Skocz do zawartości
BRR

Zamknąć i postawić nowy stary!

Zamykamy i zakładamy nowy  

17 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zamykamy i zakładamy nowy

• Tak!
      1
    • Nie! Jest rewelacyjnie!
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Elo tak se grałem przez ostatnie 4 dni i zrobiłem krótką rozkime. Te S2, S3, S4 to były niby niewypały. I na tych niewypałach na początku grało na początku około 400-500 osób a w późniejszych okresach utrzymywało się 200! Skoro te esy były niewypałami to co możemy powiedzieć o tym serwerze na którym gra 100 osób?

PROPOZYCJA!!!

Może by tak zamknąć ten serwer i spróbować coś z tamtymi? Stare wyjadacze i tak będom grać. 

Nawiązując do Dyskusji na SB. Teraz między 260 a 150 to ogromna zniechęcająca przepajać! Jak ktoś gra od zera osiąga 150 lvl cały set 5.5 ma 60 khp jakieś odznaki i pada jak szmata od każdego 260! To naprawdę nie jest zachęcające. Kiedyś można było się fajnie pobawić. Pograło się trochę i 150 lvl mógł się bić z 250. A teraz ten 150 nie ma z kim się bić bo wszyscy w m1 mają 260 :D

No i jakbyśmy już mieli robić coś nowego to pytania co nam się podoba co nas odrzuca itp ;)

Edytowane przez BRR
  • Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najglupszy pomysł jaki przeczytalem kiedykolwiek xD chyba buff Ci towar sprzedał...

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu nie grasz tutaj i nic nie znaczysz więc twoje tematy są zbędne i nie brane pod uwagę więc pal wroty i się nie ośmieszaj, że chcesz zmienić server na "lepsze" nie grając tutaj.

Gościu jeżeli 150lv nie daje rady 260lv to jest wszystko normalne, ty chyba grasz na servach gdzie 1lv klepie 100+ zastanów się co piszesz, myślenie nie boli.

A jeżeli owy 150lv nie daje rady a chce dalej grać to klepie lv dalej i tyle w temacie albo zostaje na 150lv i bawi się z swoim przedziałem lvl albo jest po prostu nikim czaisz?

Edytowane przez Aysen
  • Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Aysen napisał:

Gościu nie grasz tutaj i nic nie znaczysz więc twoje teamty są zbędne i nie brane pod uwagę więc pal wroty i się nie ośmieszaj, że chcesz zmienić server na "lepsze" nie grając tutaj.

A ty gości chyba powinieneś wrócić do podstawówki bo nie nauczyli cię czytania ze zrozumieniem :/

Wiesz w 2014 była gildia która składała się z ludzi 130-175 i jednej surki 235. I ta ekipa dawała niezły wycisk. W takim razie wg. Twoich widełek na tym serwerze musiała być jakaś dewiacja.

Co do zabawy owego 150 w swoim przedziale lvl-owwym. To znowu się kłania czytanie ze zrozumieniem :/. Odstaw może kompa i przeczytaj jakaś Książkę.

Edytowane przez BRR
  • Nie podoba mi się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, xVanHelsing napisał:

Najglupszy pomysł jaki przeczytalem kiedykolwiek xD chyba buff Ci towar sprzedał...

Jaki towar? O czym ty mówisz? Na wschodzie tylko czysty spirytus :P

• Rozbawiony 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie propozycje powinny byc usuwane, a autora skierowac na odwyk, bo narkotyki od probuffa uszkadzaja mozg.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Aysen napisał:

Gościu jeżeli 150lv nie daje rady 260lv to jest wszystko normalne, ty chyba grasz na servach gdzie 1lv klepie 100+ zastanów się co piszesz, myślenie nie boli.

A jeżeli owy 150lv nie daje rady a chce dalej grać to klepie lv dalej i tyle w temacie albo zostaje na 150lv i bawi się z swoim przedziałem lvl albo jest po prostu nikim czaisz?

IMetin w przeciwieństwie do innych serwerów miał to do siebie że 130-175 napierdzielały się z 250! Od 1:05 dla przypomnienia!!! I to ludzi tu trzymało i to się ludziom podobało!!! IMetin był serwerem innym niż wszystkie! Były wojny na różnych lvlach!!! Było multum gildi! Codziennie po kilka wojen! Jedna wielka nawalanka każdy z każdym!!! A nie 6 osób  260 lvl vs 6 osób  260  lvl-i :D. Żałosne. Teraz dla mnie imetek jest jak każdy inny serwer z tą różnicą że nie jest zamknięty xd.

Jeżeli podoba się wam obecny stan rzeczy to chyba jesteście pomyleni. Albo poprostu boicie się stracić wszystko i zaczynać od zera na równi z innymi. W końcu trochę czasu poświęciliście na grę. 

Edytowane przez BRR
  • Nie podoba mi się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chce ci sie robic postaci więc mają zamykać serwer i otwierać nowy, żeby każdy był z tobą na równym poziomie :skeptical:

Weź się zastanów nad sobą xD

Edytowane przez Pauulyn
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co? Pytam się po co... Każdy nowy gracz tworzył by tylko postki 130-170 żeby się bić, a osoby z 260lv tylko by się tiltowaly, że expily nie potrzebnie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Pauulyn napisał:

Nie chce ci sie robic postaci więc mają zamykać serwer i otwierać nowy, żeby każdy był z tobą na równym poziomie :skeptical:

Weź się zastanów nad sobą xD

Mhm mam moją starą ninje MrLaczeQ 260 z chwałą i lodową.

Od 5 dni mam surke 140 z eq 10 mob i 5.5. 

Myślę że ogarnięcie postaci do zbliżonego poziomu zajęło by półtora tygodnia może dwa.

Nie zaczynając od zera nie chce mi się poświęcać dwóch tygodni dla kilku osób w m1. To się zastanów czy osobie która zaczyna od zera będzie się chciało poświęcić dwa miesiące dla kilku osób w m1?

Wniosek jest prosty. Serwer jest nie perspektywistyczny. Mimo naprawdę wielu udogodnień dla nowych graczy! Skoro jest nie perspektywistyczny to po co marnować czas?

-------------_----_---------------------------------

Kraszerku tak było! I ludziom się podobało! Oczywiście 130 i 250 nie były na równi. Ale była mniejsza przepajać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BRR, nie gram już na iMetnie ale wypowiem się na twój temat. 

Zawsze kiedy kończysz grę i do niej wracasz, wchodzisz na forum z propozycjami typu "Postawić nowy serwer, ten wyłączyć" tak jak to było ostatnio o temacie bodajże 

związanym z niby"propozycją kruchy'ego".

Podajesz swoje argumenty, że levele 150 nie mają podjazdu do 260 i są jechani jak pety. A to czy tak czasem nie powinno być :) ? Według mnie powinno to zmotywować ową osobę, 

aby rozwinęła swoją postać i pokonała swojego przeciwnika. 

Wspominasz również czasy 2013/14 gdzie postacie 150 biły coś wyższym level'om tylko dlatego, że osoby które tylko expiły nie potrafiły po prostu skombinować dobrze

ubranej postaci pod PvP. 

Również piszesz iż w m1/m2 są postacie tylko 260level'owe, co jakiś czas wchodzę na serwer zobaczyć co i jak, to często widzę postacie od 130 do 180 dobrze ubrane pod PvP, więc chyba z Nimi możesz się bić ;) Chyba ,że chodzi Ci o osoby w eq 5b, którym możesz podołać. 

"No i jakbyśmy już mieli robić coś nowego to pytania co nam się podoba co nas odrzuca itp ;)" 

Na prawdę, myślisz że ktoś będzie brał pod uwagę teksty typu, że postać co ma 2xmniejszy level od maxymalnego ma mieć jakieś szansę z maksymalnym level'em oraz eq ;)

Błędem po mojej stronie jest, że dałem amulety oraz runy bez wymaganego level'a :)

Jeżeli mówisz, że serwer jest bez perspektywy, to wytłumacz mi dlaczego ludzie, którzy posiadają full postacie na dobrze prosperujących serwer'ach, valium,samia, po jakimś czasie 

sprzedają tam eQ i z powrotem grają na iMetinie, niejednokrotnie widziałem takie sytuację (nawet jeżeli mieli grać od nowa).

No i po ostatnie.

Kiedyś niejednokrotnie rozmawialiśmy z teniorem o takim pomyśle, lecz zawsze schodziło to na boczny tor, ze względu na

SPORĄ  niewiadomą. Nikt nie jest w stanie przewidzieć, że jeżeli zostanie zamknięty ten serwer to ten drugi dobrze wypali i będzie miał potencjał. 

Pozdro ;)

• Lubię To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...