Skocz do zawartości

[WYCENIONY] Wycena Postaci i EQ


NERON
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, potrzebuje wycenic poszczegolne elementy  osobno    ale takze wartosc łaczna jest mi potrzebna .... wszystko w PLN poprosze !!!!

Dam lajki xDD

 

1)  Szaman po wszystkich misjach 280 lvl, 

2)  4 x set 10.10  w/n, w/s, n/s, s/sz  all 4f na 259 lvl + lodo

3)  4 x set 5.5  w/n, w/s, n/s, sz/s  all 4f na  259 lvl +lodowki + Chwaly +10 + 4 x Afrodyta 5.5

4)   Afrodyta Klasa perf na  woj, sura

5)   Koszmarna Szata+9  5.5  s/n 

6)   Koszmarny Dzwon +9  10.10 w/n 

7)  Koszmarny Wachl.+9 10.10 w/n

8)  Afrodyta+9   10.10 w/s 

9)   Ognisty Dzw. 5.5 

10)   Smoczek 5.5 

11)   Demon. Fryz II 

12)   Toxyczny Kost. II 

13)   Demoniczna Rozdz. x 3  5.5  w/n , w/s , n/s

14)   4 x szarfa 25% z wkladem lodo 5.5 do setow

15)    Klasa Szaman ( czapa, tarcza, nasior, buty , Mistrza+9 , szarfa 25%  10.5 sz) 

            set 10.50 mob 

16)   Szata Wiary+9 

17) Lodo 10.5  Mob/int

18) Czapa 10.50

19)  Madrosci 10.5 mob/int

20)   Lodowe Berlo+9 55 sr 10.50 mob

pasek mob, odznaka mrozu, mestwa, gigantusa, czerw. smoka, 

  Pet   -  11,4 % 

   Amulety max  woj, ninja,      Wojny 

     Alchemia full 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odswiezam , widze ze tu ruch panuje ... xD 

no nic, poczekamy na te 3-4 wyceny , zapraszam tych co sie znaja , dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż tyle ? xD   juz myslalem ze z 50 PLN  :smile:

a tak powaznie, wiem ze popelniam przestepstwo bo odswiezac mozna  co 12 h  jednak musialem napisac .. sry

Sky to co napisales nie wystarczy nawet na 1-szą   całą linijkę  wpisu o szamanie 280 lvl z all misjami wiec .. 

dobrze masz wpisane motto : nie poddawaj sie  nigdy  ale nie zaśmiecaj mi tematu ok ?   :DD  

pozdrawiam !

Edytowane przez NERON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

refff   ... ja juz nie wiem , czy nie ma na metku nikogo kto sie zna i moglby wycenic rzetelnie to konto  zgodnie z jego wartością ?  to żenujące  :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedynczych itemów nie da się wycenić w PLN ponieważ nie można ich osobno sprzedawać jeśli masz taki zamiar.  Ale możliwe że ciężko to wszystko wycenić.  

Możesz je wycenić jedynie by określić wartość całej postaci, nigdy osobno :<

 

Cytat

Dopuszcza się handel za PLN jedynie postaci z ekwipunkiem , nie ma możliwości handlowania pojedynczymi przedmiotom czy też walutą serwera (tj. smocze monety i perły). Na postaciach oferowanych do sprzedaży zabrania się pozostawiania wszelkich środków płatności w grze( smocze monety, perły ) które mogą istotnie wpłynąć na wartość oferowanej postaci. Wartość jednego itemka nie może przekroczyć wartości postaci..Jak w powyższym punkcie zakazuje się całkowitej sprzedaży kont, przedmiotów, pereł i smoczych monet w grze, forum i innych platformach handlowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, NERON napisał:

refff   ... ja juz nie wiem , czy nie ma na metku nikogo kto sie zna i moglby wycenic rzetelnie to konto  zgodnie z jego wartością ?  to żenujące  :( 

Ja tobie podałem moją wartość za całą postać to miałeś do mnie ból dupy czemu tak mało?

Raczej nikt tobie nie da więcej niż 200zł może max 250zł, więc daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie do cb nic nie mam, to ze opowiadasz głupoty to bol dupy raczej tw niz moj a za 200 zl to zobacz woja 270 z trzema secikami na krzyż, tak ze daruj sobie prosze komentarze i aluzje, nie od tego tu jestes,  znasz sie - wycen, nie znasz - nie pisz a na życzenia zeby 200 kosztowal to jeszcze nie czas gwiazdki tak ? dziekuje .  

2 godziny temu, Yuri napisał:

Pojedynczych itemów nie da się wycenić w PLN ponieważ nie można ich osobno sprzedawać jeśli masz taki zamiar.  Ale możliwe że ciężko to wszystko wycenić.  

Możesz je wycenić jedynie by określić wartość całej postaci, nigdy osobno :<

 

 

 

Ja zbytnio tu nie gram ale skoro wiem, ze sprzedaja postac 1 lvl  z np. 1 itemem unikat lub innym eq to Ty jako moderator i osoba grajaca tez to wiesz, prawda ? xD 

dziekowac za uwage , mozna smialo zamknac wycene zeby nie biła w oczy juz :DD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie rzeczy dzieją się bez naszej wiedzy, nawet jeśli jesteśmy tego świadomi, zdaję sobie z tego sprawę XD  

Tak tylko mówię, żeby nie było że daję zły przykład. 

 

 

Nie znam się na wycenach ale biorąc pod uwagę postać po all + alchemia + amulety i 5f itemki to cena raczej waha się 400-500, tak mi się wydaje przynajmniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Yuri zablokował(a) ten temat

Przedmiot został wyceniony.Temat zostaje zamknięty i przeniesiony do archiwum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...