Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metin2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 TheTigeRR

TheTigeRR

iMetin Wiki!

• Wiki iMetin
  • 926 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:36

Witam. Chciałbym rozpocząc dyskusję:

Co sądzicie o zamknięciu serwerów Metin2?

• 0

#2 OjciecNasien

OjciecNasien

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 15:42

Nic bo ich nie zamykają:)
  • 0

#3 Szczepan

Szczepan

wiki.imetin.pl zapraszam

• Wiki iMetin
  • 1067 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 19:28

Które serwery masz na myśli? 

Ogólnie to sądzę że jak grafiki nie poprawią w mt2 to upadnie to wszystko z biegiem czasu, minęło już ponad 11 lat popatrz na inne duże serie gier jak u nich w ciągu czasu grafika ewoluowała . A dziś młodzi nie będą grać kanciastymi postaciami tak jak my dawniej.

• 2

#4 Shakuel

Shakuel

Admin Wiki

• Wiki iMetin
  • 354 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 20:29

Witam. Chciałbym rozpocząc dyskusję:

Co sądzicie o zamknięciu serwerów Metin2?

To, że PL się zamyka to nie znaczy, że prywatne serwery też muszą to zrobić. Moim zdaniem szkoda, bo PL to podstawa reszty :X

PS. Przekopiuj całe ich wiki do jednego folderu :DD

• 0

#5 youngDEFT

youngDEFT

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 10 kwiecień 2019 - 11:06

Szczepan, dziś młodzi nie będą grali na kanciastej grafice? Inne duże serie zmieniły? Chciałbym tutaj podać przykład Tibii i Margonem, czy te gry umarły? czy grafika sie zmieniła? Nie, i uwierz ze grafika niej est najwazniejsza. Mozemy rowniez popatrzec na gry typu Lol czy wow, grafika no nie za specjalna na 2k19, a graczy nie brakuje.

• 0

#6 TheTigeRR

TheTigeRR

iMetin Wiki!

• Autor tematu
  • Wiki iMetin
  • 926 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 09:18

To, że PL się zamyka to nie znaczy, że prywatne serwery też muszą to zrobić. Moim zdaniem szkoda, bo PL to podstawa reszty :X

Gdybym wspomniał o prywatnych serwerach to bym o tym napisał. Tak, wspomniałem tylko o Globalu, bo doszły mnie słuchy że GameForge przegrywa i będzie zamykał wszystkie swoje serwery (Dlatego stąd pytanie)

Szczepan, dziś młodzi nie będą grali na kanciastej grafice? Inne duże serie zmieniły? Chciałbym tutaj podać przykład Tibii i Margonem, czy te gry umarły? czy grafika sie zmieniła? Nie, i uwierz ze grafika niej est najwazniejsza. Mozemy rowniez popatrzec na gry typu Lol czy wow, grafika no nie za specjalna na 2k19, a graczy nie brakuje.

Emm. Mówisz, że ludzie nie będą grali na kanciastej grafice? Powiedz to osobom, którzy grają w Minecraft'a oraz "Fortnajta"

@Ref

• 0

#7 BRR

BRR

Platynowy Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 967 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 16:38

Dla mnie tu jest za dużo przepychu. Wolałem starego prostego metka.
  • 1

#8 xGerrard

xGerrard

☆ Ania ☆

• VIP
  • PipPip
  • 10041 postów

Napisano 14 kwiecień 2019 - 20:21

Nie można zamykać!

• 0

14375052_aymenski.png

#9 Crisspy

Crisspy

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 16:00

Co wy macie z tym zamknięciem PLa XD?
Ktoś rzucił b8em a wy się na to łapiecie, jak leszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

IMO, Metionek nie zniknie. Miał zniknąć lata temu przez nieuczciwych "nałogowych stawiaczy privów", a jednak przetrwał. Rynek zweryfikował. I do tego doszło, że jakościowo te serwery są lepsze (stoją dłużej, sporo systemów zostało naprawionych). 
A najważniejsze jest to, że Metion nie jest grą jednopokoleniową. Sporo młodych, z roczników '00+ zaczyna grać, tym samym pomijając nowsze, bardziej skomplikowane i wymagające więcej czasu i zaangażowania tytuły. 

• 0

#10 Shakuel

Shakuel

Admin Wiki

• Wiki iMetin
  • 354 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 08:37

IMO, Metionek nie zniknie. Miał zniknąć lata temu przez nieuczciwych "nałogowych stawiaczy privów", a jednak przetrwał. Rynek zweryfikował. I do tego doszło, że jakościowo te serwery są lepsze (stoją dłużej, sporo systemów zostało naprawionych). 
A najważniejsze jest to, że Metion nie jest grą jednopokoleniową. Sporo młodych, z roczników '00+ zaczyna grać, tym samym pomijając nowsze, bardziej skomplikowane i wymagające więcej czasu i zaangażowania tytuły. 

Crispy, to raczej było, żeby Tigera podenerwować  :awesome:

• 0

#11 TheTigeRR

TheTigeRR

iMetin Wiki!

• Autor tematu
  • Wiki iMetin
  • 926 postów

Napisano 27 kwiecień 2019 - 23:03

O kulwa któż to zawitał.
Znaczy coś tam posiedziałem w necie i doszły mnie słuchy, że gameforge traci graczy i ma zamykać po kolei serwery prywatne (Nie pamiętam teraz skąd, ale 04.01 to nie był)
Jeżeli chodzi o grę to nawet na prywatnych serwerach się ona w miarę szybko nudzi bo co prawda grindowania jest mniej niż na globalu, ale jednak. To się w chuj nudzi po czasie (stąd też szanuję osoby, które potrafią grać X lat na globalnych serwerach)

Crispy, to raczej było, żeby Tigera podenerwować  :awesome:

Nie wiem co musiałoby się stać bym był poddenerwowany xD

#NerwyZeStali

• 0

#12 Crisspy

Crisspy

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 187 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 09:41

Póki wychodzą na plus to będą tego metiona trzymali. 

Koszty sądowe by ich zeżarły, tym bardziej że tutaj jest zasada podobna do actor sequitur forum rei xd czyli jakby GF wytoczyło komuś sprawę w Polszy, to by musieli tu na rozprawę prawnika przysłać, a to wiadomo już $$$ a GF chytre na hajsiory jak powszechnie wiadomo :D 
A że twórców privów jest od cholery to i duży % że mogą przegrać sprawę a tu już kolejne straty. 
+ no kurła, ja do dzisiaj nie wiem jak wygląda sprawa praw autorskich, w sensie kto ma pełnie żeby to wykonywać XD GF czy Webzen.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych