Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANY] DO ADMINISTRACJI


XowocekX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś powie gdzie dropne sobie roski? (potrzebne mi są na wczoraj). Nikt nie wie gdzie dropia a tenior po zapytaniu się go gdzie mogę sobie je wydropić kazał mi pytać ludzi i zaczął udawać ze go nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kiedys pisał ale ja potrzebuje roski np na juz i skad mam sobie je wyciagnac? Mogli napisac ze po aktu nie bedzie dało  sie dropic to bym wiekszy zapas zrobił...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawie wszystkich metkow lecą

 

np na gorach grzmtu :wub2:

 

i n swicie mi przynajmniej dzien temu lecialy z metkow

Edytowane przez kerad3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z prawie wszystkich metkow lecą

 

np na gorach grzmtu :wub2:

 

i n swicie mi przynajmniej dzien temu lecialy z metkow

Zbiłem juz troche tych metkow i ani 1 roski nie mam wiec dziwne :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie 260 :D na 130 bije 130 na 175 bije 184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze kiedyś dropiły z  paczek- albo zielonej, bądź niebieskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc roski dropia z każdego metka oraz Zielonej Paczki. Co do teniora to jest administratorem od problemów technicznych. Ztakimi problemami jak gdzie teraz dropić Roski powinieneś iść do Mentorów ( Ciapciaka lub Seksika ).

Myślę, że pomoglem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owoc roski dropia z każdego metka oraz Zielonej Paczki. Co do teniora to jest administratorem od problemów technicznych. Ztakimi problemami jak gdzie teraz dropić Roski powinieneś iść do Mentorów ( Ciapciaka lub Seksika ).

Myślę, że pomoglem.

„Powinieneś iść do mentorów” to samo pytanie z rosami zadałem administracji i nie uzyskałem odpowiedzi xD

Prawda jest taka ze po tych wszystkich zmianach ciężko się teraz ogarnąć co gdzie dokładnie dropi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Powinieneś iść do mentorów” to samo pytanie z rosami zadałem administracji i nie uzyskałem odpowiedzi xD

Prawda jest taka ze po tych wszystkich zmianach ciężko się teraz ogarnąć co gdzie dokładnie dropi.

No to skoro ci administracja nie odpowiada to zawsze macie mnie. Ja rozpisuje drop na wiki więc poinformowany o wszystkim i tak jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro ci administracja nie odpowiada to zawsze macie mnie. Ja rozpisuje drop na wiki więc poinformowany o wszystkim i tak jestem :P

Jak dobrze pamiętam to sam pytałem Cię na TSie jakis czas temu gdzie teraz dropia roski i nie wiedziales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pamiętam to sam pytałem Cię na TSie jakis czas temu gdzie teraz dropia roski i nie wiedziales.

 

Bo wtedy jeszcze info nie miałem ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roski trzeba trzeba wyłowić  ! myśle ze pomogłem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha tak pomieszali ze teraz sami nie wiedzą gdzie co jest XDDD to nieźle polecieli!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roski aktualnie są tylko do zdobycia z metinów azrael oraz Hazard.

Za niedługo zostaną z powrotem dodane do wszystkich metinów z lekkim ułatwieniem. 


Problem rozwiązany.
Temat zostaje zamknięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...