Skocz do zawartości

[UDZIELONO ODPOWIEDZI] Gra


SzalonyBili
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty naprawdę czy udajesz ?

Ty właśnie jak piszesz jako mod powinieneś być za wprowadzaniem propozycji a nie dziadostwo już cały serv się śmieje z was ,ciekawe jak długo to pociągnie?

 

Ty chcesz mnie uczyć co jest perf to nie doczekanie twoje

 

I nie chodzi mi o 1,5 czy 2 kk tylko 5,6,7,8 9 itd kk p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem w full 10.50 bizu 3 forma, 2x ppk, odznaka itd.. i jakoś nie wystarcza na 3 bosa,

Nie zdobędzie bynajmniej tradycyjnie,  ponieważ przedmiot który jest do zdobycia tylko w czasie trwania danego wydarzenia i jest na stałe potem staje się unikatem za xxkkp, co do komentarzy racja też mają wpływ na wizerunek serwera dlatego szamba nie będę otwierał :D

 

 

Szczęśliwego noweo ;p

Legendarna tarcza / Tarcza chwały +10, eq 3 forma styknie, ale radzę wydropić ulepszacze i zrobić +8 (9) oraz unikanie skili. Kręciołka nie na ciula że nie unikniesz jak nie masz lagów i dodatkowej pary chromosomów. Ten skill co kolce z pleców wali też odchodzisz od bossa dość daleko, np. na taki że jak kończy animacje to podchodzisz do niego i się z miejsca nie ruszył nawet, wystarczy. Niekiedy cię zabije (eq 4f +9, chwała+10, full postać) ale da się ustać bez problemu jeśli nie krytnie na tym skillu. Marmury też można teraz marnować, no nie można w sumie ale jak marmury dropią do eq + spoty są powiększone i czas respu też bajka to złotówa jesteś jak ci żal XD

 

Gerrard co ty piszesz nowy gracz wystarczy że wejdzie na serv i zobaczy te ceny do jakich żeście doprowadzili to już mu się nie chcę grać ,a ty tu coś piszesz 30 zł Śmiech .

Dlaczego nie wprowadzić wymianę Sm na perły w grze ,wytłumacz to graczom Proszę .

Ceny są takie że można się przystosować jeśli się gra i coś zarobić sprzedając ulepszacze itp. Setki tysięcy, miliony wlatują po 2 tygodniach gry gry już masz postać tylko chęci troszkę. A jeśli ceny rynkowe są wysokie to ty przebiłeś to dwukrotnie swoim sklepem, przynajmniej na probuffie. Jakby mi zabrakło symbolu górnika to kupię od ciebie za pół milion spoko loko o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95kpż nie wystarcza na ten dung, dusze na bizu skupywałem bo na pewno nie dropałem .  :D -_-

Edytowane przez Retractor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, dla kompletnie nowych graczy wracających do gry zarobienie tej bańki pereł to spore wyzwanie. Nie kazdy siedzi bite pare lat i ogarnia co jak i gdzie sie zakrecic zeby zdobyc jakis pitos. Sam staram sie pomagac nowym graczom, ulepszajac im eq, dajac im ulepszacze czasami pare perel, zmianek na przyslowiowe „rozkrecenie biznesu” i spotykam sie niemalze caly czas z opiniami ze dla nich , nawet to kupno paru zmianek to spory wydatek i nie maja pojecia skad ludzie maja kase by kupowac je po np 100-200 w secie a co dopiero jakies fantastycznie wybonowane eq. To prawda ceny moze i sa przesadzone wzgledem nowych graczy i ich umiejetnego zarabiania , inaczej sprawa wyglada jesli juz sie ktos wkreci w serwer, wtedy wszystko idzie latwiej i sprawniej ale stawianie ogolnej tezy ze zarobienie na cale eq 10/50 i IS’a jest proste jest troche nie na miejscu bo wszystkich do jednego wora wrzucic nie mozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

95kpż nie wystarcza na ten dung, dusze na bizu skupywałem bo na pewno nie dropałem .  :D -_-

 

103k też nie wystarcza ale mni bardziej boli minoking niż to

Mówimy o kryształowej? Spokojnie 88 starczy (Ten dungeon robi się taktyką, a nie ilością zdrowia ;)

 

 

 

Prawda, dla kompletnie nowych graczy wracających do gry zarobienie tej bańki pereł to spore wyzwanie. Nie kazdy siedzi bite pare lat i ogarnia co jak i gdzie sie zakrecic zeby zdobyc jakis pitos. Sam staram sie pomagac nowym graczom, ulepszajac im eq, dajac im ulepszacze czasami pare perel, zmianek na przyslowiowe „rozkrecenie biznesu” i spotykam sie niemalze caly czas z opiniami ze dla nich , nawet to kupno paru zmianek to spory wydatek i nie maja pojecia skad ludzie maja kase by kupowac je po np 100-200 w secie a co dopiero jakies fantastycznie wybonowane eq. To prawda ceny moze i sa przesadzone wzgledem nowych graczy i ich umiejetnego zarabiania , inaczej sprawa wyglada jesli juz sie ktos wkreci w serwer, wtedy wszystko idzie latwiej i sprawniej ale stawianie ogolnej tezy ze zarobienie na cale eq 10/50 i IS’a jest proste jest troche nie na miejscu bo wszystkich do jednego wora wrzucic nie mozna.

Znaczy zarobienie 1-wszej bańki nie jest problemem, bo wystarczy grindować dt (o ile dalej za rippera jest 15kp) więc 100 ripów - 1,5kkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarobek na azraelu jest szybszy (drop rogów) + 20kp jak się nie mylę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na kryształową starczy z te 88 ale nie ma szans na uniknięcie kolców z pleców na krycie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że na kryształową starczy z te 88 ale nie ma szans na uniknięcie kolców z pleców na krycie 

Widzę, że będę musiał nagrać poradnik do tego bo to jest banalnie proste  :blink2:  (a mnie zbesztają od góry do dołu za to  :awesome: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TigeRR nic złego nie mówię. Umiem jego skili unikać. Po prostu jeden z jego skili bije od czasu do czasu tyle że nie ustoisz jakbyś miał nawet 11k hp z żółwia, 500 hp / 5 wita w 6/7 i wszystko na maksymalny poziom z focusem pod pż. Nie kłócę się z tobą oczywiście ale zauważyłem, że nie wiem, próbujesz mnie zbejtować?  :blink2: O taktykach na niego mi nie mów bo wiem o co tam biega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te patologiczne kolce z pleców nie idzie go ubić, unikanie nic nie pomaga bo zabije cie z dystansu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chcesz wrocic na serwer i pograc dla przyjemnosci to zawsze sie oplaca wrocic. Ale jezeli chcesz tutaj pograc zeby osiagnac cos wiecej to polecam poszukac czegos lepszego z serwera ubywa coraz wiecej graczy i poprostu nie ma co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi gracze mają sporo możliwości zarobkowania. 18 lvl i marmurki, kawałki zepsutej zbroi,na które zawsze jest popyt, potem górnictwo, a przy odrobinie cierpliwości robić botanike. Bawią mnie ci, co chcą wszystko od ręki i w tej chwili :D na takie podejście to tylko pln i do Gepcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że będę musiał nagrać poradnik do tego bo to jest banalnie proste  :blink2:  (a mnie zbesztają od góry do dołu za to  :awesome: )

Gdyby było tak jak na grzybku to nie było by wgl tematu, chodzi o skil który zabija nawet jak unikasz xD  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to TheTigeRR bardzo ładny poradnik nagrałeś na kryształowy dungeon, fajnie wytłumaczone ale co byś nie nagrał to nie udowodnisz mi w żaden sposób, że jak masz 104 k hp co mogę wyciągnąć z 2x ppk i eq 10.50 i jest to jakiś tam max, wymaxowana postać, runy, wszystko co można mieć pod kryształowy park (ja mam  eq specjalnie robione z rege hp, bony pod ten dung, jakaś magia w branzie nawet nie wiem czy to tutaj działa ale lepiej mieć itp) to i tak ostatni boss może ci walnąć -70 pare K na minus i nie ma ciula że mi tego nie przyznasz. Możesz sobie nagrywać jak zabijasz go za pierwszym razem bez śmierci, bo może tak się udać, ale jak ci walnie konkretnie to nie ustoisz i tyle. Robisz sobie postać 20-któryś lvl, marmury lecą dobrze na v2 i masz w sumie wywalone na to jeśli masz chęci do farmienia tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę go wgl ubić a unikanie mam w małym palcu, eq itd wszystko na miejscu. ;p

Edytowane przez Retractor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę go wgl ubić a unikanie mam w małym palcu, eq itd wszystko na miejscu. ;p

 

Umówmy się na jakiś termin, to Ci pokaze jak to robić ; )

Jbc. pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale to nie chodzi o to, powinno być jasno opisane a nie jest, zbyt wiele rzeczy staje się tutaj tajemnicą dla zwykłego gracza, wiki dożo nie pomaga bo jest zaniedbywane. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wiki to może i prawda bo do tej pory nie ma niektórych nowych przedmiotów oraz bossów.Ja rozumiem,że wszystko nie może być na tacy ale skoro sa osoby odpowiedzialne za to Wiki to niech wezmą się do pracy i to uzupełnią.Bo na grze można spotkać multum osób które pytają gdzie to gdzie tamto co potrzeba na to itd.Już nie mówiąc o Mentorach których aktualnie nie widzę nawet w grze i pewnie szybko nie ujrzę.Co do tego czy warto tutaj powrócić to moim zdaniem zdecydowanie,a Retractor ten boss jest strasznie łatwy czasem uderzy kryt i nie możesz go ustać to fakt ale jeśli już wejdziesz pod niego i go omdlisz(polecam full omdlenie w eq+może lizak i petardy jeśli ktoś lubi tryhard)To z hitami 300-400k na marmurze spokojnie go ubijesz i nie powinien Ci nic zrobić bo omdlenie go unieruchomi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście :D

Też wróciłem do gry na tym serwie pięć dni temu i powiem Ci że jest oke :P

A tak w ogóle to nie dowiesz się jak nie sprawdzisz więc go na serwer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat nieaktywny.


Odpowiedź została udzielona.
Temat zostaje zamknięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...