Skocz do zawartości

[Rozwiązane]Czy warto tu grać od zera?

Corleone1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Tak ostatnio mnie naszła ochota na pogranie w Metina. Kiedyś grałem tutaj, ale kilka lat temu. Mam jakąś postać, 200-któryś poziom, totalny żul, niewiele tam się znajduje, więc co najwyżej jakimś odpałem stamtąd mogę się poratować.

I tu pytanie: Czy warto w ogóle zaczynać tu od zera? Serwer ma 11 czy 12 lat, ale z tego co widzę po forum czy nawet samym M1 to ktoś tu gra. Domyślam się, że to starzy wyjadacze i nowy gracz to tutaj święto, ale mimo to chcialbym tu pograć. 

Nie zamierzam pakować pieniążków, bo z moim graniem po 1-2h dziennie niewiele wykorzystam z kupionego konta czy Smoczych Monet ;) 

Czekam na Wasze odpowiedzi. Z fartem! :D 

Serwer bardzo fajny ale nie licz, ze ktos ci napisze „nie opłaca się wracac”, bo zaraz poleci z permem za działanie na szkodę serwera. Sam sobie musisz odpowiedzieć. Masz racje forum żyje szczególnie dział sprzedażowy.

Dlatego właśnie jeśli ktoś ma gorsze zdanie o serwerze, o minusach to również chciałbym je przeczytać (na PW najlepiej) :)

• Spiewak zablokował(a) ten temat

iMetin.pl - Oficjalne Forum

Wiadomość wygenerowana automatycznie:

Problem został rozwiązany.

Jeżeli nie zgadzasz się z tą decyzją i chcesz przywrócić temat, zgłoś ten post z odpowiednim uzasadnieniem.

Z pozdrowieniami,

Zespół iMetin.pl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...