Skocz do zawartości

[UDZIELONO ODPOWIEDZI] Gra


SzalonyBili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No oczywiście!

Jest nawet dużo graczy, także jest z kim handlować :)

Hem a kasy na początek trzeba coś władować żeby ogarnąć jakieś eq no nie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze wydasz 12zl kupisz perelki i na start masz piękne eq

Jeżeli tak mówicie to coś zacznę dzisiaj pykać ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imetin polega na ulepach na poczatku mozesz duzo zarobic i szybko zarobic na eq 10.50 tylko trzeba miec wiedze co gdzie dropi

ja tu zaczolem i po tygodniu dropilem igly skorpiona dropkiem 55lv na metinach wtedy 100szt-80kp i cos mi sie wydaje ze dalej tak kosztuje a jak nie jest bardzo malo na rynku ulep z ognistej ziemi mimo to ze bardzo latwo dropia w godzine jak ostatnio dropilem zarobilem 150-250kp cos takiego

+ bij metki tam ciekawe rzeczy leca z 1 metka na spokojnie 10 zgarniesz kp

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz chęć grać to na pewno się odnajdziesz. Jest dużo ułatwień na początek rozgrywki oraz oczywiście jest event świąteczny warto korzystać :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze wydasz 12zl kupisz perelki i na start masz piękne eq

 

Lepiej komuś na chleb dorzucić na święta te 12zl, niż wydać na tak idiotyczny cel. 

 

 

Co do gry, jeżeli masz czas, to zawsze się opłaca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :) Opłaca się wracać i zaczynać wszystko do 0 ? :)

 

"Powiedzmy"

 

I tak każdy będzie pisał na tak, bo działanie na szkodę serwera jest niekaralne - Łapiesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie ryzykuje SZAMPANA nie pije ,wejdź zagraj zobaczysz co jak może ci sie spodoba zostaniesz jak nie odejdziesz zobaczysz sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powiedzmy"

 

I tak każdy będzie pisał na tak, bo działanie na szkodę serwera jest niekaralne - Łapiesz ?

Skoro dzialanie na szkode serwera nie jest karalne, to czemu kazdy ma pisac, ze tak, oplaca sie grac? XDDDDDDDDDDD

 

"CHCIALES TU WEJSC, ALE NIE WESZLES" 

 

Dobry agent jestes XDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieopłacalne jest zaczynie od 0.

Wyjedziesz tak szybko jak tu wbiłeś. Chyba, że coś zainwestujesz xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dzialanie na szkode serwera nie jest karalne, to czemu kazdy ma pisac, ze tak, oplaca sie grac? XDDDDDDDDDDD

 

"CHCIALES TU WEJSC, ALE NIE WESZLES" 

 

Dobry agent jestes XDDDDDDD

Yyyy... Albo słownik mi poprawil to albo ktoś edytował postać.

 

Oczywiście miało być działanie na szkodę serwera jest karalne więc, raczej mało kto Ci napisze wady serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... Albo słownik mi poprawil to albo ktoś edytował postać.

 

Oczywiście miało być działanie na szkodę serwera jest karalne więc, raczej mało kto Ci napisze wady serwera.

Dokładnie, albo zapromuję albo wgl sie nie będzie odzywał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieopłacalne jest zaczynie od 0.

Wyjedziesz tak szybko jak tu wbiłeś. Chyba, że coś zainwestujesz xd

 

Ja po przerwie zalogowałem i wylogowałem jak zobaczyłem bizu z 6.5k hp. :D no nie za bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe eq jest w porządku i w sumie to też mnie przyciągnęło. Wróciłem i zaczynałem od zera, wydałem tylko 50zł na vipa (10dni) nakładke na broń na 30 dni i znów vip (10 dni) po około półtora tygodnia grania. Potem vip i wszystko za perły w grze było kupowane. Nie zajęło mi miesiąca nawet zrobienie wymaxowanej postaci, maxymalnego eq pvm i coś tam do pvp, chociaż wtedy się jeszcze w to nie bawiłem. Więc da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lekko przesadzone hp 4f bizu, ale wgl to co w sumie taki potencjalny gracz widzi na serwerze ? Widzi zepsuty system rzeczy :D mus inwestycji aby coś osiągnąć, unikaty których nie może zdobyć bo co któryś tam event jakieś pierdoły permanentne, kryształowy park też zayebisty,  :D no raczej słabo trochę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest lekko przesadzone hp 4f bizu, ale wgl to co w sumie taki potencjalny gracz widzi na serwerze ? Widzi zepsuty system rzeczy :D mus inwestycji aby coś osiągnąć, unikaty których nie może zdobyć bo co któryś tam event jakieś pierdoły permanentne, kryształowy park też zayebisty,  :D no raczej słabo trochę. 

 

Wszędzie co napiszesz, to widzisz - dla serwera... Powoli już nudzisz tak naprawdę. Widziałeś ile trzeba farmić na innych serwerach, bądz walki są tylko na nielicznych spotach, gdzie wojen nie ma? Ja widziałem. Spróbuj bez 4f i jedną postacią zrobić kryształowy dung.  Jak nie może zdobyć? Wystarczy pogłówkować i zarobi sobie.

Perły nie są jakimś wielkim wydatkiem, za 30 zł to ma eq 10.50 + Is'a także? Jeżeli przyjdzie mu chęć to podropi sobie i eq pvp skuje.

Dużo jest plusów, ponieważ pż się przyda, kiedy 10.10 jest na chodzie, chciałbyś padać na 2 skile od innej klasy mówie tu 1 vs 1 w wojennym, a na zadymie jest więcej osób niż jedna + setka co 5 sekund.

Taki nowy gracz widząć takie komentarze to myśli co to za serwer... Jakby znał taką osobę co i jak to by wiedział i powiedział, a kit z nim gram dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem w full 10.50 bizu 3 forma, 2x ppk, odznaka itd.. i jakoś nie wystarcza na 3 bosa,
Nie zdobędzie bynajmniej tradycyjnie,  ponieważ przedmiot który jest do zdobycia tylko w czasie trwania danego wydarzenia i jest na stałe potem staje się unikatem za xxkkp, co do komentarzy racja też mają wpływ na wizerunek serwera dlatego szamba nie będę otwierał :D

 

 

Szczęśliwego noweo ;p

Edytowane przez Retractor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerrard co ty piszesz nowy gracz wystarczy że wejdzie na serv i zobaczy te ceny do jakich żeście doprowadzili to już mu się nie chcę grać ,a ty tu coś piszesz 30 zł Śmiech .

Dlaczego nie wprowadzić wymianę Sm na perły w grze ,wytłumacz to graczom Proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerrard co ty piszesz nowy gracz wystarczy że wejdzie na serv i zobaczy te ceny do jakich żeście doprowadzili to już mu się nie chcę grać ,a ty tu coś piszesz 30 zł Śmiech .

Dlaczego nie wprowadzić wymianę Sm na perły w grze ,wytłumacz to graczom Proszę .

Jako moderator sądze, że durnych propozycji się nie wprowadza.

 

Jakbyś był obeznany w cenach itemów po normalnych cenach " gdzie perf broń na 259 kosztuje 1.5kkp", a Ty nie perf po 2kkp stawiasz i się dziwisz, że są nieludzkie ceny? Obwiniasz innych, a nie zobaczysz, co sam robisz na swoim sklepie...

 

Za 30 zł nowy gracz może kupić sobie wystarczające EQ na potwory i ubrać swoją postać w Is'a.

EQ na moby Liczmy góra 100kp za item, gdzie może kupić taniej = 800kp

Vip 10 dni = 600kp

Razem 1.4kkp i zostaje 1.6kkp to może sobie kupić set eq 5.5 ns bądz jakie tylko chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...