Skocz do zawartości
XayleR

Moje propozycje :)

1 propozycja  

26 użytkowników zagłosowało

1. 1. 1 propozycja

• Tak
      20
    • Nie
      6
  2. 2. 2. propozycja

• Tak
      16
    • Nie
      10
  3. 3. 3. propozycja

• Tak
      15
    • Nie
      11
  4. 4. 4. propozycja

• Tak
      15
    • Nie
      11

Rekomendowane odpowiedzi

XayleR

Witam, jako gracz, który aktywnie bierze udział w expieniu 260+ wbijaniu eq, biciu bosów itd mam kilka propozycji, które myślę, że urozmaicą grę .

1. Przywrócenie rangi "Mentor". Został zlikwidowany, ponieważ był bezużyteczny, to się zmieniło. Teraz według mnie jest o wiele bardziej potrzebny na serwerze niż większość rang, które są np. TUT.Jest mnóstwo nowych graczy, którzy mają naprawdę wiele problemów, pytań o "drogę do 260 poziomu", nie wspominając o 280 poziomie. Ci co aktywnie grają mogą zaświadczyć, że również zdarzają się pytania na wołaczu, na które ktoś odpowiada, ignoruje, bądź "źle" pomaga. Myślę, że przydałyby się minimum 2 osoby na stanowisku Mentora, do których ludzie mogli by się zgłosić po pomoc, podpowiedź i mieć pewność, że poda mu prawdziwe informacje. Sam wchodząc do m1 zaczepiają mnie gracze z pytaniami, nie ukrywam raz odpowiadam, raz ignoruje, zależy od chęci i dnia. Pokazałbym chętnie przykłady, niestety nie mogę na forum publikować rozmów prywatnych, będziecie musieli uwierzyć mi na słowo :) Jeżeli administracja będzie chciała je zobaczyć mogę śmiało je pokazać :D Ewentualnie mogę je na dniach dokleić z cenzurą na nazwę drugiego gracza, o ile dostane na takie coś pozwolenie od Krzyśka, którego spytam.

2. Uzupełnienie misji "Stare Dzieje" gdyż są do 265lvl, można by było dodać stare dzieje 280. Można by dać (o ilościach zadecyduje góra, ja daje aby przykład): Zbić 20x Bagnajmu czy jakoś tak i Ochao. (nie pamiętam dokładnych nazw, przepraszam za to :D) Nagrodą by był bonus do pvp, taki żeby nie zniszczył balansu np. na ludzi, wartość ataku itd.

3. Nowy biolog na 270lvl, na którym można by było oddać np. 30 pierścieni Bagnajmu ( czy jakoś tak, od nazwy bosa z mapy 260), który będzie dropić z bosów na mapie 260lvl. Przypuśćmy, że będzie na wydropienie 40%. Nagrodą by był bonus do pvp, taki żeby nie zniszczył balansu np. na ludzi, wartość ataku itd.

4. Nowy biolog na 280lvl, na którym można by było oddać np. 30 pierścieni Ochao (czy jakoś tak, od nazwy bosa z mapy 270), który będzie dropić z bosów na mapie 270lvl. Przypuśćmy, że będzie na wydropienie 40%. Nagrodą by był bonus do pvp, taki żeby nie zniszczył balansu np. na ludzi, wartość ataku itd.

Oczywiście to były tylko przykłady nazw/ilości, o tym niech już zadecyduje administracja, o ile gracze będą tego chcieli oraz administracja to przyjmie. Proszę o szczere opinie, nie zważając na to czy ktoś mnie lubi czy nie, bo to chodzi o to by polepszyć naszą wspólną gierkę i żeby nam się lepiej grało :)

############## (Edit.)

Myślę że, osoby głosujące na NIE myślą iż będzie zbyt duża różnica pomiędzy postaciami, czy tez nadmiar rywalizacji itp. Uważam, że na tym to polega... Rywalizacja jest motorem w tej grze, to ona Nas tu jeszcze trzyma. Misje są według mnie zwyczajnie niedokończone, co mnie z deczka  irytuje. Różnica między postaciami nie powinna być przesadzona ale tez nie znikoma, dlatego napisałem o realnych nagrodach bonusowych. Prawda jest, ze robimy x1000 zadań, za które dostajemy okrągłe, kolorowe nic. Byłaby to również jakaś zachęta do robienia misji po bonusie na ludzi, no nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kerad3

na wszystkie 4 ry punkty tak ......bardzo dobre propozycje oby takich więcej na serwie ........

• Facepalm 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TORN

to jusz bylo terasz korone wirus rozdaje karty xd na nie

• Lubię To 1
  • Facepalm 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TurboPrince

Dodam ze w nowych "srarych dziejach " przyniesienie itemkow wartych grube miliony dostajemy szit bopo co komu teraz w nagrode kostiumy... Lepiej byloby przynuesc ulepki ktore sa nie wykorzystane na serwie w duzych ilosciach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krzysiek

Pierwszą propozycję można przywrócić,co do reszty na dzień dzisiejszy niemożliwe!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...