Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rangi/Umiejętności pasywne itp.

[Umiejętności]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Dodajemy? (36 użytkowników oddało głos)

Dodajemy?

1. Tak (12 głosów [33.33%] - Zobacz)

Procent z głosów: 33.33%

2. Nie (24 głosów [66.67%] - Zobacz)

Procent z głosów: 66.67%

Głosuj

#21 Shaco

Shaco

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 240 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 05:30

Wszystko jest bardzo ciekawe, no myślę że te pasywki byłyby bardzo dobrym pomysłem
Jak najbardziej za
  • 0

Nick: Shaco

Lvl: 260

Klasa: SURA WP 

Królestwo: Chunjo  :wub2:  :wub2:  :wub2:  :wub2:  :wub2: 

Gildia: NeverBeAlone

#22 PrinceexD

PrinceexD

Pisarz

• Użytkownik
  • Pip
  • 153 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 05:44

z ranga jak najbardziej tak tylko moze nie zamieniac owoce na leg tylko dodac nowe np arbuz/brzoskwinia  z konkretnych bosow/dungow zeby lecialy

pasywki robi sie kilka dni chodzi mi o luda a zaznacze ze kazdy bd mial na 0 przy starcie czyli spoko

botanika jak najbardziej bo masakra jest

Użytkownik PrinceexD edytował ten post 23 kwiecień 2019 - 05:45

• 0

#23 B3lzeBuB

B3lzeBuB

Złoty Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 533 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:16

Botanika na nie. Resztę można nawet wszystko wprowadzić, jesli te ksiazki bylyby ogolniej dostepne niz przykladowo pierscionki thora (wiekszy %, z wiekszosci dungow?). To samo owoce zycia [malo jest ich na rynku - potrzebne na runy i amulety w duzych ilościach :) ] Przede wszystkim czas. Dajcie go, zeby ludzie skonczyli wczesniejsze nowosci.
  • 0

#24 Godsio

Godsio

Użytkownik

• Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:56

Jeżeli większośćludzi potrafiła wbić botanikę na 15 poziom, to dlaczego to ułatwiać? Da się? Da, więc nie kumam w czym problem? A jak leniom się nie chce wbijać to zawsze migą kupować kwiatki w jinno. Pasywki i rangi stanowczo na nie, argumentacja Pauli jest całkiem słuszna więc do tego się podepnę.

• 1

#25 Esperal

Esperal

Platynowy Pisarz

• Game Operator
  • 4213 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:29

Ranga jak najbardziej,pasywki łowca bossów,łowca metinów,łowca graczy i łowca potworów na tak,reszta na nie.Zamiast pozostałej reszty rozbudujcie pt żeby można było rozdać dodatkowe bony np, na moba,kryta,szycie,luda.

• 1

#26 ProBuFF12

ProBuFF12

ProBuFF12

• Specjalista PvP 2016
  • PipPip
  • 790 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 09:38

No to ja teraz kilka słów,
STANOWCZO NIEEE ,po co ciągle niszczyć co się robi , mamy problemy z tym co jest, jak koledzy wyżej opisali doprowadź to do ładu ,bo od dłuszego czasu obserwuje co piszesz to wychodzi na to że tylko na twoim koncie wszystko jest Ok, gracze wyraźnie ci piszą ;błąd tu ,nie dało dropu,wywala ,wcięło przepustki bony nie działają itd itd a ty odpisujesz że na twoim koncie wszystko gra ,to z takim kontem zostaw GM i będziesz najsilniejszą postacią.

Zdecydowane Nie z góry przepraszam.
  • 3

#27 Kruchy

Kruchy

Posępny Żniwiarz

• VIP
  • PipPip
  • 2010 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 10:47

Dla mnie rowniez na nie to zbyt wiele rzeczy ktore znow mozna spierniczyć, ot co. Poza tym trochę za późno na takie zmiany. Mógłbym przystać na rangę, ale na nic więcej. Mamy juz tyle bonusów na serwerze, ze chyba wiecej nie trzeba. Dodając kolejne ilosci hp trzeba bedzie 5 ludzi zeby ubić 1 gracza w dobrym eq ktory ciśnie na setkach.
  • 5

#28 Predatoreqqq

Predatoreqqq

Pisarz początkujący

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 70 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 11:03

Zgadzam się z opinią kolegi powyżej. Niedługo dojdzie do takiej sytuacji, że bonusy będą rozdawane za samo zalogowanie się do gry bo chyba w takim kierunku to widocznie zmierza.
  • 1

#29 xGerrard

xGerrard

☆ Ania ☆

• VIP
  • PipPip
  • 10041 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 14:56

Jestem na TAK, jeśli owoce zostają tylko będą dodawać 500 rangi, czy mniej?

Użytkownik xGerrard edytował ten post 23 kwiecień 2019 - 14:56

• 0

14375052_aymenski.png

#30 Ave355

Ave355

Platynowy Pisarz

• Autor tematu
  • Administrator
  • 10907 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 18:28

Jak tak patrzę na te Wasze wypociny, to się zastanawiam po co ja w ogóle wstawiłem tą ankietę.

3/4 tych argumentów jest tak bardzo ważne jak zeszłoroczny śnieg z parkingu lidla. 

Nie wiem po co w ogóle piszecie teksty typu:

-To za szybko

-Za dużo bonusów będzie

- Nie bo to można zepsuć

- nie bo nie

- tak bo tak.

Coś czuję, że jakbyśmy mieli o wszystko pytać w ankietach Was. To byśmy dalej stali na etapie itemów 3Formy z odp.  "Bo tak by było najlepiej"

Pewnie nie byłoby takiego czegoś jak:

-Przedmioty 4F

-Nowe dungeony

-Nowe bossy

-Nowa Forma broni EXP

-Nowa Forma tarcz EXP

-Odznaki

-Runy

-Amulety

Pewnie parę osób się zapyta dlaczego. Otóż dlatego że 3/4 odpowiedzi byłoby na Nie z argumentem "Nie, teraz jest dobrze","Nie bo za dużo tego","Nie bo mamy postać po full'u i to starczy"

Tak bardzo chcieliście abyśmy dawali ankiety czy pisali co chcemy dodać. Zrobiliśmy tak i widać co się dzieję ;) Tak "sensownych" odpowiedzi jeszcze nie widziałem.

Jeżeli dalej większa część osób myśli, że mamy zamiar stać w miejscu z serwerem i nic nie robić "BO ZA SZYBKO" to od razu napiszę że tak nie będzie.

Aha no, oraz często widzę teksty typu, że trzeba dać lepszy zarobek mniejszym level'om itp. Dzięki wprowadzeniu temu podrożeją owoce życia, które dropią również na słabszych dungeonach jak i metinach. 

Tym sposobem też małe lv zarabiają bo nie wszyscy mają chęć latać po dungach i dropić owoce ;) Po drugie, Myślicie że owe książki pasywne byłyby bezwartościowe? Wędki i kilofy raczej nie są od 250 lv by małe lv nic nie zarobiły ;) Książki do dowodzenia z nowymi bonusami też pewnie byłby bez wartości, ale cóż ja poradzę ;) 

Zamykam ten temat bo te argumenty to śmiech na sali :D 

• 6

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych