Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Rekrutacja na GO


tenior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator Gry

Witam!
Poszukujemy chętnej osoby na stanowisko
Game Operator'a

Wymagania

-sumienna praca

-pisanie poprawną polszczyzną

-wolny czas

-TeamSpeak3

-ukończone 18 lat

-Kultura

-Znajomość rozgrywki na serwerze.

 

Co oferujemy?

-specjalną grupę na forum

-specjalną rangę na TS3

-unikatowy kanał na TS3

-Dopisek [GO]

 

 

Formularz zgłoszeniowy 
1. Imię:
2. Nick z TSa:

3. Nick z Gry:

4. Doświadczenie:

5. Ambicje (dlaczego ja?):      

 

 

 

Rekrutacja otwarta do 12.04.2019r. 19:00

Wyniki 12.04.2019 21/2:00

 

 

ZAPRASZAM ZGŁASZAĆ SIĘ!  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię:Maciej
2. Nick z TSa:MeGustarek 

3. Nick z Gry:MeGustarek

4. Doświadczenie: jako GO nigdy nie byłem 

5. Ambicje (dlaczego ja?):   A dlatego że.. :p jestem osobą bezstronną , robię co mogę aby ten server funkcjonował dalej "reklamy" :D , nie mam swojej "bandy" której bym dawał "itemy itp"  :awesome: . A tak napoważnie   jestem typem gracza samotnika A pomimo to dobrze sobie radzę :p   :P bo mam głowę na karku  :D  chce jak najlepiej dla tego servera ( za wszystkie błędy przepraszam ale pisze z telefonu i auto korekta nie zawsze działa) 

"Głosujcie na mnie "  :awesome:  :wub2:  :lol:  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię:

Aleks

Wiek:

18 lat

Nick z TSa:

Shakuel

Nick z Gry:

xShakuel

Doświadczenie:

Z rolą Game Operatora nie miałem styczności, jednak byłem administratorem na pewnym serwerze. Pracuję w Team Wiki iMetin oraz mam moim zdaniem bardzo wysokie doświadczenie z tą grą, po kilku latach uczestnictwa.

Ambicje (Dlaczego ja?):

Myślę, że nadaje się na Game Operatora, ponieważ jestem człowiekiem bardzo aktywnym. Jako redaktor na Wiki naszego serwera zrobiłem kawał dobrej roboty ( co nie zmienia faktu, że dalej jest masa do zrobienia), którą można już zobaczyć. Chodzę do szkoły, jednak wolnego czasu mam bardzo dużo, dzięki czemu mogę pomagać graczom na różne sposoby. Gdy ktoś ma kłopot, problem głównię piszę do mnie, gdyż, ponieważ jestem prawie cały czas aktywny na grze, forum jak i TS. Znam się na progamowaniu oraz grafice, dzięki czemu będę mógł pomóc również administracji. Do tej pory oprócz uzupełniania wiki starałem się robić jako "Głos Graczy". Staram się słuchać co każdy mówi oraz tworzyć wnioski z danej sytuacji jaka się dzieje na serwerze.

 

Z góry dziękuję, Shakuel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                         Imię :

                                                                        

                                                                       Janusz

 

 

                                                                        Wiek:

 

                                                                       22 lata

 

                                

                                                                     Nick z TSa:

 

                                                                        Godsio

 

 

                                                                       Nick z Gry:

 

                                                                       pid1448962

 

                                                                    Doświadczenie:

 

Mam duże doświadczenie, gdyż byłem jedną z osób administracji Metin2 PL.  Doskonale znam działanie i funkcje panelu administracyjnego, wiem jak się w tym poruszać, znam także większość komend, oraz nie jest mi obce dochodzenie różnych uchybień po przez system logowań.

 

                                                                        

 

 

 

                                                                      Dlaczego ja :

 

Bo chcę tu zrobić porządek i wyeliminować takich szkodników serwerowych, którzy z rozrywki zrobili sobie źrodło zarobku w pln i mimo, że pewne zapisy regulaminu na to nie pozwalają to skutecznie to omijają handlując  nadal perłami i itemkami. Tacy ludzie swoim postępowaniem działali i działają na szkodę serwera, a za to powinni być dożywotnio pozbawiani możliwośći uczestnictwa w tej grze. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                                                                                                          1.Imię: Sebastian

                                                                                                 2. Wiek: 19 lat

                                                                                           3. Nick z TS'a: Agaros

                                                                                            4. Nick z Gry: Agaros 

                                                                                              5. Doświadczenie  

  Jako GO nigdy nie miałem styczności, jednak pracuję na stanowisku TUT'or, mam bardzo dobre doświadczenie z tym serwerem

                                                                                      i kilkuletni staż na tym serwerze.

                                                                                           6. Ambicje (Dlaczego ja?): 

  Myślę, że nadaję się na Game Operatora, ponieważ pracuję jako TUT'or, jestem osobą bardzo aktywną, pracuję i mam bardzo dużo wolnego czasu,

           dzięki czemu mogę pomagać graczom, ( jestem osobą ambitną ) potrafię się dogadać z każdym graczem, jestem osobą postronną.

                                                                                     Znam się na Grafice i oprogramowaniu.

                                                                                                                          

 

                                                                                                                                         Pozdrawia, Agaros 

                                                                                                                                        

                                                            

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Imię: Tomasz

 

2. Nick z TSa: Tomasz ( Windows)/Kruchy ( Android)

 

3. Nick z Gry: Kruchy

 

4. Doświadczenie: Kilkuletnie doświadczenie na tutejszym serwerze, dodatkowo po rezygnacji z pracy tutaj działałem na dwóch innych serwerach. W chwili obecnej nie posiadam żadnych zobowiązań.

Doskonale znam dzialnie panelu administracyjnego.

 

5. Ambicje (dlaczego ja?):  Swoją przygodę z serwerem iMetin rozpocząłem w 2011 roku. W latach poprzednich pracowałem w zespole iMetin właśnie jako GO , wróciłem po przerwie do czynnej gry w Listopadzie zeszłego roku. Posiadam bogate doświadczenie jeśli chodzi o mechanizm gry, rozgrywki. Cechują mnie wysoka kultura osobista oraz szeroko pojęte umiejętności interpersonalne, jestem człowiekiem sumiennym i uczciwym z łatwością nawiązuje nowe znajomości a prywatnie kazdego dnia podnoszę swoje kwalifikacje co pokazuje, że nie ma dla mnie żadnych barier. Warto wspomnieć, że część eventow które odbywaja się do tej pory powstało z mojej inicjatywy. Jako persona typowego wizjonera, pragmatyka jestem kreatywny, mam szalenie wiele pomysłów na urozmaicenie rozgrywki i przyciągnięcie graczy. Myślę, że postawienie na mnie jest gwarantem słusznych decyzji i sukcesu o czym można bylo się już przekonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz zgłoszeniowy 
1. Imię: Tomasz  K.
2. Nick z TS'a: Coke

3. Nick z Gry: xMitsurugi

4. Doświadczenie: Posiadam dosyć spore byłem Game Operatorem  na S2, Game Masterem przez dłuższy okres czasu

(ciężko powiedzieć ile).

Troch wiem o pisaniu questów i edycji klienta 

No co ja się będę rozpisywał wiele osób mnie tu zna.

5. Ambicje (dlaczego ja?): Nie będę się rozpisywał że "ooo bo chcę pomóc w rozwoju serwera i

tp bo to pisał pisze i będzie pisał prawie każdy. 

 

 

Nie lubię się rozpisywać. ;)

 

 

 

Pozdrawiam Serdecznie Coke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię:Dawid
2. Nick z TSa:Witch

3. Nick z Gry:Witch

4. Doświadczenie: Jestem doświadczonym graczem, nie od dziś gram w metina. Dosyć dobrze znam ten serwer, więc wiem co się z czym je.Komendy i wszystkie obowiązki związane z rangą GO nie są dla mnie problemem. Również posiadałem range tutora.

5. Ambicje (dlaczego ja?): Myślę, że mam spore doświadczenie z metinem i spokojnie ogarnę rangę GO i obowiązki, które do niego należą.Jestem pomocny i komunikatywny, więc nie mam problemu z dogadywaniem się z graczami, poza tym mam nieco wolnego czasu, więc z chęcią pomogę wam ogarniać serwer. :)

Pozdrawiam Witch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię: Radziu


2. Nick z Tsa: Radziu


3. Nick z gry: AlkoLoVik


4. Doświadczenie: Byłem GO na serwerze Imetin s3.


5. Ambicje (dlaczego ja?)Potrafię współpracować w grupie. Lubie rozmawiać z ludźmi. Mam sporo pomysłów jak urozmaicić i ulepszyć serwer, żeby gra była jak najbardziej sprawiedliwa. Lubie wyzwania a takim na pewno jest bycie aktywnym GO, który będzie słucham każdego gracza, który będzie chciał mu coś przekazać.  Aktywnie uczestniczę w ,,życiu'' serwera. Posiadam sporą wiedzę na  temat rozgrywki na Imetinie, którą chętnie dzielę się z ,,potrzebującymi'' tej wiedzy graczami. Znam większość przydatnych komend. Organizacja eventów nie jest mi obca. Posiadam sporo wolnego czasu, który mógłbym przeznaczyć na słuchaniu propozycji i uwag na TS jak i w grze (nie każdy gracz ma TS). Nie będzie problemem dla mnie aby podać jakiś szybszy kontakt do siebie niż ts czy poprzez grę (np numer telefonu).


Wiem że nie posiadam zbyt dużych szans na zostanie GO. Ale życzę temu kto zostanie Game Operatorem żeby chociaż połowę z tego co tu napisałem wprowadził w życie.


 


 


 


Pozdro od Alko ^_^


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Darek

2 .ojczjecz

3,sołtys

4 nie byłem ale dużo umiem

5,Jestem techniki  informatyk- pomagałe naprawie [l l w - bugu lv - i komnaty minusa i wodne Krajny i nowy  mapek.

6 .dobrze mnie zna Karolek i Teniorek i ave    .

7.pozdrawjam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Imię: Łukasz
2. Nick z TSa: Lucky

3. Nick z Gry: nie gram (co nie znaczy że nie wejdę raz na 20 czy 30 dni na grę)

4. Doświadczenie: Kilka lat aktywnej gry. Poprzez słowo aktywnej mam na myśli uczestniczenie w rozgrywce i w życiu politycznym serwera.

5. Ambicje (dlaczego ja?):  Przede wszystkim nie gram już od dawna więc nie będę stronniczy w stosunku do graczy. Dotychczasowe wszystkie moje propozycje które mogły wyprowadzić serwer na prostą zostawały tłamszone w zarodku przez ówczesną administrację ponieważ wprowadzenie ich skutkowałoby zbanowaniem tej chołoty która doprowadziła serwer do takiej sytuacji jaka jest obecnie.

Plany:

 - przede wszystkim wprowadzić parę zmian które ustabilizowałyby serwer, oraz walutę (perła traci na wartości nieustannie).

 - wyeliminować serwerowe cwaniactwo (nie chodzi tu o zwykłe spiny między graczami bo jest to element tej gry)

 - wyeliminować faworyzację

 - usprawnić system zgłoszeń - nie jak do tej pory że przewinienia "sług swoich" zostawały zamiatane pod dywan

 - skupić się na pomocy graczom

 - w miarę możliwości wprowadzić system "samokontrolujący się" - wyeliminuje to większość oszustów serwerowych

 

Bez wielkich obietnic. Proste zmiany które dadzą się odczuć każdemu, nawet "najmniejszemu" graczowi przez co gra stanie się przyjemniejsza dla ogółu nie tylko dla wybranych.

Podsumowując: Posprzątajmy!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • SKYL1NK odpiął/ęła ten temat
  • 3 lata później...
  • Moderator Forum

logo.png.7f85c973460c10b9acc5bc63626165f1.png

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Temat został zamknięty.

Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją i chcesz przywrócić temat, zgłoś ten post z odpowiednim uzasadnieniem.

Z pozdrowieniami,

Zespół iMetin.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...