Skocz do zawartości

[UDZIELONO ODPOWIEDZI] Kilka pytań, Jestem nowy


kortiox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zapytać czy warto grać na serwerze.

Nie założyłem jeszcze postaci, ale chciałbym się dowiedzieć ile mniej więcej gra ludzi na serwerze, czy warto robić dropa i dropić coś na małym lvl, czy trudno się robi jakieś dobre eq do dropienia i expa i czy faktycznie robić tego dropa czy od razu zakładać główną postać, jeżeli tak to jaka postać jest dobra w pvp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz serwer na którym szuka się jednego itema przez 3 miesiące na forum i w grze, to jest to idealny serwer dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu zaczynałem Surką i szamanem. Surke miałem pod Wojny i pod dropka szamanek Bufek i wsparcie bojowe surki. Na małym lvl kiedyś był pokaźny zarobek. Zależy co masz na myśli mówiąc eq pod PvP. Na jaki lvl itp. Takie Pod dropka i 5 INT dla szamana to dość szybko ogarniesz. Wojenne primo sortu długo ci czasu zabierze.

Edytowane przez BRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mistrz Gry

witaj  

zrób dropka   i zarabiaj na eq  10 moba sam je szybko zrobisz  potem lv i  coraz to lepsze eq nie musisz nic kupowac wszystko mozna samemu osiągnąć  gra ma byc przyjemnością i dążeniem do celu  trzeba sie troszku pomęczyć  aby wszytsko mieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na małym lvlu łatwo zarobić A jak zrobisz konto z reflinku to już wgl .. robisz np Sure i woja ok.100lv i latasz na dungu takie jak księżycowa i nemere w eq 5b . Ja sam zobaczyłem że to łatwy zarobek bo w ciągu tygodnia zarobiłem ok. 10kkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...