Skocz do zawartości


renikaa

Rejestracja: 18 sty 2014
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 20:38
-----

Moje posty

W temacie: Problem po Aktualizaji

14 maj 2018 - 20:55

Mam to samo mi nic nie pomogło. Posunęłam się nawet do formatu kompa.  Ściągnęłam klienta od nowa rozpakowałam . Nadal to samo. Brak pomysłów. Jedyne co mi przychodzi do głowy to ze mam Win XP. Kiedyś na którymś serwerze bodajże  na revorku miałam to samo. Wtedy był jakiś plik pod Xpka. NIe pamiętam dokładnie. Więc mogę się mylic.  Wgrałam C++...i inne nic nie pomogło. Zamykałam wszystkie procesy...też nic. Jako administrator..nic. Wywalałam starter patchowałam nic. :( Nie mam już pomysłu. Przeniosłam pliki z kompa który zaktualizował klienta nic. Na tamtym jest Win 7. U mnie na moim komputerze to samo nic.


W temacie: Problem po aktualizacji

13 maj 2018 - 21:16

Niestety nie pomogło to też robiłam:(


W temacie: Halloween 2017 S1 i S3

15 październik 2017 - 14:28

Jestem na tak.


W temacie: Nowy Serwer iMetin.

10 październik 2017 - 20:37

Brawo start w piatek a jedyna reklama to ta na fb... Gdzie jest jakas prezentacja? Jakis filmik na yt? Cokolwiek? Zbyt duzo osob tam nie wbije patrzac na komentarze na fb bo zbyt wielu ich nie ma ;)
Bedzie tak jak mowilem ;)

Co nagle to po diable:) Jak zwykle nie słuchają nikogo. Brak reklamy, Brak dopracowania. Nikogo nie przyciągnie ten serwer bo będzie nudno i trudno .

Parę uwag na koniec może ktoś przemyśli

1. Żeby coś sprzedać potrzebna reklama

2. Reklama choć w części powinna się zgadzać z stanem faktycznym

3. Jak komuś wkręcisz ,,bubel,, szybko odejdzie jeszcze antyreklamę puści w świat.

4. Firmy wpuszczając nowy produkt na rynek zwykle robią ankiety. Biorą pod uwagę uwagi potencjalnych użytkowników( przeważnie tych którzy najczęściej będą korzystać lub kupować produkt)

5. Serwer tworzony jest dla graczy i dla zarobku dla tych co go posiadają Błędne kroki brak zarobku, brak serwera, strata czasu (szkoda starań)

6. ...........chyba,że to działanie odwrotne start s3 trochę ludzi przyciągnie ,ale ze względu na trudności i nudę wrócą lub wejdą na S1

7.............na szczęście... oby w końcu  coś wypaliło  albo te S3 albo S1 podniósł się do czasów świetności .


W temacie: Nowy Serwer iMetin.

09 październik 2017 - 18:52

Mam propozycje. Poczekać ze startem, dopracować, wypromować, zrobić dobrą reklamę. Nawet podpatrzeć inne serwery jak sobie radzą w kwestii przyciągania nowych graczy. Psychologia w grach też ważna. Co sprawia ,że gramy tu a nie gdzie indziej.  Wyciągnąć wnioski i działać. Otworzyć serwer np na przerwę świąteczną. ....Jak to nie wypali to ja już nie wiem. Ratować S1 jak się da. Nawet posunąć się do drastycznych metod.