Skocz do zawartości


Coke

Rejestracja: 10 lut 2015
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
****-

Moje posty

W temacie: Doświadczenie i coś tam

18 maj 2018 - 20:24

Witam

W najbliższym czasie ogarneliscie, że można było bugowac ekspa na x bosie i 2 innych mapach po za komnata barana setaou (może wiecie lub nie) i pytanie do was

Większość graczy ucierpiało z powodu iż straciła doświadczenie oraz lv pomimo że nie mają nic wspólnego z bugowaniem. Między innymi ja mam taką postać i wiele innych osób, którym się po porostu to nie spodoba iż stracili zbyt dużo czasu na eksp 255/257 oraz 259/260 glownie-Nie straciłeś doświadczenia zmalało Ci ponieważ została zwiększona ilość exp do zdobycia. PS. Większość postaci która miała powyżej 100lvl został im zmniejszony.

Z wymienionej sytuacji rozumiem że eksp zostanie oddany co do 1% i jakoś przyzwoicie wynagrodzony, gdyż to z winy administracji?

Drugie pytanie, kostiumy vipa. Zamierzacie je oddać czy zrobicie ludzi w balona i odpiszecie im, że czas kostiumów został zakończony więc nie potraficie ich oddać, czy też inna ściema?? Kostiumy zostały oddane.

Ostatnie pytanie. Co z zapomnianymi bosami, typu enty, gigant itp? Może by wypadało dodać do tych bosów "to coś" aby znów było warto konkurować o drop? Może bosa dodać na mapie 130 hm??? Dodaliśmy przy ostatniej aktualizacje nowe bossy i pomyślę aby dodać je przy kolejnej aktualizacji(na każdą mapę) nad którą za kilka dni zaczynamy pracować.

Liczę na rozsądna odpowiedź która nie będzie miała na celu lania wody pod publiczność

Ps. Telefon, więc mogą być małe korekty

 

 

Pozdrawiam Serdecznie.


W temacie: [GM]Coke

12 maj 2018 - 20:46

Obyś się Tomaszu nie zdziwił :D jak zobaczę cię w lusterku tylko.. a Ty biedny zawachasz lpg z mojego volviaka xd kupiłem już cały blok silnika i zawiasy drugi czeka tylko na montaż :D

Zobaczymy, zobaczymy :D


W temacie: Sobotnia Aktualizacja

12 maj 2018 - 20:14

Dodana została także ilość otrzymywanych przedmiotów na chacie.

Schowek-33.jpg


W temacie: [GM]Coke

11 maj 2018 - 23:39

Kiedy się ścigamy? Ty seacikiem ja volveta :D myślisz że masz szanse?
Postawisz mi piwo ?
Spotkamy się wreszcie ?

Szkoda Seata odpalać wiesz jaki będzie wynik... Wiadomo że wygram.. :D

Spoko

Kiedyś tak :D


W temacie: Sobotnia Aktualizacja

10 maj 2018 - 23:58

Męczyć na pustym serwerze xd

Jak Ci się nie podoba to zmień piaskownicę

 

Jak wygląda to z tym balansem? Może dodacie rozpiskę przy jakiej profesji tam grzebaliście? Zmienialiście dmg basowy bronii? Bonusy?

Skille, DMG broni, wszystkie profesje 

 

Na +
Chociaż te przedmioty w kole losu to faktycznie bardzo cenne xd

Koło Losu ma 5 wersji a mi akurat trafiła się taka.

 

Nie ma się co cieszyć na kredyt. Wszystko wyjdzie w grze. Dobrze, że coś się zaczyna dziać na tym serwie. Jedynie z czego nie mogę powstrzymać się od śmiechu to ta "tombola". Na innym serwie z którego to zostało żywcem skopiowane to losuje się za zdobytą w grze walutę i losuje się naprawę unikatowe przedmioty, a tu ... :lol:  brakuje tylko do wylosowania kiszki wilka, łzy bogini i futra yeti z +  :o żenua !  :lol: Kto to wymyślił aby w tak dziadowskiej formie to tu przynosić?  :P Z pewnego źródła już wiem ,że cała Pangea pęka ze śmiechu :D  

Dior znamy się tyle czasu ale muszę to napisać... Jeśli chodzi Ci o (ten serwer nie będę promował) nie wzięliśmy tego z niego a po 2 myślisz że tylko oni go mieli, wymyślili?

PS. Tak wiem cytując ten post już go promuję  :awesome:

 

Pytanie do admionów


Co się stanie z obecnymi szarfami? Tzn. Czy jeżeli teraz zrobię szarfę 20, wbije tam lodo. To w sobotę ta szarfa zmieni się w szarfę na stałe i bony zostaną takie same?@EDIT:

Tombola bardzo spoko, nie można wiecznie wygrywać więc i śmieciowe itemy tam muszą być. 20 setek magii na ulepszanie, fryzurki zawsze spoko, 4kp też się przyda nawet jak ktoś zacznie grę, a reszta jak zmianka, dłoń kryta/przebicia czy czerwona paczka to zawsze spoko opcja na każdy lv.

Trzeba pamiętać, że zasadniczo to nie jest wprowadzone w celach zarobkowych, a jedynie jako mały bonus do robienia dungów :D

Szarfy w czasie przerwy która będzie trwała xyz h zostaną usunięte