Skocz do zawartości

Regulamin Gry


tenior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 • Właściciel

Regulamin gry iMetin.pl

 

1. Regulamin ogólny:

 1. Regulamin gry jest zawsze aktualnym zbiorem zasad panujących w świecie gry.
 2. O nowelizacjach i innych zmianach w regulaminie gracze mogą zostać poinformowani na forum, lub w ogłoszeniu na stronie głównej gry.
 3. Utrudnianie pracy administracji a także wprowadzanie w błąd administracji jest karalne banem.
 4. Każdy gracz zaczynając grę jest zobowiązany do zaakceptowania Regulaminu Gry. Przypominamy, że jego nieznajomość nie zwalnia od konsekwencji nieprzestrzegania go.
 5. Regulamin Gry jest jedynie zbiorem zasad, ostateczna decyzja zawsze będzie należeć do administratora.
 6. Administracja może w każdej chwili zbanować wybrane konto bez podania powodu uznając że jest to słuszne.

2. Informacje ogólne:

 1. Zarejestrowanie się na stronie głównej oznacza zaakceptowanie regulaminu.
 2. Administracja w każdej chwili może poddać regulamin edycji.
 3. Zakaz podszywania się.
 4. Zabrania się upubliczniania oraz udostępniania w jakiejkolwiek formie danych osobowych Użytkowników oraz innych osób.
 5. Kategorycznie zabrania się używania niedozwolonego oprogramowania oraz jakiejkolwiek modyfikacji klienta gry.
 6. Jeśli Administrator bądź Operator poprosi cię o zrzut ekranu gry, masz obowiązek mu go dostarczyć, w celu weryfikacji klienta.
 7. Każdy błąd w grze należy natychmiastowo zgłosić administracji.
 8. Wykorzystywanie błędów gry na własną korzyść jest surowo zabronione.
 9. Wszelkie podejrzenia innych graczy o oprogramowanie z punktu 5 należy poprzeć dowodem w formacie .avi lub .mp4 o długości powyżej 1 minuty bez cięć w minimalnej rozdzielczości 720p. Nagranie musi być przejrzyste.
 10. Każdy film i zrzut ekranu mający charakter zgłoszenia powinien zawierać datę i nazwę serwera widoczną pod mini mapą, a także odwoływanie można zgłaszać tylko i wyłącznie na stronie. Termin ważności takiego zrzutu ekranu, lub filmu - 7 dni.
 11. Zakazuje się edytowania zrzutów ekranów oraz filmów treści dotyczących zgłoszenia i mających na jego rozpatrzenie realny wpływ np. zamazywania nicków osób biorących udział w danym zgłoszeniu, zamazywanie treści na czacie. Takie zgłoszenia nie będą brane pod uwagę.
 12. Zgłoszenia typu wyzwiska, nadużycie wulgaryzmów, obraza rodziny, groźby dotyczące życia realnego, groźby odnoszące się do osób bliskich, zastraszanie banem, rozpowszechnianie danych, przejawy rasizmu, nazizmu lub innych, mają być zgodne z regulaminem pkt 2.10 oraz zawierać pełny rozwinięty czat.
 13. Każdy gracz ma obowiązek odpisać administratorowi bądź operatorowi w czasie nie dłuższym niż 2 minuty. Brak odpowiedzi z jednoczesnym aktywnym używaniem np. pelerynek będzie równoznaczny z posiadaniem nielegalnego oprogramowania.
 14. Niedozwolona nazwa postaci/zwierzaka.
 15. Zakazuje się bicia na koniu/pieczęci podczas walki z innymi graczami (film jako dowód)
 16. Zakazuje się przywoływania konia/wsiadania na pieczęcie podczas walki z innymi graczami (film jako dowód).

3 Konta:

 1. Każde konto jest własnością administracji serwera. Gracz jedynie je dzierżawi na czas swojej gry.
 2. Właścicielem konta w rozumieniu regulaminu jest jeden użytkownik, na którego adresie e-mail zarejestrowano konto.
 3. Za czyny osób zasiadających na koncie odpowiedzialność ponosi właściciel.
 4. Jeżeli gracz udostępnia swoje dane do konta drugiej osobie, a potem następuje kradzież to administracja, nie ponosi odpowiedzialności i nie zajmuje się takowymi sprawami odnośnie kradzieży. (Ma prawo do tego, aby pomóc graczom w pewnych przypadkach)
 5. Każdy może posiadać kilka kont w grze.
 6. Administrator w każdej chwili może zablokować wybrane konto bez podania powodu – jeśli uzna to za słuszne.
 7. Administrator nigdy nie poprosi cię o hasło do konta.
 8. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za wasze przedmioty, perły, sm etc. W przypadku kradzieży jest to wasza wina, konta same się nie okradają. Każdy użytkownik który zastosował się do zaleceń podczas rejestracji swojego konta nie powinien obawiać się o bezpieczeństwo swojego konta. Dotyczy to się również klikania w dziwne linki, oraz wchodzenia na dziwne strony przez które udostępniacie swoje dane do konta.
 9. Nazwa postaci, konia i zwierzaka nie może być rasistowska, wulgarna, obrażająca innego użytkownika.
 10. Zabrania się używania w nazwach postaci zwrotów wskazujących na przynależność do administracji / członków teamu serwera iMetin.pl
 11. Zakaz podszywania się pod innych graczy.
 12. Handel postaciami za PLN - Administracja może uczestniczyć w takich wymianach bądź TUT.

4. Ekwipunek i postacie:

 1. Każde konto i jego zawartość jest własnością serwera iMetin.pl
 2. W przypadku zamknięcia, czy też upadku serwera – administracja nie wynagrodzi wam utraty kont i ekwipunku.
 3. Wszelki handel pomiędzy serwerami powinien odbywać się przy obecności i pomocy Tutora (można go poznać po nazwie postaci z przedrostkiem [TUT])
 4. Wymiany serwerowe bez obecności tutora, gracz przeprowadza wyłącznie na własną odpowiedzialność.
 5. Dopuszcza się handel za PLN jedynie postaci z ekwipunkiem , nie ma możliwości handlowania pojedynczymi przedmiotom czy też walutą serwera (tj. smocze monety i perły). Na postaciach oferowanych do sprzedaży zabrania się pozostawiania wszelkich środków płatności w grze( smocze monety, perły ) które mogą istotnie wpłynąć na wartość oferowanej postaci. Wartość jednego itemka,nie może przekroczyć wartości postaci..Jak w powyższym punkcie zakazuje się całkowitej sprzedaży kont, przedmiotów, pereł i smoczych monet w grze, forum i innych platformach handlowych.
  Łamanie tej zasady będzie skutkowało blokadą konta.

5. Pomocne linki:

Tabela kar

 

1. Wyzwiska w stronę użytkownika/Ubliżanie komuś - Ban 1 dzień - 3 dni - tydzień - Recydywa  30Dni / Stała blokada konta. (Jeżeli sytuacja zdarza się  z mniejszych lv'i w celu wyzywania, to może zostać nałożona blokada na główne konto) 
2. Zabrania się pisania na czacie treści:
a) zawierających nadmierne wulgaryzmy, kiedy gracz skieruje nadmierne wulgarne słowa w stronę innego gracza - Ban 1 dzień - 3 dni - tydzień - Recydywa  30Dni / Stała blokada konta. W innym przypadku następuje blokada chatu.
b) rasistowskich - Ban 5 dni - tydzień - Recydywa  30Dni / Stała blokada konta
3. Obraza rodziny -  blokada konta na 5 dni / Recydywa 7 Dni / 30 Dni / Stała blokada konta. (Jeżeli sytuacja zdarza się notorycznie z mniejszych lv'i w celu wyzywania, to może zostać nałożona blokada na główne konto) 
4. Groźby dotyczące życia realnego (konkretne groźby) -  Blokada konta na okres 1 miesiąca, za nagminne niestosowanie się do tego punktu karą jest blokada wszystkich powiązanych kont na 30 dni /Stała blokada wszystkich kont.
5. Groźby odnoszące się do osób bliskich -   blokada konta na 7dni / Recydywa 30 Dni /Stała blokada konta.
6. Nadużywanie wulgaryzmów - blokada na 1 dzień / następne blokada na 3 dni / każde następne blokada na 7 dni / Recydywa  30Dni / Stała blokada konta.
7. Zabronione jest ustawianie nazw postaci, które mogą obrażać innych, jak i zawierających wulgaryzmy - blokada 1 dzień - 3 dni - tydzień - 30 dni.
8. Zastraszanie banem - blokada na 1 dzień / każde następne blokada na 7 dni .
9. Rozpowszechnianie danych osobowych - blokada konta na 7dni / następne 30 dni / Stała blokada konta.
10. Niedozwolone oprogramowanie - stała blokada konta (w szczególnych przypadkach, również stała blokada wszystkich powiązanych kont)
11. Wykorzystywanie błędów gry na własną korzyść - stała blokada konta ( w szczególnych przypadkach, również stała blokada wszystkich powiązanych kont)
12. Nielegalny handel za PLN rozumie się jako sprzedaż pereł, sm, bądź ekwipunku bez postaci -  Ban na miesiąc. Kolejna próba ban stały.
Dopuszcza się handel za PLN jedynie postaci z ekwipunkiem , nie ma możliwości handlowania pojedynczymi przedmiotom czy też walutą serwera (tj. smocze monety i perły). Na postaciach oferowanych do sprzedaży zabrania się pozostawiania wszelkich środków płatności w grze( smocze monety, perły ) które mogą istotnie wpłynąć na wartość oferowanej postaci. Wartość jednego itemka, nie może przekroczyć wartości postaci. Jak w powyższym punkcie zakazuje się całkowitej sprzedaży kont, przedmiotów, pereł i smoczych monet w grze, forum i innych platformach handlowych. Łamanie tej zasady będzie skutkowało blokadą konta.
13. Kradzież - stała blokada konta
14. Podszywanie się pod administrację - stała blokada konta
15. Podszywanie się pod innego gracza - stała blokada konta
16. Reklamowanie innych serwerów, serwisów i stron www - stała blokada wszystkich powiązanych kont
17. Przedłużanie wojny - blokada konta na 5h wszystkich przedłużaczy na arenie
18. Uciekanie z wojny - wyzerowanie punktów rankingowych i poziomu gildii
19. Zdobywanie punktów rankingowych własnymi gildiami - stała blokada konta lidera i usunięcie punktów rankingowych wraz z poziomem gildii
20. Niedozwolona nazwa konia lub zwierzaka - Przymus zmiany nazwy, oraz blokada konta na 1-7 dni.
21. Zakazane jest bicie się na Polimorfii w PvP i innych rywalizacjach z graczami - blokada na 1 dzień / następne blokada na 3 dni / każde następne blokada na 7 dni / Recydywa 30Dni.
22. Bicie na koniu/pieczęci podczas walki z innymi graczami. - Blokada konta 1 dzień - 3 dni - 7 dni - 30 dni [Zdjęcie bądź film]
23. Zakazuje się przywoływania konia/wsiadanie na pieczęcie podczas walki z innymi graczami. - Blokada konta 1 dzień - 3 dni - 7 dni - 30 dni [Film jako dowód]
24. Zabrania się zostawiania postaci w celu uzyskania przedmiotów eventowych / zwykłych na mapach, gdzie potwory są agresywne. Nie odpisanie w ciągu 2 minut skutkuje blokadą konta. - 7 dni - 2 tygodnie - 30 dni - stała blokada konta. 
25. Zakaz utrudniania gry w sytuacji gdzie 1-14 lv'em zostają atakowane wyższe poziomy oraz zakazuje się bicie z poziomu 15+ poziomy 1-14lv.
Ban 1 dzień - 3 dni - tydzień - Recydywa  30Dni / Stała blokada konta
26. Inne przewinienia niezawarte w tabeli będą rozpatrywane indywidualnie.

Notoryczne łamanie powyższego regulaminu będzie skutkować surowszymi karami i/lub blokadami konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

 • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Właściciel
  • Mistrz Gry
  • Technik
  • Operator Gry
  • Test. Operator Gry
  • Administrator Forum
  • Moderator Forum
  • Mentor
  • Tutor
  • Wiki iMetin
  • FB Manager
  • Tester
  • YouTuber
  • Zwycięzca PVP
  • TOP1 (280)
  • TOP1 (150)
  • VIP
  • Emeryt
  • Użytkownik
  • Nowy
  • Zablokowany
  • TOP1 Wojownik (280)
  • TOP1 Sura (280)
  • TOP1 Ninja (280)
  • TOP1 Szaman (280)
  • TOP1 Czarodziejka (280)
  • TOP1 Wojownik (150)
  • TOP1 Sura (150)
  • TOP1 Ninja (150)
  • TOP1 Szaman (150)
  • TOP1 Czarodziejka (150)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...