Skocz do zawartości

Zdjęcie

Propozycje.

• Zamknięty Temat jest zamknięty
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 xMichal

xMichal

Srebrny Pisarz

• VIP
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:29

Witam graczy i szanowną administrację.
Nie gram na serwerze natomiast jest kwestia, która mnie irytuje i mam zamiar ja poruszyć :)

Jakiś czas temu dodałem temat w "Propozycje Gra". Był on odnośnie sklepów offline a dokładnie ich zewnętrznym pokazywaniu. Mówię o opcji w "Opcje Gry" aby dodać funkcję znikaniu sklepów. Przydało by się to graczom, których sprzęt jest na tyle słaby że nie pociągnie M1 Jinno, ile jest przykładów gdy ktoś pisze "ej a podejdzidsz m2 bo w m1 mam lagi" oraz z powodu osób biorących udział w zadymach - po co w tamtym czasie te sklepy mają się wyświetlać i obniżać FPS?
Ale jest to dział dyskusyjny, nie chce nic proponować ale przypomnieć administracji (mimo, że temat ten został usunięty), że propozycja ta została zaakceptowana przez graczy i przyjęta przez administrację. Nie zostało to wprowadzone.

Druga sprawa to także propozycja natomiast do forum. Temat dalej jest ale administracja nie jest tym zainteresowana.

Czy tak to powinno wyglądać? Myślę, że rekrutacja kogoś aktywnego do teamu była by świetnym rozwiązaniem.

Życzę wszystkim zdrowia i dalej upalnych dni, zapraszam do dyskusji co o tym myślicie.
  • 2

#2 Pauulyn

Pauulyn

Srebrny Pisarz

• Moderator
  • 320 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:43

Mówisz o mojej aktywności? :)
Na forum jestem codziennie, kilka razy ;)
  • 2

#3 Aspis

Aspis

Użytkownik

• Nowy użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 15:49

Na tak i w końcu dodać zapisywanie cen w shopach. 

• 1

#4 SKYL1NK

SKYL1NK

Srebrny Pisarz

• VIP
  • PipPip
  • 379 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 16:00

Proponuje przenieść sklepy na mapę handlową tam gdzie były wcześniej, ale wiem większą część się z tym nie zgadza dlatego pisze propozycje tylko.

Użytkownik SKYL1NK edytował ten post 06 czerwiec 2019 - 16:02

• 1

#5 B3lzeBuB

B3lzeBuB

Złoty Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 540 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 16:12

Zawsze zadymy moga odbywac sie w av1, problem lagow zostanie rozwiazany.
  • 3

#6 ProBuFF12

ProBuFF12

OJ TAM OJ TAM..

• Specjalista PvP 2016
  • PipPip
  • 844 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 16:17

Tak ✌
  • 1

#7 xGerrard

xGerrard

☆ Ania ☆

• VIP
  • PipPip
  • 10105 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 16:21

Nanieść blokade PVP W M1/M2 i gitara xd

• 2

14375052_aymenski.png

#8 xMichal

xMichal

Srebrny Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 17:52

Mówisz o mojej aktywności? :)
Na forum jestem codziennie, kilka razy ;)

Pauulyn jesteś jedyną która się angażuje, do Ciebie nie mam pretensji :)
  • 0

#9 Shaco

Shaco

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 09:38

Zawsze zadymy moga odbywac sie w av1, problem lagow zostanie rozwiazany.

mowisz o tych zadymach 2v2? bo wiecej graczy tu nie ma  :awesome:  :awesome:

• 0

Nick: Shaco

Lvl: 260

Klasa: SURA WP 

Królestwo: Chunjo  :wub2:  :wub2:  :wub2:  :wub2:  :wub2: 

Gildia: NeverBeAlone

#10 Sturm

Sturm

Pan

• Użytkownik
  • PipPip
  • 825 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:27

Proponuje przenieść sklepy na mapę handlową tam gdzie były wcześniej, ale wiem większą część się z tym nie zgadza dlatego pisze propozycje tylko.

Nie przeniosą na handlową. Widok dużej ilości sklepów w m1 bardziej zachęca nowych graczy do dłuższej gry na serwerze :P

• 0

#11 Aspis

Aspis

Użytkownik

• Nowy użytkownik
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 10:44

mowisz o tych zadymach 2v2? bo wiecej graczy tu nie ma :awesome: :awesome:

To żałuj, że nie widziałeś wczorajszej zadymy w jinno ^^
  • 1

#12 xGerrard

xGerrard

☆ Ania ☆

• VIP
  • PipPip
  • 10105 postów

Napisano 07 czerwiec 2019 - 20:53

Zadyma była niezła nawet jeżeli sklepów nie było to chyba polepszyło ten klimat.

Noc? Teraz elegancko śmiga bez lagów ; )

• 1

14375052_aymenski.png

#13 xMichal

xMichal

Srebrny Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 08 czerwiec 2019 - 07:20

Tak jak było w temacie, administracja wogóle nie jest zainteresowana także nie ma sensu nic proponować.
  • 0

#14 xMichal

xMichal

Srebrny Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 09 czerwiec 2019 - 20:34

Dlaczego ten temat został przeniesiony do działu propozycji? Był w dyskusji i ma tam zostać. Nie proponuje nic tylko przypominam o propozycji która administracja miała głęboko w 4 literach.
  • 0

#15 ROSIEKxPOMPA

ROSIEKxPOMPA

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 06:45

A ja to zawsze miałem polewe z ludzi co się śmiali ze ludzie mają lagi w m1 ale bez jaj, nie mówię ze kogoś nie stać czy coś na kompa bo nie mi to oceniać ale sam w sobie serwer nie pomaga w tym żeby tych lagow nie było bo on sam nie ma dużo pamięci ram xddd,

Mam 8gb ram i dobrą kartę graficzną a lagi się zdarzają (i nie, nie mam chu**owego kompa xdd)
  • 0

#16 TheTigeRR

TheTigeRR

iMetin Wiki!

• Wiki iMetin
  • 928 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 13:30

A ja to zawsze miałem polewe z ludzi co się śmiali ze ludzie mają lagi w m1 ale bez jaj, nie mówię ze kogoś nie stać czy coś na kompa bo nie mi to oceniać ale sam w sobie serwer nie pomaga w tym żeby tych lagow nie było bo on sam nie ma dużo pamięci ram xddd,

Mam 8gb ram i dobrą kartę graficzną a lagi się zdarzają (i nie, nie mam chu**owego kompa xdd)

Wiesz, tak jakby ktoś teraz miał komputer za 1.000 a 10.000 to nie ma żadnego znaczenia, bo efekt będzie ten sam. Winny jest tutaj silnik gry, nie podzespoły. Gra nie jest wstanie się uruchomić na większości komputerów, które posiadają dedykowaną kartę graficzną (Tak, gra działa na Integrze, nawet jeśli pokazuje że dedykowana jest w użyciu)

Ale problem lagów w m1 faktycznie jest od zawsze. Nie ważne gdzie i kiedy, zawsze będą lagi. Trzeba wymyśleć coś innego niż sklepy offline, albo faktycznie, wszystko przenieść na mapę handlową once again...

• 0

#17 ROSIEKxPOMPA

ROSIEKxPOMPA

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 273 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:05

No to tiger właśnie o tym mówię ze silnik gry jest słaby
  • 0

#18 xMichal

xMichal

Srebrny Pisarz

• Autor tematu
  • VIP
  • PipPip
  • 292 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 15:12

Wiesz, tak jakby ktoś teraz miał komputer za 1.000 a 10.000 to nie ma żadnego znaczenia, bo efekt będzie ten sam. Winny jest tutaj silnik gry, nie podzespoły. Gra nie jest wstanie się uruchomić na większości komputerów, które posiadają dedykowaną kartę graficzną (Tak, gra działa na Integrze, nawet jeśli pokazuje że dedykowana jest w użyciu)
Ale problem lagów w m1 faktycznie jest od zawsze. Nie ważne gdzie i kiedy, zawsze będą lagi. Trzeba wymyśleć coś innego niż sklepy offline, albo faktycznie, wszystko przenieść na mapę handlową once again...

Propozycje, które składają random'owi gracze wlatują administracji jednym uchem a wylatują d**ą. (żeby nie było że obraza, bo to jedyne na co reagują) Pozdrawiam.
  • 0

#19 kerad3

kerad3

Srebrny Pisarz

• Użytkownik
  • PipPip
  • 283 postów

Napisano 16 czerwiec 2019 - 07:29

Nanieść blokade PVP W M1/M2 i gitara xd

dokładnie tu się zgadzam Gepardo z tobą blokada na m1 i luzik będzie ...przecież teraz dropkiem nie można obejrzeć sklepów ani nic kupić poza kołem bo stoją te koksy i bija 40 lv   SILA....:)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych