

fwcrad.jpg

#6 SKYL1NK

SKYL1NK

Pisarz

• VIP
  • Pip
  • 185 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 13:53

Niektóre klasy postaci biją więcej od innych i to należy w balansie poprawić na dobre :P
  • 1

1939899.png

tumblr_nj2r2or9CP1qaorn7o1_r1_500.gif

#7 Veavite

Veavite

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 14:09

Czy tutaj kiedykolwiek był dobry balans? Xd
Zanim oni coś poprawią to 2 razy to rozj*bią xd

Użytkownik Veavite edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 14:10

• 1

#8 ProBuFF12

ProBuFF12

Złoty Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 596 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 14:38

Posłuchajcie tu nie chodzi o obrażanie nikogo !!

Jest błąd na serv i tyle.
Nie ma ludzi którzy się nie mylą,ale ale bez przesady.
Zobaczymy kto mia rację.
Pozdrawiam
  • 0

fwcrad.jpg

#9 BratPaciaka

BratPaciaka

Srebrny Pisarz

• Mentor
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 17:36

Wszystkie klasy postaci biją tyle samo obrażeń. Narzekacie na surę bo dużo bije, ale przypominam ze sura ma dwa skille bijące.
Za duże hity u sury ? Szaman bije większe, poza tym obecnie każda klasa postaci bije dużo hitami ze względu na 12% ABS w bizuterii.
Każdy się przyzwyczaił ze na sure wystarczy odpalić tylko energię i można latać w wn. Obecnie króluje tez èq 10.10 i to głównie na surach jest ono używane wiec nic dziwnego ze potrafi przyjebac.

Użytkownik BratPaciaka edytował ten post 13 wrzesień 2018 - 17:36

• 0

#10 Hyrican

Hyrican

Lider Liderów!

• Użytkownik
  • PipPip
  • 1293 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:15

Najlepsze jest to że wypowiadają się właściciele sur i szamanów tylko. Moim osobistym zdaniem sura jest za mocna, Ninja odstaje od innych klas - po prostu jest słaba, a szaman i wojek potrafią przyjebać. 

Co do balansu to nigdy nie doporawdza do tego co powinno byc 

• 2

"By być wielkim mistrzem, musisz wierzyć, że jesteś najlepszy.

Jeżeli to nieprawda - udawaj, że jednak jesteś"

#11 BratPaciaka

BratPaciaka

Srebrny Pisarz

• Mentor
  • PipPip
  • 270 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 19:56

Najlepsze jest to że wypowiadają się właściciele sur i szamanów tylko. Moim osobistym zdaniem sura jest za mocna, Ninja odstaje od innych klas - po prostu jest słaba, a szaman i wojek potrafią przyjebać. 

Co do balansu to nigdy nie doporawdza do tego co powinno byc 

Mam każdą klasę postaci i akurat ninja też dobrze bije, szczególnie hitami 

• 0

#12 Veavite

Veavite

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:44

Wszystkie klasy postaci biją tyle samo obrażeń. Narzekacie na surę bo dużo bije, ale przypominam ze sura ma dwa skille bijące.
Za duże hity u sury ? Szaman bije większe, poza tym obecnie każda klasa postaci bije dużo hitami ze względu na 12% ABS w bizuterii.
Każdy się przyzwyczaił ze na sure wystarczy odpalić tylko energię i można latać w wn. Obecnie króluje tez èq 10.10 i to głównie na surach jest ono używane wiec nic dziwnego ze potrafi przyjebac.

To, że łapiesz od każdej postaci taki sam dmg nie oznacza, że balans jest wyrównany bo nie jest i każdy się z tym zgodzi, że sura teraz to najmocniejsza klasa postaci. Moim zdaniem powinni to naprawić.

• 0

#13 Hyrican

Hyrican

Lider Liderów!

• Użytkownik
  • PipPip
  • 1293 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 20:56

Hity na kogo ? Szamana ze 100% bufem czy sure ze 100% unikiem. Nie rozwalaj mnie ze ninja dobrze bije bo bije bardzo słabo szczególnie ze skili hity sa mniejsze niz wczesniej 

• 0

"By być wielkim mistrzem, musisz wierzyć, że jesteś najlepszy.

Jeżeli to nieprawda - udawaj, że jednak jesteś"

#14 ROSIEKxPOMPA

ROSIEKxPOMPA

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 232 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:45

Moim skromnym zdaniem sura jest za mocna, szaman moze być a ninja dagger spoko bije tylko w woja i ninje :) Tak jak Hyrican napisał sura od ninjy dostaje gówno  :P

a więc zmniejszyć sure! i od razu mniej ciapaków w m1 xd

• 0

#15 TheTigeRR

TheTigeRR

iMetin Wiki!

• Wiki iMetin
  • 837 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:06

To i ja się może wypowiem >_>

Balansu na serwerze perfekcyjnego nigdy nie będzie. Zawsze będzie jakieś "ale". Heller za dużo się leczy, WP za dużo bije czy dagger nie może nikogo zabić bo brakuje mu tych obrażeń...
Każdy będzie prędzej czy później na coś narzekał. Nie ważne jakie buffy/nerfy dla postaci by nie były i tak coś będzie zawsze na rzeczy.
Woj body bazuje na autoatakach, podobnie jak Sura WP i Szaman Smok (pod dzwonek). Reszta postaci bazuje na Skillach.
Body dodatkowo poprzez berserka dostaje zwiększone obrażenia. Mental żeby zadać obrażenia musi trafić skillem. Szaman (pod dzwonka) musi złapać kogoś pod hity (Tak samo jak WP i Body). Ninja Archer bije z daleka. Dagger powinien mieć krótsze CDR'y na skillach, by mógł cokolwiek zrobić bijąc w zwarciu. WP jako iż ma tylko 2 skille ofensywne musi dużo z nich bić. Do tego dochodzą jeszcze autoataki. Reszty nawet nie będę dopisywał, bo i tak nic nie da.

Żeby zrobić odpowiedni balans trzeba się skupić na zaletach danej klasy i iść w tę stronę...

Tyle ode mnie. Rozmowa ciekawa, ale wypowiadają się osoby które nie mają o tym pojęcia (Tak samo jest z LoL'em i ciągłym narzekaniem na balans >.<)

Pozdrawiam, TigeRR :)

• 0

"Dubhenn haern am glâdeal, morc'h am fhean aiesin"

"Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.."

Poggers.png

#16 ProBuFF12

ProBuFF12

Złoty Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 596 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 11:17

Nie chciałem tego pisać ale ok , ninja teraz to tak jak by ogórkami biła jest za słaba u szamana hity spadły 20% woj jak uderzy i trafi połowe hp zabierze a SURA to jest zagadka skąd nagle tak bije ,połowa ludzi wie ale akurat im to pasuje a druga połowa nie ma pojęcia.

I nikt z ADMINISTRACJI się nie wypowie.

Pozdrawiam.
  • 0

fwcrad.jpg

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Postaci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych