Skocz do zawartości

[UDZIELONO ODPOWIEDZI] Coś się zmieniło ?


ProBuFF12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać

Mam takie pytanie dlaczego na naszym serv brakuje różnych NAGRÓD,

wszędzie gdzie by się nie popatrzył są jakieś NAGRODY WYRÓŻNIENIA za jakieś osiągi za jakieś wyłapanie błędu za różne rzeczy tylko nie u nas.

 

Co musiało by się stać aby to weszło w ŻYCIE ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale turniej to turniej , wszędzie coś jest nawet za Propozycje graczy które wchodzą w życie jest jakaś NAGRODA tylko nie u nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale turniej to turniej , wszędzie coś jest nawet za Propozycje graczy które wchodzą w życie jest jakaś NAGRODA tylko nie u nas

Możesz odszukać dawny temat w którym była dyskusja na temat ave. Tam wypowiedział się witch, ze to on z ave wymyślił 80% tego co mamy teraz. Z tego co wiem to witch jest nawet bogaty, wiec chyba płaca niektórym dobrze XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat poczytałem wczoraj trochę tematów to co piszesz to pamiętam doskonale ten temat ,dlatego uważam że zmiany w serv powinny przechodzić przez GRACZY (czyli forum)

a tajemnice jakieś dziwne to w evencie tygodniowy niech se robią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat poczytałem wczoraj trochę tematów to co piszesz to pamiętam doskonale ten temat ,dlatego uważam że zmiany w serv powinny przechodzić przez GRACZY (czyli forum)

a tajemnice jakieś dziwne to w evencie tygodniowy niech se robią

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą nagrodą dla wszystkich byłoby wypier..lenie Avego z jego funkcji. Kto to widział by tu piastował funkcję GM-a, a grał na innym konkurencyjnym serwerze i tam lody kręcił? Było bardzo wiele skarg na tego typa i dlaczego nikt z tym nic nie zrobił? Po co tyle ludzi w teamie skoro połowa jest w ogóle nieaktywna? Rozumiem, że Coke, Gepcio, Krzysiek  bo ich bynajmniej się widuje w grze praktycznie codziennie, ale do czego tu jest Ave, Konrad, Etap ? Niech mi ktoś wyjasni bo nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największą nagrodą dla wszystkich byłoby wypier..lenie Avego z jego funkcji. Kto to widział by tu piastował funkcję GM-a, a grał na innym konkurencyjnym serwerze i tam lody kręcił? Było bardzo wiele skarg na tego typa i dlaczego nikt z tym nic nie zrobił? Po co tyle ludzi w teamie skoro połowa jest w ogóle nieaktywna? Rozumiem, że Coke, Gepcio, Krzysiek  bo ich bynajmniej się widuje w grze praktycznie codziennie, ale do czego tu jest Ave, Konrad, Etap ? Niech mi ktoś wyjasni bo nie kumam.

Co do teamu na forum to większość widzę w grze lub co jakiś czas są, wiec w tym aspekcie się z tobą niezgodze, co do Ave to już każdy praktycznie wie to co o nim pisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to co napisałeś gracze walczą już od dobrych dwóch lat. Niestety nie przynosi to skutków i wątpię żeby takowe były. Nie ma sensu walczyć z administracja z racji takiej że co by się nie stało i tak postawią na swoim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nas nie zabije to nas WZMOCNI ,

 

kiedyś jeden z administracji napisał że walczę z wiatrakami ,miał 30% racji lecz 70% pozostałe wygrało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też by się wypowiedział jakiś

GM ?

 

Wszystko stoi w miejscu miała być wprowadzona jakaś RYWALIZACJA ?nie wiem ja jej nie widzę ,coś tam Coke pisał że na bossach na evencie ale to jakaś pomyłka z jego strony.

 

Topka zlikwidowana ,pręgierz zlikwidowany ,propozycje zlikwidowane graczy ,eventy tygodniowe to już najstarsi Górale znają itd itd .

Naprawdę na żadne już konkrety nas nie stać ? (nie finansowe)

 

Dlaczego nie zrobić żeby każdy za coś konkretnego odpowiadał z Administracji?

a nie ciągle tylko jakiś pisz do tego ten do tego pisz do Ave ,Ave ja nie wiem to Coke i w końcu pisz do Teniora i tak w koło

STARCZY TEJ ZABAWY TAKIEJ .

GRACZE CHCĄ KONKRETÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ProBuFF12 na Twoje życzenie nie będę operował nickami choć bardzo wielu osobom sie to nie spodoba. A więc do rzeczy. Obecni członkowie teamu wywodzą się w większośći z jednego królestwa, a nawet  z jednej gildii. Nie widzicie związku, że wszystkie przecieki o zbliżających się aktualizacjach lub po cichu wprowadzonych zmianach znają tylko wybrańcy ? A działa to tak: gracz X zasiadający w teamie po cichutku zdradza pewne szczegóły tylko i wyłącznie swojemu zaufanemu koledze z gildii o nicku Y, nie pamiętając jednocześnie, że Y ma także innego swojego "zaufanego" kolegę o nicku Z. Tak więc tajemnica teamu jest  tak mocna jak zasiadający tam ludzie, a siedzą tam głownie dzieciaki, którym wydaje, że skończone 16 lat czyni z nich w pełni wykształconych mózgowo osobników, a tym czasem to tylko sieczka w głowie i pół tony błota. Ja rozumiem, że dla Karola to tylko czysty pieniądz zatrudniać takich "muzinków" do czarnej roboty za przedrostek i kolorek , ale z drugiej strony efekt ich działań jest taki jak głowna strona imetina :D  czyli mamy dziś 5.02.19. a tam życzą nam wesołych świąt. Już mogli bynajmniej zastąpić choinkę jajcem to by jakoś to wyglądało :D Jestem pewien na 100%, że tu się nic nie zmieni, bo po pierwsze, nie ma chętnych osób z jakimś przygotowaniem informatycznym do poświęcania swojego wolnego czasu imetinowi, bo w realu za ten sam czas poświęcony zarabiają grubą kasę, po drugie - kiedy ktoś już dostaje się do teamu i poświęci tej grze sporo godzin to nagle czar pryska i zaczynają się absencje, ucieczki w inne gry, a tak naprawdę zaczyna się palenie głupa i aby udawać, że się coś robi to jeden czy drugi typ wchodzi na forum, wchodząc tym samym w kompetencje moderatorów i dla zwiększenia swojej aktywności zamyka tematy :lol: Powtórzę raz jeszcze. Póki nie zajdą zmiany w teamie to serwer będzie taki jak jest i nie oczekujcie żadnych rewelacji. Zmiany kosmetyczne będą dokonywane tylko dla odwrócenia uwagi od prawdziwego problemu tego serwera jakim jest sam team. Dziękuję za uwagę.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat zamykam


Odpowiedź została udzielona.
Temat zostaje zamknięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...