Skocz do zawartości

[UDZIELONO ODPOWIEDZI] [PYTANIA] Podstawowe zmiany


xDistrict
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam parę pytań:)

 

1. Jak odchodziłem to na topie było eq 5.5. Teraz widzę każda postać posiada również 10.10. Co się zmieniło?

2. Wprowadzono sporo różnych kostiumów. Skąd je głównie otrzymać?

3. Czy system szarf został zmieniony mocno? Używa się wciąż akasmity?

4. Czy sura BM 150 ma jakieś szanse czy ta profesja została osłabiona?

5. Skąd się wzięły "legalnie" unikaty:)

6. Miecz Smoka(?) znalazłem taki na wiki. Pamiętam teksture kiedyś jeszcze z kostiumu. Skąd aktualnie można ten przedmiot otrzymać?  Znalazłem odpowiedź w nowościach:)

7. Skąd taka popularność u szamanów z demoniczną różdżką? Jak jeszcze grałem to głównie Wachlarz Ateny lub SSD były używane. Różdżka to była taka zabawka z IS.

8. Jak wygląda aktualnie sytuacja z odpałem? Co jest dostępne? Rosy, kryształy energii (zauważyłem, że teraz są niższe stopnie)?

9. Nowy system petów:) Jak wygląda sytuacja z nim? Dalej są pieczęcie? Poziom przypisany do postaci?

10. NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE DLA MNIE. Skąd taki wysyp wszelkiego rodzaju eq oraz zwycek? Kiedyś, żeby kupić Apollo 10.5 klasowe chodziłem miesiąc. Dziś wchodze do M1 Jinno a tam pełne sklepy. Czy wprowadzili jakieś magiczne zmianki?:) Było aż tyle turniejów? Czy zmieniono sposób nadawania Zwyciezc PvP?

Wiem, że post wymagający, więc jeśli ktoś znajdzie chwile to prosiłbym o odpowiedź nawet na jedno pytanie.

Edytowane przez xDistrict
Znaleziona odpowiedź na pytanie 6.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10. Tyle zwycek jest bo buguja! A tak serio to turnieje itp no po prostu jest ich już prawie tyle co lodowych zbroi a co do pytania dlaczego jest tyle eq na rynku to nie od dawna tak jest niecały miesiąc temu nie było ani 1 broni na sklepie przysłowiowego Posejdona szukało się parę tyg a teraz wszyscy kończą grę dana postacią albo całkowicie i wyprzedają eq

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że wejdziesz na ts'a imetina i do mnie napiszesz to Ci wszystko wyjaśnie jako wiki iMetin, a żeby spamu nie było:

9. nowy system w nowościach poszukać trzeba

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8. Wszystko co było jest dostępne tylko że strasznie ułatwione wystarczy że wejdziesz na mapę 260 ubijesz parę metinow i masz po 50 wód zin itp

SA tylko zmniejszone wartości Krysia 10 już nie ma są 1 2 i 4

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • evelajne zablokował(a) ten temat
  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...