Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

NERON

Powitac, 

Ponawiam temat problemu wywalania z gry gdyz temat zostal zamkniety z klauzula  /Rozwiazany/ ale nie jest ! 

Dalej jest to samo, wykonalem wszystkie podpowiedzi jakie zostaly w tym temacie podane, zgodnosc z win 7 , otwieranie jako administrator etc. i nic to nie pomoglo, 

zauwazylem tez inny problem dosc denerwujacy, kiedy wlaczam wyszukiwarke itow w shopach i klikam szukaj znajduje mi all shopy z danym przedmiotem, jest np 8 stron do przejrzenia i klikam 

2 strona.. 3 strona a nagle z automatu wraca mi na 1 ... ok, klikam ponownie : 2,3, 4, cos mnie zainteresuje na 5 stronie ale .. po 3-4 sekundach znowu automatycznie przegladarka laduje na strone 1 ! 

Dlaczego tak jest ?  Czy wszystkim tak sie robi czy tylko ja mam cos z systemem i wywalanie oraz to cofanie na 1 strone przegladarki shopow to efekt moich pronlemow z iMetinem ? 

Prosze o info i ew. jakies podpowiedzi co pomoga !  Podziekowal ! 

Edytowane przez NERON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yuri
Godzinę temu, NERON napisał:

Powitac, 

Ponawiam temat problemu wywalania z gry gdyz temat zostal zamkniety z klauzula  /Rozwiazany/ ale nie jest ! 

Coke podał  ewentualną odpowiedź, więc z automatu trzeba było go zamknąć przez jednoczesną nieaktywność :)

Co do wyszukiwarki tak mam i ja. I chyba nie tylko ja.  Wywalanie też się zdarza, wczoraj logowałam się na krainie ryb ze dwadzieścia razy i wywalało klienta, przy zmianie CH także to występuje. Tak samo z fałszywym połączonym kontem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...