Skocz do zawartości

Zdjęcie

Konto VIP - podwójny drop

• Zamknięty Temat jest zamknięty
42 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Podwójny drop dla kont VIP (27 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś za wprowadzeniem podwójnego dropu dla wszystkich bossów i dungeonow dla posiadaczy konta VIP

1. Tak (23 głosów [85.19%] - Zobacz)

Procent z głosów: 85.19%

2. Nie (4 głosów [14.81%] - Zobacz)

Procent z głosów: 14.81%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:16

Witam serdecznie. Chciałbym dziś poruszyć kwestie związane z z kontem VIP i rzekomym podwójnym dropem.

Tutaj pozwolę sobie przytoczyć:"[...]
VIP w grze:

- Zwiększenie zdobywania doświadczenia o 50%
- Podwojona szansa na zdobycie przedmiotów (dotyczy to również bossów oraz eventów, brak szansy wybranych przedmiotów) [...]

Nawiązując do słów przytoczonych powyżej mam wrażenie, że zostałem oszukany. Zakupiłem VIP w grze zasuwam kilka razy w ciągu dnia na minokinga i kryształowy park i nigdy nie miałem podwójnego dropu pomijając czas trwania eventu. Sytuacja przyznam szczerze trochę zabawna - dwa najbardziej kasowne i porzadane dungeony i w ich przypadku nie mogę korzystać z dobrodziejstwa które rzekomo ma mi zapewnić konto VIP.

Stąd propozycja by rzeczywiście poprawić podwójny drop dla kont VIP- jeśli ten zadziała w mojej ocenie będzie bardziej porządny gdyż łatwiej będzie nowym graczom zacząć grę, doprowadzi to do stabilizacji cen i ilości ulepszaczy na rynku. Co rzecz jasna może nie podobać się lobby handlarzy - za co bardzo przepraszam, ale takie mam zdanie i nie tylko ja. Od dawna w kuluarach mówiło się na ten temat, wiadomo dla starych graczy czy zorganizowanych gildii jak moja ( Pozdrawiam serdecznie dziewczyny i chłopaków z MSWiA) nie jest problemem ogarnąć ekwipunek ale patrzeć na dobro maluczkich warto ruszyć ten beton.

Prosiłbym o postawiawienie "ptaszka" przy odpowiedniej dla was odpowiedzi i krótkie uzasadnienie czy jesteście na tak czy na nie bo zmniejszy się wasz miesięczny dochód na przykład.

Czekam również na zdanie kogoś z administracji na ten temat bo ewentualnie chciałbym złożyć reklamację, że usługa przeze mnie zakupioną nie działa jak powinna a 9 k smoczych monet piechota nie chodzi :D

W momencie gdy będziemy widzieli w którą stronę rozwinie się ankieta, dyskusja możemy dodać propozycję o tym by ewentualnie w opisie zakupu konta VIP dodać wytluszczonyn drukiem zapis o tym czego podwójny drop nie dotyczy choć będzie to przeczyło gwarancji podwójnego dropu.

Pozdrawiam Kruchy

Ewentualnie proszę o przeniesienie do błędów gry bo może to po prostu przeoczenie tudzież właśnie błąd. :)

Użytkownik Kruchy edytował ten post 09 styczeń 2019 - 11:20

• 7

#2 xGerrard

xGerrard

♥ xGerrard ♥

• Moderator
  • 9458 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:44

Minoking nie jest jakimś strasznym dungeonem. Drop jak i mapa jest adekwatna do ceny "szlachetnego pierścionka".

Minoking nie ma zadnego ograniczenia czasowego, dlatego można go zrobić z 30 razy w ciągu dnia, gdzie 1 trwa z 20-30 minut.

Teraz coś na temat kryształowego parku, gdzie nie chciało mi sie na niego chodzić, bo " za trudny ", lecz prawda okazała sie inna i nie jest on skomplikowanym dungeonem. Dziennie można z niego spoczko nafarmić zmianek, pereł i ulepszaczy. Dziennie można zrobić naprawdę dużo itemków.

Ceny nie są skomplikowane, lecz umiarkowane, ponieważ ulepszanie 4f koliguje z mapą leśnego zakątku, gdzie jest to otwarta mapa i każdy sobie zarobi.

Nawet są przykłady, gdzie Tigerek nagrał film jak się robi dung, gdzie Pilot udostępnił respy na mapie bosów i opisał nazwy kolorami kropek.

http://forum.imetin....yształowy-park/

http://forum.imetin....-zakątek-respy/

Dla mnie propozycja jest zbędna, może i chodze minosa, ale rzadko. Ludzie powinni się zmobilizować i kuć " gildyjnie " bądz parami tarcze dla siebie bądz na sprzedaż. licząc, że zrobi się 20 minosów w ciągu dnia to są 2/3 tarcze gotowe. Nie ma jakiegoś sprzeciwu dot. tego dropu na grze czy forum, bo za mało dropi czy ceny są złe.. Ludzie kupują i sobie kują ekwipunek, wędki nawet u kowala, a może spalić czy kiedyś kilofy.

Na zakończeniu chciałbym pozdrowić liczną społeczność, która przybyła i wie co i jak :D Także do roboty i powodzonka.

• 0

cat-photograph_195928-800x600.jpg

#3 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 11:52

Minoking nie jest jakimś strasznym dungeonem. Drop jak i mapa jest adekwatna do ceny "szlachetnego pierścionka".
Minoking nie ma zadnego ograniczenia czasowego, dlatego można go zrobić z 30 razy w ciągu dnia, gdzie 1 trwa z 20-30 minut.

Teraz coś na temat kryształowego parku, gdzie nie chciało mi sie na niego chodzić, bo " za trudny ", lecz prawda okazała sie inna i nie jest on skomplikowanym dungeonem. Dziennie można z niego spoczko nafarmić zmianek, pereł i ulepszaczy. Dziennie można zrobić naprawdę dużo itemków.
Ceny nie są skomplikowane, lecz umiarkowane, ponieważ ulepszanie 4f koliguje z mapą leśnego zakątku, gdzie jest to otwarta mapa i każdy sobie zarobi.

Nawet są przykłady, gdzie Tigerek nagrał film jak się robi dung, gdzie Pilot udostępnił respy na mapie bosów i opisał nazwy kolorami kropek.
http://forum.imetin....yształowy-park/
http://forum.imetin....-zakątek-respy/

Dla mnie propozycja jest zbędna, może i chodze minosa, ale rzadko. Ludzie powinni się zmobilizować i kuć " gildyjnie " bądz parami tarcze dla siebie bądz na sprzedaż. licząc, że zrobi się 20 minosów w ciągu dnia to są 2/3 tarcze gotowe. Nie ma jakiegoś sprzeciwu dot. tego dropu na grze czy forum, bo za mało dropi czy ceny są złe.. Ludzie kupują i sobie kują ekwipunek, wędki nawet u kowala, a może spalić czy kiedyś kilofy.

Na zakończeniu chciałbym pozdrowić liczną społeczność, która przybyła i wie co i jak :D Także do roboty i powodzonka.

Dzięki za głos chciałbym tylko sprostować co do samej formy minokinga nie mam zastrzeżeń, idzie to ogarnąć solo, chodzi mi tylko o samą kwestię podwójnego dropu. Jeśli ktoś kupi konto VIP otrzymuje zupełnie zbędny produkt. Kwestia wiadomo jest inna w przypadku osób ktore nie musza kupować bo im sie nalezy. Na 260 nie potrzebuje ulepszczaczy z Barana ;)
  • 1

#4 Cyan

Cyan

Pisarz

• VIP
  • Pip
  • 167 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:03

Może z mniejszych bossów (beran, śmierć) ale jeśli chodzi o powiedzmy ten kryształowy park to po stokroć nie. 

Ewentualnie chciałbym zmiany całego dungeonu monokinga.

Użytkownik Cyan edytował ten post 09 styczeń 2019 - 12:04

• 0

#5 xGerrard

xGerrard

♥ xGerrard ♥

• Moderator
  • 9458 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:05

Ulepszaczy z berana zawsze potrzeba, gdzie wraca stary gracz i potrzebuje skuć ekwipunek z 1f na 4f.

Drugie to zaś potrzebne są na zbroje zodiaka.

Minos jest za łatwy, dajcie jeszcze mniej czasu i może będzie hard dung  :ph34r:

• 0

cat-photograph_195928-800x600.jpg

#6 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 12:18

Może z mniejszych bossów (beran, śmierć) ale jeśli chodzi o powiedzmy ten kryształowy park to po stokroć nie.
Ewentualnie chciałbym zmiany całego dungeonu monokinga.

Ale minoking jest spoko. Tak jak wyżej pisał Gerrard cena szlachetnego pierścionka czy też tarczy chwały jest adekwatna do poziomu trudności w przypadku kryształowego parku patrzę na narybek serwera tak jak ja sam gdzie uważam, że jestem zaawansowanym graczem nie miałem problemu by w przeciągu 2 tygodni ogarnąć eq na moby i wojenne na 4 formach byłoby trudno gdyby nie gildia ale mam 2 postać gdybym tu chciał zrobić to samo i w dodatku ogarnąć na obie 10/5 to można się wykończyć.

Proszę spójrzcie na to w logiczny sposób - kupujesz produkt który nie gwarantuje Ci jego podstawowej funkcji. Wiadomo dla starych graczy na dodatek którzy na tym zarabiają zmiana jest zbędna, ale dla nowego gracza uważam jak najbardziej potrzebna.

Użytkownik Kruchy edytował ten post 09 styczeń 2019 - 12:19

• 0

#7 ProBuFF12

ProBuFF12

ProBuFF12

• VIP
  • PipPip
  • 680 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 14:59

W 100 % masz rację
Poprzemy tą propozycje.
  • 1

#8 Etap

Etap

Pisarz

• Game Operator
  • 183 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 15:22

nwm czy dobrze zrozumialem ale....

"Minoking i  krysztalowy "

zostal podany przypadkowo w tym calym temacie  (tak mi sie wydaje )

chodzi o to aby z wszytskie byl 2x dro na vip a nie z poszczególnych  mobow . 

• 0

#9 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 17:17

nwm czy dobrze zrozumialem ale....
"Minoking i krysztalowy "
zostal podany przypadkowo w tym calym temacie (tak mi sie wydaje )
chodzi o to aby z wszytskie byl 2x dro na vip a nie z poszczególnych mobow .

Tak to bardziej przykład, muszę przyznać, że nie opanowalem wciąż wszystkich dungeonow i nie wiem jaka jest różnica w ilości otrzymanych przedmiotów z vipem a jaka bez a na dwóch powyższych byłem na koncie z vipem i bez i wiem nie ma to znaczenia.

Użytkownik Kruchy edytował ten post 09 styczeń 2019 - 17:18

• 0

#10 Cyan

Cyan

Pisarz

• VIP
  • Pip
  • 167 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 17:27

Na kryształowym parku bez vipa dropią ci dwa zamiast czterech itemów z metków i bossów. Nie licze oczywiście ulepszaczy stałych z każdego z trzech bossów takie jak agat, dusza prawdy, cyjanit itp. Masz zmianki, skrzynie pereł, ulepszacze itp które dropią ci dodatkowo z bossa. Powiedzmy z pierwszego bossa masz 10 skrzyń pereł, 1 zmiankę, 50 lodowych rogów wieloryba i dajmy znów zmiankę. Bo nie jest to napisane że nie mogę wypaść 4 zmianki lub 4x skrzynki z perłami gdzie na ostatnim bosie to jest troche bo jedna skrzynia z białymi perłami podniesiona z ziemi po 40 skrzyń, a szansa na 4 takie jest spora (: Vip na tym różni się tym, że dropią ci dwa te itemki czyli np. zmianka i skrzynie pereł. Vip podnosi tam drop, nie wiem chcesz 4 dusze prawdy, 10 cyjanitów żeby dropiło? Zwiększajcie sobie park lepiej dla niektórych xD

• 0

#11 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:20

Na kryształowym parku bez vipa dropią ci dwa zamiast czterech itemów z metków i bossów. Nie licze oczywiście ulepszaczy stałych z każdego z trzech bossów takie jak agat, dusza prawdy, cyjanit itp. Masz zmianki, skrzynie pereł, ulepszacze itp które dropią ci dodatkowo z bossa. Powiedzmy z pierwszego bossa masz 10 skrzyń pereł, 1 zmiankę, 50 lodowych rogów wieloryba i dajmy znów zmiankę. Bo nie jest to napisane że nie mogę wypaść 4 zmianki lub 4x skrzynki z perłami gdzie na ostatnim bosie to jest troche bo jedna skrzynia z białymi perłami podniesiona z ziemi po 40 skrzyń, a szansa na 4 takie jest spora (: Vip na tym różni się tym, że dropią ci dwa te itemki czyli np. zmianka i skrzynie pereł. Vip podnosi tam drop, nie wiem chcesz 4 dusze prawdy, 10 cyjanitów żeby dropiło? Zwiększajcie sobie park lepiej dla niektórych xD

Nie trzeba zwiększać. Można zmniejszyć. Niech z vipem leci tak jak teraz A bez Vipa mniej. Wszystko jest kwestia ustalenia. Ja zarabiam pracując nie grając:) Na grę wchodzę żeby odreagować i pogadać z ludźmi. Trzeba zwyczajnie ocenić sytuację w odniesieniu do nowych, początkujących czy średnio zaawansowanych graczy A nie patrzeć jak Ty to robisz w stosunku do własnych interesów czego oczywiście ani Ci nie zazdroszczę A tym bardziej nie zabraniam i tak jak pisałem powyżej kryształowy park czy minokinga był tylko przykładem, mamy wiele innych dungeonow jeszcze.
  • 0

#12 Cyan

Cyan

Pisarz

• VIP
  • Pip
  • 167 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:30

Tak to bardziej przykład, muszę przyznać, że nie opanowalem wciąż wszystkich dungeonow i nie wiem jaka jest różnica w ilości otrzymanych przedmiotów z vipem a jaka bez a na dwóch powyższych byłem na koncie z vipem i bez i wiem nie ma to znaczenia.

Nie chce się tu z tobą kłócić. 

Czemu zacząłeś temat pracy to mnie ciekawi.

• 0

#13 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:44

Nie chce się tu z tobą kłócić. 

Czemu zacząłeś temat pracy to mnie ciekawi.

Tak zwyczajnie mam na myśli tu, że gra dla niektórych stała się stałym źródłem dochodu stąd opory przed zmianami. I nie bije wcale w Twoim kierunku bo my się raczej nawet nie znamy. 

• 0

#14 Veavite

Veavite

Pisarz początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:45

Popieram :P
Kupując vip'a chcę mieć 2xDrop z wszystkiego a nie z wybranych bossów Xd
  • 0

#15 Cyan

Cyan

Pisarz

• VIP
  • Pip
  • 167 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:50

Tak zwyczajnie mam na myśli tu, że gra dla niektórych stała się stałym źródłem dochodu stąd opory przed zmianami. I nie bije wcale w Twoim kierunku bo my się raczej nawet nie znamy. 

Niech dropi nawet i jeden na vipie mnie to nie boli szczególnie że zarobek mam inny. Lubie podropić tego trochę bo na rynku nie ma nawet. 

Użytkownik Cyan edytował ten post 09 styczeń 2019 - 18:59

• 0

#16 B3lzeBuB

B3lzeBuB

Złoty Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 406 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 19:12

Na nie, i tak jest dobry zarobek. A tym doprowadzicie ze perla znow straci na wartości. Przykladowo ksiezycowa jaskinia z vipem mozna by wtedy wykrecic nawet do 30-40kp. Srednio uznajmy 25. Przy robienu dunga 3min ( co 20 min mozna robic) 6x25 150kp - 20min. W godzine masz te 400 luzno na glupim dungu na ktorym nie potrzeba miec eq, jedynie postac 90 z eq 5b :) Narzekacie na zbyt maly drop, gdzie innym piszecie ze 1kkp obecnie kosztuje 10zl. Zwiekszeniem dropu raczej nie zdrozeje :D

Użytkownik B3lzeBuB edytował ten post 09 styczeń 2019 - 19:29

• 0

#17 ProBuFF12

ProBuFF12

ProBuFF12

• VIP
  • PipPip
  • 680 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 20:09

Ja jestem na WIELKIE TAK 

A co ma tu cena PEREŁ , ktoś płaci za Vipa  i chce to za co płaci pisze wyraźnie jak wykupujesz co jest i to ma być bardzo dobrze kolega pisze , to samo  JEST  z VIP forum PŁACĘ a nie mogę się  bawić , to albo Zlikwidować albo się BAWIMY jak jest napisane

A  cena pereł i tak spadnie i tak , 

• 0

#18 B3lzeBuB

B3lzeBuB

Złoty Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 406 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 20:21

To proponuje zmienic informacje nt tego co daje vip :)
Albo napiszcie zazalenie do teniora za "niezgodnosc towaru z umowa" :D

Użytkownik B3lzeBuB edytował ten post 09 styczeń 2019 - 20:24

• 0

#19 Coke

Coke

Seat♥

• Administrator
  • 1729 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 21:49

Witam

- Podwojona szansa na zdobycie przedmiotów (dotyczy to również bossów oraz eventów,
brak szansy wybranych przedmiotów) [...]

Panie Tomaszu i to jest odpowiedź na wszystko specjalnie z niektórych dungeonów nie ma dropu na VIP'ie a jeśli tak to wam przeszkadza dopiszę tam jeszcze o Dungeonach.

• 0

#20 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• Autor tematu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 1975 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 22:49

Witam

- Podwojona szansa na zdobycie przedmiotów (dotyczy to również bossów oraz eventów,
brak szansy wybranych przedmiotów) [...]

Panie Tomaszu i to jest odpowiedź na wszystko specjalnie z niektórych dungeonów nie ma dropu na VIP'ie a jeśli tak to wam przeszkadza dopiszę tam jeszcze o Dungeonach.

Panie Tomaszu ale z tego co widać ludzie chcą by to wyrównać. Brak szansy wybranych przedmiotów czyli jest to interpretowane w ten sposób ? A czym kierowaliście się przy wyborze tych rzeczy ? Wiele osób mówi o ochronie własnych interesów. Co za tym idzie uważam podobnie jak Ty, że specjalnie nie ma dropu na Vipie z niektórych dungeonów. Postaraj się to Tomaszu jakoś sensowniej uzasadnić bo uważam, że wydając realne pieniążki należy mi się coś więcej chyba, że chodzi o to by te realne pieniążki wydać gdzieś indziej. 

Użytkownik Kruchy edytował ten post 09 styczeń 2019 - 22:53

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych