Skocz do zawartości
BiegunA

Małe dodatki

DODANIE DROPU KUPONÓW  

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. DODANIE DROPU KUPONÓW

Rekomendowane odpowiedzi

BiegunA

Typ propozycji :Dodanie KUPONU SM 50 lub 100 do dropu z np  Skrzyń Wędkarstwa, Zielonych Ebonitowych Szkatułek lub przy okazji łowienia rybek/ kopania rud(do dopracowania)

Uzasadnienie propozycji:Byłby to mały dodatek który pozwolił by wszystkim na jakieś skromne zdobycie SM, nie byłaby to jakaś duża ilość i też szansa nie byłaby jakaś duża a zawsze jest to jakieś urozmaicenie i miły dodatek do łowienia/kopania/dropu z zuo.

Edytowane przez BiegunA
  • Lubię To 2
  • Nie podoba mi się 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XayleR

Od razu proponuję event. w którym GO będzie wyrzucał kupony po 10k sm. Pozwoliłby*  :0dance3::banan-pogo::0dance3::2smiech2:

Edytowane przez XayleR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MrCoan

ta i jeszcze event darmowe kupony SM w IS przez określony czas :0dance3::banan-pogo::0dance3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
irek97

Afera mało ci sm? Ja mam na sprzedaż jak chcesz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
xGerrard

Więcej sm w grze - sm spada na wartości -> paski perf 60k sm = 70-75k sm ->Zamiast z 200 zł na pasek wydać, to będzie trzeba z 300 zł za pomocą przelew sm jakoś tak, ale wątpie, że tenior doda sm do gry w takiej postaci.

Neutral

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XayleR
12 minut temu, xGerrard napisał:

Więcej sm w grze - sm spada na wartości -> paski perf 60k sm = 70-75k sm ->Zamiast z 200 zł na pasek wydać, to będzie trzeba z 300 zł za pomocą przelew sm jakoś tak, ale wątpie, że tenior doda sm do gry w takiej postaci.

Neutral

Wtedy nic nie wydasz, bo wszystko sobie załatwisz z eventu xD 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BiegunA
37 minut temu, XayleR napisał:

Wtedy nic nie wydasz, bo wszystko sobie załatwisz z eventu xD 

Ta bo na te smy byłoby 100% :2smiech2:

Napisałem, że może być tylko przy okazji eventu i to byłoby dosłownie 0.1% ewentualnie mniej/więcej na drop

To na pewno z 1 eventu doszłoby na serwer 1kk SM

I to nie jest 1k/10ksm 

tylko 50/100 SM Więc wyobraź sobię, że jak jednej osobie na event poleci 1 kupon to już będzie sukces ^^

To ma być tylko dodatek i to bardzo mały a nie, że sobie na tym kokosy zbijesz...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
XayleR
12 minut temu, BiegunA napisał:

Ta bo na te smy byłoby 100% :2smiech2:

Napisałem, że może być tylko przy okazji eventu i to byłoby dosłownie 0.1% ewentualnie mniej/więcej na drop

To na pewno z 1 eventu doszłoby na serwer 1kk SM

I to nie jest 1k/10ksm 

tylko 50/100 SM Więc wyobraź sobię, że jak jednej osobie na event poleci 1 kupon to już będzie sukces ^^

To ma być tylko dodatek i to bardzo mały a nie, że sobie na tym kokosy zbijesz...

Z kopania na (niektórzy ) 8+ postek? xD czy z eventu rybackiego, z którego ktoś potrafi ( od ans nawet xD) dropnąć z 1k skrzyń na pare postaci? Skoro małe ilości to po co ta propozycja, skoro nawet nie zrobi Ci to różnicy, bo to tak mały dodatek? XD Jak masz i szczęście to z 1 eventu nawet do 10k byś mógł nafarmić

Edytowane przez XayleR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
B3IzeBuB

Mniej amarenki pij, bo na glowe siada. Tenior smiechem cie zabije jak zobaczy te propozycje. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...