Skocz do zawartości


Godsio

Rejestracja: 28 paź 2018
Poza forum Ostatnio: 29 maj 2019 14:50
*----

Moje posty

W temacie: Rangi/Umiejętności pasywne itp.

23 kwiecień 2019 - 08:56

Jeżeli większośćludzi potrafiła wbić botanikę na 15 poziom, to dlaczego to ułatwiać? Da się? Da, więc nie kumam w czym problem? A jak leniom się nie chce wbijać to zawsze migą kupować kwiatki w jinno. Pasywki i rangi stanowczo na nie, argumentacja Pauli jest całkiem słuszna więc do tego się podepnę.


W temacie: Wielkanoc [DYSKUSJA]

20 kwiecień 2019 - 23:20

Ciężko to ocenić, wydaje mi się, że Ave troszkę błądzi jak dziecko we mgle, bo raczej nie zna potrzeb graczy. Wie, że gdzieś dzwoni, tylko nie wie, w którym kościele  :D Jak już się nie ma pojęcia co do dropu wsadzić, to się wali materiały na szarfy, ktorych na serwie są już miliony i nikt tak naprawdę nie wie co z nimi robić ( niestety Mateuszu robiło by się szarfy gdyby tylko chciał je ktoś kupować) Z drugiej strony patrząc, to Ave też nie chce jakoś szczególnie pozwolić na zachwianie rynku ulep dlatego oszczędnie podeszedł do błogo życia, diaxów, kwiatów itp I wydaje mi się to mądrą decyzją. Sam event dość łatwy, nieskomplikowany, taki luzacki. Podsumowując. Ave jest na etapie początkowej roli GM-a więc za wiele też nie można wymagać, nagrody (drop) adekwatny do trudności tego dunga. Moja ocena jest neutralna z małym wskazaniem na + 


W temacie: Zapowiedź Aktualizacji 01.04.2019r.

31 marzec 2019 - 19:10

Bardzo ładnie, że będzie wyższy lvl, bo pokupili sobie lenie postacie ze ścisłej topki i myślą, że są tacy pro, a tu wkońcu będzie trzeba ostro expić by się utrzymać. Przetasowania powinny być w topce na okrągło by moc zasługiwać na miano gracza topowego.


W temacie: [UDZIELONO ODPOWIEDZI] Laptop do gier

29 marzec 2019 - 19:48

Dobry laptop pod gry to nie taka zabawka za 3k, tylko ceny zaczynają się od 8k w góre i wtedy można go nazwać laptopem gamingowym.


W temacie: Pety system zwierząt domowych

29 marzec 2019 - 00:30

Już samo karmienie konia jest denerwujące, a co dopiero utrzymywanie kilku petów. To taka kula u nogi by tylko dziennie do gry logować.