Skocz do zawartości
GryczyKox

znikające itemki/ulepki

Rekomendowane odpowiedzi

GryczyKox

Cześć mam problem ze znikającymi rzeczami.

Mam postać na której gromadzę ulepki i czasem coś z eq, od jakiegoś czasu co jakiś czas jedno okienko nagle robi się puste. Miałem tak już z  15 razy.

Wczoraj usunąłem starą postać, zrobiłem nową i przełożyłem tam całą zawartość, ale niestety problem nie zniknął bo dziś znów mi znikło trochę ulep.

Pierwszy raz jak to zauważyłem znikło mi około 40k demonicznych prochów, potem 20k pazurów smoka itp.

Nie chciałbym aby znikło mi np. 1k czaszek xylona lub duże ilości innych drogich ulepek.

Dlaczego tak się dzieje?

Co można z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XayleR

Ale kiedy CI to znika? Podczas restartów, wyrzucania np. m1/m2/zjedno? Coś robisz zanim Ci znikają? Opowiedz trochę więcej, będzie łatwiej Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yuri

Trochę mało szczegółów. Ale upewnij się że nikt nie ma dostępu do konta, bo czasem komuś się wydaje że przy dużych ilościach ulepek właściciel się nie zorientuje.  

Tak więc rodzą się pytania: 

* Ktoś ma dostęp do kont?

* Nowa ulepka jest na tym samym koncie?

* Kiedy to występuje, nieco więcej szczegółów :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryczyKox

Cześć

Do mojego konta passy mam tylko i wyłącznie ja więc nikt nie podkrada. Ulepki znikają różnie ostatnio jak zrobiłem tą nową postać i dałem tam wszystkie ulepki to porobiłem ss-y każdej ze stron w ekwipunku. Następnie po kilku godzinach zalogowałem się na postać i patrze że jest wolne miejsce, patrze na ss i już wiem co znikło. Dzisiaj znikło 49sztuk pokrzywy ale jutro może zniknąć coś cenniejszego.

Nie ma reguły kiedy to znika po prosu za każdym razem po wejściu na postać sprawdzam czy jest ok i się okazuje ze nie jest ok.

Na tej postaci nic nie robię, służy ona do przechowywania ulepek i do ulepszania czasem jakiegoś eq bo skoro wszystkie ulepki tam są to jest łatwiej.

15 minut temu, Yuri napisał:

Nowa ulepka jest na tym samym koncie?

Nwm o co chodzi ci z tym pytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yuri

Chodziło mi o to czy ulepka nowa jest na tym samym koncie co stara którą usunąłeś, ale skoro mówisz że passy masz tylko Ty to znaczy że o kradzieju nie ma mowy.  

Powiem szczerze ciekawe, ale niepokojące...Nie powinno to występować. Ciekawa jestem czy ktoś tego doświadczył.  Może nie tylko Ty masz ten problem. Próbowałeś pisać zgłoszenie albo coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryczyKox

Juz kumam ''ulepka'' w sensie postać. Tak jest na tym samym koncie.

Nie pisałem zgłoszenia.

--

To co radzisz napisać zgłoszenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yuri

Jeśli coś Ci ginie to raczej tak możesz zrobić, ew. zgłosić się osobiście na tsie i napisać do kogoś z administracji, może to problem powszechny lecz niezauważalny przez wielu. Dla pewności możesz zrobić i to i to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XayleR

Dziwny przypadek, raczej do administracji się zgłoś, bo to pewnie problem techniczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryczyKox

Ok to zrobię zgłoszeni ale z tym ts to nwm bo nie ogarniam tego i nie używam, a jak kiedyś pisałem do GM na ts to olewka totalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartek0099

Nie tylko ulepy znikają.

Wczoraj po dniu mixów wbiło mi trutę 56śr z mistykami, 10m 5sila. Wbiłem na zatrute ostrze i znikło kompletnie z konta, nigdzie nie ma.

Gdzie mogę zgłosić się do administracji? (tu na forum czy przez stronę?)

Edytowane przez bartek0099

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
GryczyKox

Przez stronę ja zgłosiłem i mają sprawdzać a mi przed chwilą znikły kolejne ulepy tym razem 1609 grzybów tue.

Coś dziwnego zaczyna sie dziać na serwie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...