Skocz do zawartości

[UDZIELONO ODPOWIEDZI] Mob


Retractor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Ile powinno być prawidłowo silny na moba z pasywek?

Czemu nie można dalej pasywek wbijać skoro wyświetlają się następne poziomy ? :P

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U handlarki są takie zwoje do tych pasywek jakby co ale maks to piąty poziom który daje 10% na moby i dalszy rozwój jest rozpisany w skilu. Czy w ogóle się nalicza ponad ten piąty poziom, bez np. pokazywania że jest na 6 i dalej to musiałby się ktoś kto to robił wypowiedzieć, bo ja nie wiem. Najlepiej zrobić to aby wyświetlanie pasywek jeśli ich poziom to więcej niż piąty był poprawnie wyświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za pasywki powinno być 20 na moba, ale ten bonus jakoś kuleje bo niektóre postacie mają mniej % a niektóre więcej po wbiciu pasywek na max. :P

Edytowane przez Retractor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez eq z wyłączonym petem na postaci po pasywkach powinno być coś gdzieś 36 na moba, bo 16 z misji i 20 z pasywek, a na surze mam 43 na moba po pasywkach,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To to jeszcze nic , ja na evencie w eq moby miałem minus 137 na moby to jest zabawa wysłałem ss ale co z tego takie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech je zresetują tak by dawały po zrobieniu tyle ile powinny dawać, ktoś kiedyś już napisał że jak będą grzebać w pvm to i tu będzie balans zyebany a był dobry , :D zauważyłem że więcej głównie mają te postki które wbijały wtedy pasywki jak jeszcze na wanach się robiło. :D

Edytowane przez Retractor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To u mnie lepiej bez eq cala postka nago mam 48 moba ;P

To masz 30 moba z pasywek, ja 25 i by się zgadzało bo miałem wbite łowce bossów tylko na 2 poziom zanim je zresetowali i coś się zbugowało xD  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mistrz Gry

Odpowiedź została udzielona.

Temat zostaje zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...