Skocz do zawartości

Zdjęcie

[P] Demonia Krypta

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Demonia krypta (9 użytkowników oddało głos)

Jesteś na... ?

1. tak (7 głosów [77.78%])

Procent z głosów: 77.78%

2. nie (2 głosów [22.22%])

Procent z głosów: 22.22%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Mati

Mati

Srebrny Pisarz

• Propozytor
  • PipPip
  • 308 postów

Napisano 08 październik 2018 - 01:38

Witam. 

Pewien czas temu została zmniejszona ilość potworów na owym dungu i nie ukrywam, ale przez to dung stracił na swoim uroku...

Wybrałem się dziś na niego 5 razy i 2 razy nie udało mi się go zrobić ze względu mobów zbugowanych w ścianie (Żadnym sposobem nie udało mi się ich wyciągnąć)

Moja propozycja jest taka aby dodać jakąś ilośc potworów na każde piętro. 

Tak, wiem o tym że ilość mobów została zmniejszona ze względu na bugowanie dwóch smoków. 

Bug polegał na tym aby na 3 piętrze po pojawieniu się Goryla ubić minimum 100 potworów, po tym jak to zrobiliśmy zabijaliśmy Goryla i teleportowało nas na 4 (ostatnie piętro), po zabiciu 1 potwora od razu pojawiał nam się 1 smok. Następnie musieliśmy zabić kolejne 100 potworów i pojawiał się nam 2 smok. 

Na piętrach musimy zabić:

1 - 200 potworów więc śmiało możemy dodać 50

2 - 150 potworów więc możemy dodać 50 potworów

3 - 150 potworów więc możemy dodać 50 potworów

4 - 100 potworów więc możemy dodać maksymalnie 49 potworów (jeśli dodamy 50 pojawi się 2 smok)

Jeśli zostałaby dodana taka ilość potworów na każdym piętrze bugowanie na 2 smoki nie będzie możliwe a znacznie ułatwi graczom tego dunga 

i zmniejszy ryzyko nieudanego dungeonu. 

Powyższe rozwiązanie jest jednym z dwóch.

Drugim rozwiązaniem jest dodanie do każdego piętra nawet i większej ilości mobów, ale pod warunkiem że jeśli ubijemy np 250 potworów 

na pierwszym piętrze i pojawi nam się boss to reszta mobów znika (tak jak jest to zrobione na DT [pierwszy kowal]) 

Zmiana tego znacznie by pomogła w robieniu tego dunga i znów ludzie zaczęli by tam chodzić. 

• 1

#2 Ave355

Ave355

Platynowy Pisarz

• Administrator
  • 769 postów

Napisano 08 październik 2018 - 08:57

Dodamy po xx mobow na każdym piętrze :)
  • 0

#3 huklipiny

huklipiny

Pisarz początkujący

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 08 październik 2018 - 10:57

no w koncu wystarczy po5-10 tak jak w krysztalowym parku i bd gicior bynajmniej nie trzeba bd sie wracac na poczatek pietra bo zostal nam 1 mob to bardzooo irytujace :P

• 0

#4 huklipiny

huklipiny

Pisarz początkujący

• Zbanowany
  • PipPipPip
  • 120 postów

Napisano 08 październik 2018 - 22:31

Ty sie nie wypowiadaj bo to juz nudne z tym na nie xD
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych